Skocz do zawartości

#77 Wywiad z WHOPPKĄ - Dzieci, Niemcy i Pies


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

granat.png.ab9176f4ca4a45142e75986f4004539c.png
REDAKTOR: 
@ pdUZQvI.png Mrs.Fuksiara

UDZIELAJĄCY WYWIADU: 
@ Whoppka

CZERWONY.png.32475ad86e66a773d8136ff5dc40c7b3.png

 

Witam Cię whoppka! Miło, że z nami jesteś. 

Z racji tego, iż jesteś nowy, chciałabym przeprowadzić z Tobą wywiad! 

Zacznijmy od tego jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz i jaki masz ulubiony kolor?

 

Hejo, mam na imię Adam, w grudniu 29 będzie 😄  pochodzę ogólnie z Dolnego śląska, a dokładnie Głogów 😉 chociaż było dużo przeprowadzek  ;d, ulubiony kolor niebieski 😉

 

Opowiesz nam coś o swoim mieście? Jak lubisz spędzać tam czas, co można ciekawego zobaczyć?

 

Szczerze nie bardzo jest co zwiedzać w Glogowie, non stop awarie ciepłej wody xD zdarza się nawet do 3 awarii w ciągu miesiąca :d a tak to dziura zabita dechami jak mam być szczery.
Czas spędzam ze swoją rodziną, jak tylko jesteśmy w Polsce to wiadomo odwiedziny u Dziadków jednych i drugich od strony Żony. Niestety odpocząć nie ma kiedy. 

 

Wnioskuję bo Twojej odpowiedzi, że aktualnie zamieszkujesz inny kraj. Jaki? Podoba Ci się tam, czy jednak wolałbyś do Polski wrócić?

 

Tak na chwile obecna zamieszkuje w Niemczech z rodziną, która niedługo się powiększy ;d.

Powiem tak mieścina jest dość spokojna nic się nie dzieje, a ja jednak jestem przyzwyczajony do jakiegoś hałasu ;d .

Oczywiście mam zamiar wrócić do Polski lecz będę nadal pracował w Niemczech tylko będę często zjeżdżać do Polski, ciągnie mnie to kraju, rodziny znajomych 🙂

 

To zrozumiałe, że cię ciągnie. Fajnie, że masz możliwość wyboru. Niektórzy tego nie mają. 

Jak poznałeś swoją kobietę? Jest jakaś za tym tajemnicza historia? Jak ma na imię? 

 

Tak szczerze, to przez przypadek 😄 . Zgadałem się z Przyjacielem Damianem na piwko, a że pogoda była niestety do luftu... deszcz cholernie padał więc skończyliśmy w piwnicy na piwku (ja 0.0%) xD i usłyszałem nagle dawaj podjedziemy po moją koleżankę, długo nie myśląc mówię SPOKO JEDZIEMY ! Pojechaliśmy, wiadomo rozmowy, rozmowy i zapytała kto chętny jechać z nią na wesele za Kielce (nie pamiętam już dokładnie miejscowości 😄) i tak już się stało że jesteśmy w związku małżeńskim.

 

Fajna historyjka 😄

Ile już masz dzieci? Ile planujecie jeszcze mieć dzieci? Jak mają na imię? 🤭

 

Cezary i nie wiem jak to ująć w słowa stety niestety Konstanty prawdopodobnie przyjdzie na świat zbyt wcześnie, będzie dwójka i raczej na tym się zakończy 🙂

 

Ważne, że chociaż dwie pociechy! 😅

Adam, czy posiadasz jakieś zwierzęta? A może chciałbyś mieć?

 

Miałem piękną sunie buldoga francuskiego, lecz musiałem ją oddać do Żony Cioci ze względu na to, że mój syn się z nią niestety nie dogadywał zaraz poszukam zdjęcia i podeslę 🙂 

Niestety stare zdjęcie ;( nie mam nic świeższe go 

Screenshot_20230830_230455_Gallery.jpg.7eb1ea56cf21075eb863c29e6338e16c.jpg

 

Świetne zdjęcie! Szkoda, że jej już z Tobą nie ma ;/ 
Okej! Czym na co dzień się zajmujesz? Gdzie pracujesz? 😄 

 

Całe dnie pracuję wychodzę o 6,15  wracam po 18 do domu zmęczony jak cholera, praca przy wykończeniach męczy ;d, a jak wrócę to domu to nawet kawy nie można niestety wypić bo trzeba się Synkiem zająć.

Niestety w Niemczech nie ma znajomych nikogo z kim mógłby się pobawić. I tak mijają dnie. 

 

Rutyna najgorsza. 
Jakie masz zainteresowania/hobby? 

 

Tu akurat będzie króciutka wiadomość xd

Zainteresowania, wszystkiego po trochu bardzo lubię jeździć samochodem ;d I muszę uzbierać na samochód, który niestety został spdzedany ehhh

 

Jakie posiadasz auto? Jakie masz wymarzone auto? Czego oczekujesz od auta? Co z pewnością musi posiadać? 🙂 

 

Na chwile obecna volvo v40 szału niestety nie ma. Miałem w zeszłym roku vw passat b7 r-line według mnie piękny samochód bardzo wygodny na długie trasy  choć zawsze mówiłem, że nigdy Passata nie będę miał :d 

Przede wszystkim automat i minimum te 170 koni ;d 

 

Zawsze to cos!

