Skocz do zawartości

#610 Co wybierasz?


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Srebrny Typer ME

Jak to jest robić zakupy na ulicy? To znaczy że na bazarkach czy co :Moomin:

Bo jeśli tak to wolę w centrum handlowym 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pamiętam jak chodziłam do podstawówki to byl u nas rynek, gdzie można było wszystko kupic. Oj byl tam wtedy klimat! Niestety z biegiem czasu Ci mali przedsiębiorcy zostali zmiażdżeni rzeczywistością i zamknęli budki. Malo kto juz tam został. 

W większości robie zakupy jednak w handlowcach, wiec i je wybieram. 🙂

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

To zależy co potrzebujesz, jeśli chodzi o mięso i warzywa to wolę wziąć od tych ulicznych sprzedawców, bo wiadomo, że jakość i smak jest nieporównywalny do tego z centrum handlowych. Natomiast inne rzeczy to oczywiście w molochach 

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Centrum handlowe - większy wybór produktów. A co do warzyw i owoców to z "ulicy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria handlowa 

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicu 😄 jestem kobietą ale nienawidze galeri ani zadnych centrow handlowych...nie jestem w stanie sie tam odnalesc, zaczyna mnie bolec glowa i gubię orienracje przez co latwo sie w takim miejscach gubię 😅 Jezeli chodzi o spozywke to lubie kupywac na tak zwanym zielonym rynku gdzie swoje produkty sprzedaje tak zwany chlop ze wsi, zarowno drób jak i warzywa i owoce a reszte w jakims sklepie byle nie w jakims centrum 😛 jezeli chodzi o ubrania to zamawiam online 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, jeżeli jest coś ciekawego to na ulicy a  tak to raczej centra.. 

 

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.