Skocz do zawartości

Recenzja & Opinia - Way Out


1shociksquizy

Rekomendowane odpowiedzi

Way Out

Cześć wszystkim, chciałbym dzisiaj udostepnic swoje wrazenia, opinie, jak i recenzje na temat tej gry.

Na samym początku, odrazu zaplusuje gre, ponieważ jest to gra na "2 osoby"

Platformy maja crossplay, również jak i granie z dalekiej odległośći, jak i w domu.

Gra została podzielona na rozdzialy, tematy, żale, również dodana jako tęsknota.

W grze "Way Out" posiadamy postacie takie jak: Vincent, Leo, żona Vincenta (albo Leo, juz nie pamiętam)

Przygode rozpoczynamy w "pierdlu", głównym celem jest wyjście z tego gówna, oraz wrócenie do synka, żony

„Way Out” zostało stworzone od podstaw z myślą o kooperacji – cała fabuła i mechanika, a nawet kadrowanie jest zaprojektowane tak, byśmy cały czas czuli, że jest to opowieść dla dwojga. I to działa! O rany, jak to dobrze działa!

Ich przyjaźń, na której koncentruje się fabuła gry, rozwija się sensownym tempem. To nie są panowie, którzy po jednej przysłudze będą jedli ze sobą śniadania, klepali się po plecach i snuli wizje na temat wspólnego biznesu po wyjściu z kicia. To są faceci pełni nieufności, ryzykujący dla drugiej strony niezbędne minimum. Ich relacja pogłębia się, głównie ze względu na wspólny cel i wydarzenia, których będą świadkiem, a nie w wyniku zainteresowań czy pasji. Takie przyjaźnie albo rozpadają się tuż po zrealizowanym zadaniu, albo trwają już do końca. Sami musicie odkryć, jak będzie w przypadku naszych bohaterów. Ja mogę tylko powiedzieć, że na pewno ich polubicie i będziecie czuli motywację do wyprowadzenia ich z więzienia.

Mechnika w grze, to koorporacja dwóch osób, gdy druga osoba nie pomoże drugiej postaci przy obowiązkach, to niestety druga postać sama nie zrobi, wiec gra szpanuje na totalnym duo.

 

GRAFIKA

Gra wyszła w 2k18, lecz do dzisiaj ma bardzo fajna, przejrzystą grafike, na której da sie grać.

Dopracowany technicznie, wielokrotnie zachwycający widokami i immersyjny na tyle, że przy każdej gorącej scenie wywołujący szybsze bicie serca. Do tego twórcy kilka razy naprawdę mnie zaskoczyli zmianą pracy kamery. Absolutnie genialny moment to szaleńczy bieg w pewnym budynku, gdzie obserwujemy postać z boku, niczym w grze platformowej. Rany, od razu zapragnełem takiej produkcji :D.

 

 

Zródła:

A Way Out. Opis gry | Gamehag

Mrs.Fuksiara ,

Dodaj źródło skąd czerpałeś informacje. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Oceniając prace, a nie gre widze pare błędów na początku recenzji, ktora była pisana przez Ciebie bo druga część została skopiowana i tu minus za brak zaznaczenia źródła skąd zostało to skopiowane. 

Brakuje kropek na końcu zdań, występują również powtórzenia np: 

13 godzin temu, mlodyr3naldo napisał(a):

Platformy maja crossplay, również jak i granie z dalekiej odległośći, jak i w domu.

A dodatkowo nie rozumiem tego zdania, wydaje mi się, że jest ono źle zbudowane. Tak samo źle zbudowane zdanie widzimy tu: 

13 godzin temu, mlodyr3naldo napisał(a):

Gra została podzielona na rozdzialy, tematy, żale, również dodana jako tęsknota.

Pisząc recenzje też wydaje mi się, że powinieneś troszke dogłębniej zapoznać się z grą, bo wstawiasz informacje niekompletne: 

13 godzin temu, mlodyr3naldo napisał(a):

W grze "Way Out" posiadamy postacie takie jak: Vincent, Leo, żona Vincenta (albo Leo, juz nie pamiętam)

 

Praca najlepsza nie jest ale widać, że chcesz i warto dac Ci szanse, abyś mógł jeszcze pochwalić się lepszymi pracami. 🙂

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.