Skocz do zawartości

#2403 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

pytaniesobota.png.23784a85b7f7b4c9a2ed592599b18f8f.png
Czy widząc pracującą osobę pomyślałeś/łaś kiedyś, że nie chciałabyś/nie chciałabyś być na jej miejscu? Jeśli tak, to co to była za niewdzięczna praca i dlaczego nie chciałbyś/nie chciałabyś być tak pracować?  

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Tak, wiele prac ludzi bardzo mi się "nie podobało". Nie chodziło o to co robi, bo żadna praca nie hańbi, a jakie są konsekwencje i zagrożenia płynące z wykonywania danych czynności w danym zawodzie. Przykładowo, nigdy nie chciałbym być operatorem i konserwatorem wysokonapięciowym, gdyż, ta praca jest związana z ogromnym ryzykiem, raz, że praca na dużych wysokościach, dwa przy prądzie, który jest śmiertelnie niebezpieczny dla człowieka.

  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co planowałem, taką pracę znalazłem, nie potrzebuje rozmyślać o innej, gdyż moja w zupełności mi wystarczy. 🙂 

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Widziałam osoby pracujące przy ściekach. Niestety ja jestem zbyt "czysta" by przy takim czymś pracować. Obrzydza mnie to, ale jednocześnie wiem, że sama wytwarzam te ścieki.

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wiele rożnej pracy i robiłem różne rzeczy nic już mnie nie zaskoczy jaki nie zdziwi mam dziwie ręce i niczego się nie boje mogę robić każda fizyczna prace nawet jak mówią pieniądz leży na ziemi tylko trzeba umieć go podnieść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Nie mógłbym robić jako 'serwisant' tzw. W/C. Widziałem kilka razy i lekkie obrzydzenie zostaje, zwłaszcza po tym co się widzi na imprezach, co ludzie tam robią. Praca jak praca, ktoś w końcu musi się tym zajmować ale na pewno tam nie chciałbym. Chociaż wiem, że zarabiają sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Nie chciałbym być na miejscu moich przełożonych, kasa prawie ta sama, a odpowiedzialność za ludzi pod sobą ogromna, do tego dochodzi ciągła presja :goose-stab:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Nie rozmyślałem o tym ani sie nie zastanawiałem. Mojej pracy malo kto chce, ciekzo mi urlop wziąć bo ludzi brakuje. No i Szkot czy Brytyjczyk nie bedzie za ta stawke pracowal co mam obecnie. Dla mnie wystarczy to co mam i raczej malo prawdopodobne będzie ze dostane podwyżkę. Jedynie dostaje BONUSY-PREMIE do pensji za dobra prace. To jest taka rekompensata ze nie mam podwyżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jak większość jakies "brudne prace" typu wywóz nieczystości lub śmieci. 

 

Ale chyba najbardziej nie chciałabym być pielęgniarką lub salową,  które często muszą mieć styczność z ludzkimi wydzielinami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.