Skocz do zawartości

#608 Co wybierasz?


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Wspierający

Odbiór paczki w paczkomacie 

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Odbiór paczki w paczkomacie, zawsze! Chyba, ze strona nie ma takiego dostarczenia przesyłki to wtedy dopiero kurier. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiór paczki w paczkomacie

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Paczkomat, chociaż jak zamawiam do mamy to mam znajomego kuriera więc zostawia tam gdzie trzeba, a mama nie musi chodzić do paczkomatu 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Dostawa przesyłki do domu. SMS mi przychodzi 40minut przed dostarczeniem. Przeważnie jedna osoba jest juz w domu lub podaje adres sasiadki jesli wiem ze nikogo nie bedzie. Zawsze ktos mi wraca w następny dzien np z amazona jesli nie odbiore. Biore godzine wolna i mam paczuszkę u siebie. Kwestia dogadania w pracy, nie robia mi żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiór do domu, zazwyczaj od razu przy kurierze rozpakowuję paczki. 

 

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

ja wole paczkomat ale osobiście wolałbym żeby wszyscy zamawiali do domu kurierem GLS The Rock Comedy GIF by Baywatch Movie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubrania zamawiam poprzez firmę w której pracuje. Natomiast jeśli chodzi o allegro no to raczej paczkomat bo tam kurier droższy a i tak by był wtedy gdy nikogo nie ma w domu xD typowe co nie

BQg80gr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczkomat

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.