Skocz do zawartości

#2400 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

pytaniesroda.png.5f23954ad6599d280089de25e020c19f.png

Czy miałeś/łaś jakąś nietypową przygodę z kurierami? Jaka historia z pracownikami firmy kurierskiej najbardziej Ci zapadła w pamięć i jakie emocje Ci przy tym towarzyszyły? 

Z okazji Dnia Kuriera wszystkim kurierom z sieci, zwłaszcza najbardziej znanemu @ kurier ,  życzymy szerokich dróg, lekkich paczek, prostych i szybkich tras oraz samych uśmiechniętych odbiorców przesyłek :) 

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Nie miałem żadnych, zamawiam do paczkomatow albo punktów odbioru, przynajmniej awizo nie zostawi xD 

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W zasadzie to nie mam jakiś bardzo dziwnych historii bo jednak to chyba zdarza się często ale została dostarczona mi paczka. Nie otrzymałam sms o dostarczeniu, ani telefonu tylko lezala przed drzwami do mieszkania, a o jej dostarczeniu dowiedziałam się jak wrocilam z  pracy i ja zauważyłam.  

Bylam zla, bo szkoda jakby mi ktoś opłacona paczke zabrał spod drzwi, a kurier nie raczył dac informacji, że będzie próba dostarczenia. 😞

Inna dosc zabawna historia to taka, że zadzwonił do mnie kurier, czy mogę zejść po paczke. Powiedzialam, że nie bo nie ma mnie w mieszkaniu i starsza osoba może ja odebrać wiec nie będzie schodzić. Po glosie poznał mnie kurier, ze w pracy odbieram czesto paczki firmowe i co lepsza nie było problemu, aby przywieźć mi ją nawet do pracy. 🤣

Do dzis pamiętam to zaskoczenie i jak usłyszałam w telefonie "Agatka to Ty?" 😂

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, jechał debil mi na czołówkę, gdybym nie jechał na kurs to bym wysiadł do debila 

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Pamiętam tylko dawno temu jak kurier nie chciał zostawić pod drzwiami mówiąc "panie co Pan, zajebią to Panu przy pierwszej okazji"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Mialem tylko jedna przygodę. Kurier zostawił mi puste pudelko pod drzwiami napchane papierem. Byl to malo wartościowy produkt wiec olalem sprawe. Kupilem ponownie i juz wiecej nie mialem problemu z innymi kurierami. Na szczęście firma kurierska z ktorej mialem przygode nie dostarcza juz paczek do mojego rejonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kurierami miałem dwie herezje, pierwsza to taka, że o paczce dowiedziałem się od sąsiadki, a druga, to taka, że miałem odbiór osobisty.... ale w firmie kurierskiej...

JollyNaturalAsianwaterbuffalo-size_restr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem takich ciekawych przygód, bo praktycznie wszystko do paczkomatu zamawiam :V

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator
2 godziny temu, Martinos. TM. napisał(a):

Mialem tylko jedna przygodę. Kurier zostawił mi puste pudelko pod drzwiami napchane papierem. Byl to malo wartościowy produkt wiec olalem sprawe. Kupilem ponownie i juz wiecej nie mialem problemu z innymi kurierami. Na szczęście firma kurierska z ktorej mialem przygode nie dostarcza juz paczek do mojego rejonu.

To nie wina kuriera tylko nadawcy 😄 Nie dam obrażać swoich!

Ja nie miałem nigdy problemu bo jak zamawiam coś dla siebie to biorę opcje dostawy paczkomat lub jak jest kurier to biorę swojego i zabieram swoje paczki z magazynu i jeżdżą ze mną w aucie więc nic się nie zgniecie :4566_KEKW:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo dziękuję @ UQYPW2f.png Dranzer  :peepoPANTIES:

 

co by tu dużo nie mówić trochę przygód się nazbierało przez ten czas. Nawet ostatnio jak pisałem na sb xD przywożę klientce paczke, patrze przez okno a tam za chwile ma dojść do aktu rozbierania xDDD rzuciłem paczke pod drzwi i sajonara :D

BQg80gr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.