Skocz do zawartości

[#23 W OGNIU PYTAŃ] K4BUM - JUNIOR & ADMIN DD2


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Wogniu10.png.b9cea34a02ba338b59cde27782e13b17.png

W dzisiejszym 🔥 wystąpi jeden z naszych żółtków 
Przed wami @ K4Bum

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś na forum i jak wspominasz swoje początki?

Oj nie pamiętam, wiem że to było jeszcze przed karierą z minecraftem... lecz oczywiście jako obserwujący.. konto bardzo późno założyłem... akurat przyszedłem tu za znajomymi @ Heheszkina i @ Primo

 

2. Jak zostałeś adminem dd2 oraz właścicielem serwera?

Adminem proste, po namowach maliny! Po którymś tam razie zakupu vip'a, namówiła mnie na admina, to jeszcze za czasów jak dość nołlajfiłem na serwerze XD A Właścicielem jakoś po tym jak zostałem moderatorem! Miałem kiedyś serwer do mixów a tu nie było.. znaczy były... ale mniejsza ... :4566_KEKW: Zarzuciłem tekstem że mogę postawić serwer malinka przytaknęła i tak jakoś dalej poszło... Cieszy mnie fakt że serwer ten jest grywalny i lubiany wśród mixowiczów, co prawda nie jest to jakaś aktywność wow ale też nie jest najgorzej! 
Myślę że gdyby było wiecej rconów to i by stał się bardziej grywalny .. 😕 

 

3. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?

No chyba normalne, pilnowanie ładu i porządku na serwerze oraz by gracze przestrzegali jego regulamin. 

 

4. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania w gronie administracji? 

@ Malinaa. ! Tak jak wyżej napisałem! Ona jest sprawczynią! 


5. Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko i dlaczego?

Zależy które! A tak na serio to do każdego stanowiska podchodzę na luzie, jedynie przy Juniorku troszkę były obawy, oczywiście nie na początku lecz nie tak dawno przy mojej nieobecności i "urlopie" Obawiałem się że przyjdzie dzień sądu :V 

 

6. Co jako admin chciałbyś w sobie zmienić lub poprawić?

 Hmm zmienić? myślę że nic, może lekko podejście do niektórych graczy... bo czasami to mam ochotę rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady  :2236_keka:  A poprawić? Wiadomo, aktywność! Wiem że malinka jest wyrozumiała i wie jakie mam ostatnimi czasy ciężkie dni w pracy, plus " obowiązki Junior Admina" Lecz uwierzcie mi chciałbym jak najlepiej i jak najwięcej dla sieci ale czasami się nie da 😕 

 

7. Jakie odczuwasz różnice między bycia juniorem, a zwykłym użytkownikiem? 

Strasznie duże, wiadome jest to że więcej mogę, będąc użytkownikiem nie mogłem nic. Ja z reguły będąc na jakim kol-wiek forum zawsze muszę mieć jakąś " Ważną" rangę, ja po prostu nie lubię być zwykłym "szarakiem" Chcę jak najlepiej dla sieci, znając swoje możliwości to też chce je jak by to powiedzieć przekazać dalej i być kimś dla sieci! 

 

8. W jakich momentach jako admin odczuwasz presje ze strony graczy/użytkowników i jak sobie z tym radzisz?

Czy tam od razu nie radzę ... po prostu czasami odczuwam tę " presję" gdy przykładowo gram i nie zwracam uwagi na otoczenie wśród teamu i nagle widzę na chatcie 3000 wiadomości banuij tego... banuj banuj bo odpalony .. czemu nie banujesz i takie tam ... . Widzą że aktualnie gram i logiczne że ni z gruchy ni z pietruchy nie dam bana, muszę sprawdzić  na własne oczęta. No to wiadomo next runda, idę na spect i patrzę.. a chat aż buzuje.. Na co czekasz itp. To są dla mnie najbardziej irytujące i opresyjne sytuację. 

 

9. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?
Uważam że nie wiem czy mogę to tak nazwać ale dyspozycyjność i aktywność.. chciałbym to jak najlepiej i najbardziej poprawić! 
Chodź obecne warunki w pracy na to mi nie pozwalają, ale na szczęście mamy strasznie wyrozumiałych Właścicieli ❤️ 

 

10. Co najbardziej Cię wkurza na serwerze jako admina i co jest tego powodem?  
Raczej nie ma nic co by mogło mnie wkurzać, jedynie może przy sytuacjach tak jak 2 odpowiedzi wyżej napisałem. 

