Skocz do zawartości

3 zmiany


Quuai

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator

1. Wczoraj wieczorem razem z @ UQYPW2f.png Dranzer  na czacie pisaliśmy że można by ustawić poszczególne emotki bez dwukropków, tak aby po wpisaniu przykładowo KEKW/kekw wyświetlała się emotka zamiast wyszukiwać z listy lub uczyć się na pamięć nazwy : 4566_KEKW :

* Trzeba by było wybrać kilka najlepszych emotikon i zrobić je w taki prosty sposób pisania. Ktoś za?

2. Dodać belkę/kategorie pod czatboxem z nazwą "Odpowiedzi w tematach" bo na czatboxie jest czasem spam z odpowiedziami a jakby na czacie zostawić tylko NOWE TEMATY a odpowiedzi w oddzielnej kategorii nad lub pod czatboxem to byłoby ładniej 😉 

3. @ BRYLANT 32  dodał temat https://cs-maliver.pl/topic/35571-zwijanie-kategoriipaneli/  -> jednak ja zaproponuję po swojemu 😄 

* Po co robić zwijane belki jak można by je po prostu przenieść i na samą górę dać te najważniejsze

Moja propozycja belek z prawej strony to kolejno:
Ogłoszenia / Poleć znajomemu / Administracja / Użytkownik miesiąca / Odpowiedzi / Tematy / [Redakcja] - [Typer] Co nowego / CS-Maliver.pl OFFICIAL / Najnowsze Dotacje / TOP donatorzy / Ostatnie statusy / reszta bez zmian :charmander:

 

Oznaczenia dla zasięgu:
@ aRR  @ Whoppka  @ Mrs.Fuksiara  @ Malinaa.  @ Nescio  @ K4Bum  @ frytA  @ Borówka  @ MielCar

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

1. Super, jestem za! 
2. Jestem przeciwko temu, ale to tylko moje zdanie. Lepiej jest jak się przewija na czacie, gdyż wtedy można zobaczyć to cały czas. A jak jest belka to przeważnie szybko to ucieka. - Większość forum to stosuje i jest beznadziejne 🙂 
3. +1 

  • Ulalala! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator
Teraz, Mrs.Fuksiara napisał(a):

2. Jestem przeciwko temu, ale to tylko moje zdanie. Lepiej jest jak się przewija na czacie, gdyż wtedy można zobaczyć to cały czas. A jak jest belka to przeważnie szybko to ucieka. - Większość forum to stosuje i jest beznadziejne 🙂 

Jak to pisałem to myślałem też o ludziach którzy są w większości na mobilu na forum ale na PC jest to bardziej denerwujące jak z kimś piszesz i nagle masz spam jak taki @ DestruktoR  ładuje wszystkie tematy w typerce XD 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może być na tak i nie.. mi to lotto i tak mam jak klikne na emotki na górze najczęściej nadawane emotki.. 
2. Na nie, jest wiget po prawie stronie z Nowymi tematami i Odpowiedziami w tematach. 
3. Na nie. Obecne ułożenie wigetów jest dobre. 

  • Super! 2

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

1. Tak jak Ci pisałem uważam używanie dwukropków za coś dobrego bo przecież napiszę sorry i będzie :sorry: A jak napisze przepraszam to będzie :przepraszam: więc jestem na nie.

2. Podoba mi sie widget ktory posiadamy wiec propozycja ta jest dla mnie kompletnie nie trafiona, wybacz!

3. Nie mam pojecia jakby to wygladalo wiec poki co wstymuje sie od glosu.

  • Lubię to! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, K4Bum napisał(a):

1. Może być na tak i nie.. mi to lotto i tak mam jak klikne na emotki na górze najczęściej nadawane emotki.. 
2. Na nie, jest wiget po prawie stronie z Nowymi tematami i Odpowiedziami w tematach. 
3. Na nie. Obecne ułożenie wigetów jest dobre. 

nie wierzę poraz kolejny sie z nim zgadzam 😄 może mi nie lotto :d tylko mi nie robi to dużej różnicy, bo mało emotek używam.

  • Smutny 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 5.09.2023 o 22:25, aRR napisał(a):

1. Tak jak Ci pisałem uważam używanie dwukropków za coś dobrego bo przecież napiszę sorry i będzie :sorry: A jak napisze przepraszam to będzie :przepraszam: więc jestem na nie.

Jeśli faktycznie tak jest to również jestem na nie. Sam osobiście mało używam emotek.

 

2. 

W dniu 5.09.2023 o 21:03, Quuai napisał(a):

Jak to pisałem to myślałem też o ludziach którzy są w większości na mobilu na forum ale na PC jest to bardziej denerwujące jak z kimś piszesz i nagle masz spam jak taki @ DestruktoR  ładuje wszystkie tematy w typerce XD 

 

Jestem w większości na mobilu i nie przeszkadza jakoś. Może kwestią przyzwyczajenia? No i mamy widget po prawej stronie z nowymi tematami. 

 

3. Jeśli miałoby to Wam ułatwić sprawę to można zmienić. Przy obecnym widgecie nie przeszkadza mi nic.

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Nie do końca wiem o czym wy piszecie w sprawie trzeciej propozycji? @ frytA  @ K4Bum  @ aRR Belki lub tak jak piszecie widgety te po prawej stronie są źle poukładane bo rzeczy mniej ważne są wyżej od tych ważnych 😄 

Żeby zobaczyć czy jest jakiś nowy temat to muszę zjechać suwakiem przez pół forum więc dla mnie jest to do poprawy

aRR ,

Chodzi o to, że jest mi to bez różnicy🤝

  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Tak jak @ K4Bum  wspomniał, używane emotikony są pozycjonowane na samej górze, więc nie trzeba ich szukać, a wydaje mi się, że nawet prościej i szybciej jest kliknąć w którąś, aniżeli przepisywać nazwę. Jednakże jak podeślesz listę swoich priorytetowych emotikon to uprościmy je, tylko czy jest to konieczne?

 

2. Zostaję neutralny, ponieważ padały już takie propozycje i ludzie byli za tym, aby zostawić powiadomienia i teraz również nie widzę większego zainteresowania zmianą.

 

3. Widgety typu odpowiedzi, tematy, nowości w Redakcji oraz Typerze zostały przeniesione wyżej, reszta bez zmian.

 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Brak większego zainteresowania tematem, punkt 3 został zrealizowany, reszta propozycji bez zmian.
ZduopIk.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.