Skocz do zawartości

Czy naciśniesz? #17


Mi3L0nK4

Czy naciśniesz?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś mistrzem/mistrzynią w swojej ulubionej dziedzinie sportu, lecz co kilka miesięcy trafiają Ci się kontuzję wykluczające Ciebie na miesiąc z gry.

    • Tak
      5
    • Nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Nigdy nie jarał mnie jakoś specjalnie sport, a jeszcze żeby kontuzje łapać przez to to już całkowicie odpada 👨‍🦽

  • Lubię to! 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Bezsensu, można być najlepszym ale przez kontuzje nie osiągnąć niczego wielkiego, przykład? Eden Hazard w Realu Madryt  :XD:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Jeśli chodzi o to, to tak, kontuzje i tak się zdarzają więc... A będąc mistrzem w swoim fachu mogę osiągnąć wiele

 

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę być mistrzem ale z głowa nidy nie miałem czegoś takiego ze musiałem rywalizować pomimo wszystko aby wygrać za wszelka cenę , Co mi to da ze będę mistrzem jak później tego nie będę mógł obronić bo będę paralityk 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Początkowo na nie ale jak przeczytałem co ludziki napisały to oczywiście że tak, jak jestem mistrzem to jestem mistrzem a jak mam kontuzje to ludzie mi płacą krocie żebym ich uczył swojego mistrzostwa Bugs Bunny Money GIF by Looney Tunes

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mi3L0nK4 zmienił(a) tytuł na Czy naciśniesz? #17
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.