 

11. Co Ci się najbardziej podoba w byciu adminem/juniorem i dlaczego to?
Może zabrzmi to bardzo potocznie ale, WŁADZA! Wiadomo jako admin to na serwerze mogę bardzo dużo od zwykłego gracza. A co do juniora, to praktycznie od moderatora już mogłem więcej... a junior to już mega mnie ucieszył bo mogę więcej niż na moderatorze co mnie bardzo cieszy bo lubię pomagać! Co prawda obecnie nie powalam z pomocą i aktywnością ale staram się jak mogę by poprawić to i owo tak jak było przed urlopem! A nawet i lepiej! 

 

12. Nie każdy był juniorem i nie wie z czym to się je, dlatego napisz krótko jak wygląda i na czym polega Twoja "forum" na serwerze?

Na serwerze? Nie wiem czy można to zaliczyć do obowiązków Juniora lecz z pewnością do zapunktowania Właścicielce :4566_KEKW: 
Wychwytywanie błędów, poprawek na serwerach.. odpowiedzi w kluczowych podaniach z przyjmowaniem dodatkowych serwerów na forum. A co do pracy na forum to modernizacja w FTP forum (panelu Adminowskim) dodawanie reputacji, zmiany rang, dodawanie działów, ukrywanie, edytacja tematów i wiele innych funkcji.. 

 

13. Jakie miałbyś rady dla początkujących juniorów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na forum?
Dużo pytać! Kto pyta nie błądzi! A tak na prawdę to nie wątpić w siebie! 
Jeżeli jesteś pewien że dasz radę, to dasz! Bez względu na przeszkody! Junior to też człowiek nie robot! Każdy ma prawo się pomylić, a wyższa ranga by pomóc niższej wiadomo.. 

 

14. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?
No z łatwością to wiadomo jakieś lamienie na respie czy też wyzwiska bądź utrudnianie gry. A chwilę zawahania? Nie wiem czy takowe posiadam, po prostu przy cheatach trzeba się przyjrzeć delikwentowi, co za tym idzie, wydłużenie czasu reakcji.. 

 

15. Jakie nowe rzeczy poznałeś lub czego się nauczyłeś dzięki tej funkcji? 
Tu niestety odpowiem krótko, bo niczego... dość wiele kojarzę z innych swoich rang/sieci.. tylko było to trochę czasu temu... 
 

16. Co jest Twoim motorem napędowym do działania na forum?

Zdecydowanie społeczność, gdyby nie ona to nie miałbym co robić na forum a tak zawsze się znajdzie jakaś fuszka :5658_kekw:

 

17. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać właściciel serwera? 

Odpowiedzialność to z pewnością, jeżeli robisz jakiś projekt to musisz być za niego odpowiedzialny! 
Sumienność i pracowitość! No i dbać o swój serwer jak najlepiej może. 
Dobra reklama i zdobywanie społeczności. 

 

18 Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza? 

Na jego ruchy i gesty 😄 Ewentualnie odpowiedzi  i kultura (Przy wyzwiskach)

 

19. Jakie według Ciebie są minusy oraz plusy bycia Juniorem?
Minusy? Że muszę trzymać język za zębami i czasami się ugryź... a plusy jak wyżej, władza 😄

 

19. Jakim juniorem jesteś?
Zajebistym! :2951_YellingWoman: Nie mówcie że nie! :Pepe_Box:

 

20. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy DD2#1. Co byś im powiedział? 
Grać, grać i grać! Budować więź miedzy innymi i kleić więcej mixów. Poprawić aktywność na serwerze i forum! zachować kulturę i przestrzegać regulamin serwera! 

  • Lubię to! 2
  • WOW! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME
40 minut temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

 

 

19. Jakim juniorem jesteś?
Zajebistym! :2951_YellingWoman: Nie mówcie że nie! :Pepe_Box:

 

 

Zajebistą piczką co najwyżej!

Świetne odpowiedzi :PandaVampire:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.