Skocz do zawartości

[#8 VALORANT] VIPER


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Viper.png.cd01829735aa1d28b445c05e168ff8ba.png

 

 🔴 NAZWA  🔴
 

VIPER

 🔴 ROLA  🔴


KONTROLERZY - to eksperci w rozpracowywaniu niebezpiecznych obszarów, dzięki czemu mogą przygotować swoją drużynę do zwycięstwa.


 🔴 WYGLĄD  🔴

 

valorant-agent-viper

 

 🔴POCHODZENIE  🔴

 

800px-Flag_of_the_United_States.svg.png

 

 

 🔴 PŁEĆ  🔴


KOBIETA

 

 🔴BIOGRAFIA  🔴

 

Sabine Callas pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ma powiązania ze Seattle. Posiada doktorat, zdobyła nagrody takie jak Nagroda im. R. Francisa (R. Francis Prize) i Nagroda Denton za wybitną innowację (Denton Outstanding Innovation Award). Wcześniej pracowała na różnych stanowiskach w Królestwie (Kingdom Corporation), ostatecznie stając się ich pierwszym dyrektorem naukowym w radzie doradców i wywierała duży wpływ na przedsięwzięcia konglomeratu w Rabacie, Maroko. Jednak w pewnym momencie jej pobytu tam zdarzył się „incydent”. Niewiele wiadomo o tym, co się stało, ale w tym momencie dla Sabine wszystko się zmieniło. Po tym wszystkim zaczęła się izolować i postanowiła dążyć do zemsty.

Po wydarzeniach Pierwszego Światła utworzono tajny protokół VALORANT, którego jednym z założycieli była Sabine. Została również drugim agentem jako “Viper” i zastępcą dowódcy, którym jest Brimstone. Viper jest jednym z najbardziej aktywnych i doświadczonych członków, zajmuje się rekrutacją nowych agentów i bierze udział w wielu ich misjach.

Viper to okrutna i pewna siebie agentka, która nie boi się wrogów tylko pragnie ich strachu. Nie waha się nazwać siebie złoczyńcą czy potworem i będzie zachowywać się jak obaj, jeśli oznacza to osiągniecie jej celu. Podobnie jak jej umiejętności, może być dość „toksyczna”, jednak jest postrzegana jako bardziej przyjazna i opiekuńcza wobec swoich kolegów z drużyny, jednak nie zawaha się surowo ich upomnieć, jeśli popełnią poważne błędy w obliczach pola bitwy.

Kilku agentów zauważyło, że Viper tłumi w sobie mnóstwo gniewu. Viper sugerowała, że jej wrogowie zabrali jej wiele rzeczy i że nie cofnie się przed niczym, by dokonać zemsty.

/Fanpedia

 

 🔴 KONTRAKT VIPER 🔴

 

Beztytuu.png.ec65ccba9eed5f9d344eff7ecd67d807.png

 

 🔴 UMIEJĘTNOŚCI  🔴

 

Snake_Bite.webp.365febd29473042cc16317e6f21f05e5.webp
C - JADOWITE UKĄSZENIE

WYPOSAŻ wyrzutnię chemikaliów.
STRZEL, by odpalić kanister, który rozbija się po kontakcie z ziemią, tworząc tymczasową chemiczną strefę. Strefa zadaje obrażenia i spowalnia wrogów.

 

Poison_Cloud.webp.b7593cd12e5f229e121a3263dab9a9dc.webp

Q - TOSKYCZNA CHMURA

WYPOSAŻ emiter gazu.

STRZEL, by rzucić emiter, który można wykorzystywać przez całą rundę. UŻYJ PONOWNIE tej umiejętności, by stworzyć chmurę toksycznego gazu, która wykorzystuje paliwo.

Można UŻYĆ PONOWNIE tej umiejętności więcej niż raz i podnieść emiter, by UŻYĆ GO PONOWNIE.

 

Toxic_Screen.webp.37b85909dc9a1ce081b5daa77f9280e1.webp

E - TOSKYCZNA ZASŁONA

WYPOSAŻ wyrzutnię emitera gazu.

STRZEL, by wypuścić długą linię emiterów gazu.

UŻYJ PONOWNIE umiejętności, by stworzyć wysoką ścianę toksycznego gazu, który wykorzystuje paliwo.

Tej umiejętności można UŻYĆ PONOWNIE więcej niż raz.

 

Viper27s_Pit.webp.fb61283a89c88ca8556ea42074d0d72c.webp

X - GNIAZDO ŻMIJ

WYPOSAŻ rozpylacz chemikaliów.

STRZEL, by rozpylić chemiczną chmurę wokół Viper, tworząc duży obłok, który ogranicza zasięg wizji i zmniejsza maksymalne zdrowie wszystkich graczy w obszarze jej działania.

 

  🔴 CYTATY  🔴

 

"No one can hold their breath forever."

Tylko pięciu? Szkoda, że przyniosłem dość trucizny na pięćdziesiąt. Nie możesz powiedzieć, że nie jestem przygotowany.
  „Wykorzystaj moją truciznę na swoją korzyść, nie używam jej dla zabawy”.
  „Zastanawiam się, czy te będą błagać. Po pewnym czasie wszyscy to robią”.
  „Nazywają mnie potworem. Mam im udowodnić, że mają rację?”
  „Ciała rozkładają się po dwunastu godzinach w kwasie. Nie bez powodu to wiem”.
  „Zabierzmy im to, co oni odebrali mi – wszystko!”
  „Nie są ważne. Przechodźmy przez nie jak dym przez płuca”.

WIĘCEJ
 

 🔴 PRZYDATNY FILMIK  🔴


VALORANT POLSKA

 

/fandom, valorant, wikipedia, youtube

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.