Jakie ogólnie marzenia? O czym marzysz najbardziej? Możesz wymienić te mniejsze i te większe! 

 

Marzę o tym aby Synek urodził się zdrowy oby wszystko było dobrze: 😉

Ogólnie to aby wyjść z problemów, które niestety mam ale cóż na to trzeba czasu 🙂 aby moje dzieci były zdrowe i co najważniejsze aby Żonie nic się nic nie stało podczas  porodu (różnie z tym bywa) tym bardziej że będziemy rodzic prawdopodobnie w obcym kraju. 

 

Bardzo piękne i realne marzenia! 
 Czy odwiedziłeś inne kraje niż Polska i Niemcy? Który z nich podobał Ci się najbardziej? Gdzie w przyszłości chciałbyś się udać?

 

Byłem jeszcze w Czechach, Holandii oraz Belgii ale przejazdem na rozladunek/załadunek xD .

Chciałbym odwiedzić Anglię, lecz nie wiem kiedy to nastąpi ;d oraz chciałbym się zgadać jeśli to w ogóle będzie możliwe z Panią Redaktor na kawkę 😜

 

Jak wpadniesz do Holandii i będę miała czas - Nie widzę problemu! 
Czy posiadasz na swoim ciele tatuaż, bądź kolczyk? jak tak to jaki? A może chciałbyś posiadać? Jak tak to gdzie?

 

Pani redaktor proszę o miejscowość gdzie zamieszkujesz 🙂

tatuażu nie posiadam, lecz chciałbym zrobić sobie twarze Synków na piersi z datą ich urodzin 😉

kolczyki miałem kiedyś w uchu i wardze 

 

Oo 🙂 Co uważasz o Polsce i polskiej polityce? Idzie to wszystko w dobrym kierunku?

 

Szczerze, nie bardzo interesuje się polityką, lecz wiem jedni nie ufam kaczorowi, Morawieckiemu a duduś jest tylko od podpisów według mnie 😄 

 

Czy masz motto życiowe lub cytat, którym się kierujesz? 

 

Nie, nie posiadam. 

 

Jakiej muzyki słuchasz? Czy masz ulubionego wykonawcę/zespół?

 

Ogólnie slucham wszystkiego 😉 nie posiadam ulubionego zespołu ani wykonawcy 😉

 

Wolisz filmy/seriale czy książki? Może masz ulubiony?

 

Filmy/seriale.

Ostatnio znalazłem bardzo ciekawy serial ma aż 10 sezonów ale ogląda się z przyjemnością 🙂

 

Jak wspominasz swoje dzieciństwo? Jaka miałeś ulubioną zabawkę/misia? 

 

A dobrze wspominam dzieciństwo, cały czas ze znajomymi spędzany wolny czas nigdy człowiek się nie nudził i wszędzie zawsze było nas pełno 😉

Pamiętam, że jak wchodziły jakieś nowości typu karty dragin balll bądź kapsle pokemon zawsze tego miałem najwięcej i bardzo dużo czasu spędzaliśmy grając w gry, masę kupionych chrupek aby zdobyć tego jak najwięcej ;d a na ogół cały czas graliśmy w gry związane z piłką nożna;) 

 

Jak twoje przyjaźnie z dzieciństwa. Czy przetrwały aż do teraz? Jak ogólnie podchodzisz do przyjaźni? Jakie cechy musi posiadać dana osoba, byś zwrócił na nią uwagę?

 

Niestety wszystko się posypało przez przeprowadzki niestety. 

Przede wszystkim musi być szczera! 😉

 

Szkoda, szkoda! 
Masz rodzeństwo? jeżeli tak to jak mają na imię i jak wyglądają Twoje relacje z nimi?

 

Tak, dwóch braci i siostrę

Daria, Robert i Marek.

Najlepszą relację mam z Markiem (mlodszy).

Każdy ma swoją rodzinę, dzieci także kontakt niestety jest dość słaby lub się odzywają jak czegoś potrzebują 😄 

 

Ważne, aby rodzinne więzi zostały zachowane. 
Okej. Jaką kuchnie lubisz? Jakie masz ulubione danie oraz napój?

 

Kuchnia Polska, oczywiście schabowy oraz placek po węgiersku xDDDD 

aż mi się ochota na tego placka zrobiła xD napój niestety Pepsi 😄

 

Jakie gry lubisz najbardziej? W jakie grywasz prócz CS'a?

 

Kiedyś to się grało w Tibie, niedawno jeszcze grałem w Metin2 ale tylko i wyłącznie pod zarobek 😄 fajne hajsy można na tym robić 😜

 

Trochę już o tobie wiemy, więc na tym zakończymy wywiad. Kogo chciałbyś pozdrowić? 

 

Przepraszam niestety nie jestem zbyt wylewny w pisaniu 😄 zaś rozgadany ^^

Pozdrowić przede wszystkim Panią Redaktor 😛 oraz wszystkich użytkowników forum 🙂

 

 

 ❤️❤️❤️ 

  • Lubię to! 3

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.