Skocz do zawartości

Szybko przyszło, szybko poszło


Speeecu

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co widzieli temat rezygnacji to znają sytuacje a dla tych co nie widzieli.. małe wyjaśnienie poniżej.

@ Whoppka  wracając do grania postanowił zrobić serwer BF2. Od samego początku złapaliśmy kontakt przez sentyment do tego moda i zacząłem pełnić funkcję opiekuna. Zajmowałem się wszystkim od środka a on wszystkim od zewnątrz. Chciał wszystko szybko mieć zrobione i od razu pełen serwer ludzi.. Tak się niestety nie da. Kupił paczkę pluginów od gościa, który w necie od lat ma z..epsutą reputacje przez kradzieże tych pluginów i przypisywanie je sobie. Dostępu do tych pluginów nie miał (.sma), nie pasowały totalnie do moda, więc 95% z nich trafiło do kosza i koniec końców postawiłem ten serwer od środka sam. Serwer działał przez około miesiąc jako BF2 aż do wczoraj, tj 19.09.2023 gdy od czapy @ Whoppka  napisał do mnie, że będzie coś robił.

Z doświadczenia już wiedziałem, że skończy się to źle. Jego wiedza jest niewielka i taka jest rzeczywistość. Wszystko chce rozwiązywać pieniędzmi i czyimiś rękoma. 

Tak jak myślałem, tak się stało. Oddał serwer w ręce osoby 3ciej bez jakiejkolwiek rozmowy ze mną. Nie było nawet cienia podejrzeń z mojej strony, że od czapy wyj.. cały serwer i zrobi coś zupełnie innego. Nie było również pół wiadomości do mnie w stylu "Myślałem, żeby zmienić moda, bo.."

Po prostu wziął i zmienił.
Oczywiście, jako właściciel ma większe prawa do tego wszystkiego, ale moim zdaniem skoro podjął się współpracy ze mną i widział doskonale ile włożyłem w to czasu i pracy to należy mi się jakakolwiek informacja. Tego zabrakło. Zabrakło po prostu jaj i charakteru, żeby odezwać się do człowieka, któremu zawdzięcza to, że ten serwer po prostu stał i miał potencjał na coś fajnego. Może zabrakło kasy na rozwój, może zabrakło większego zainteresowania i ingerencji w to wszystko ze strony
WŁAŚCICIELA, nie wiem.

Nie będę wróżyć z fusów. 

Wiem tyle, że jest dostępny na mess, ale brakuje jaj żeby odczytać i nawiązać dialog.

 

Mam swoje zasady, swój charakter czy ego, i nie pozwolę sobie na takie traktowanie dlatego pojawiła się automatyczna rezygnacja z funkcji opiekuna tego serwera. Nie ma znaczenia jaki to będzie mod i jaka czeka przyszłość ten serwer.

Dalsza współpraca jest niemożliwa, dlatego sprawnie się zakończyła. 
Jeśli takie decyzje wyjdą na plus to dostanie brawa. Jeśli jednak wszystko upadnie, to może nabierze refleksji na dalsze działania w internecie czy życiu. Dorosły facet, TATA, a zachowanie.. Jeśli ktoś podziela moją opinie, to sam dokończy to zdanie. 


NA DZIEŃ DZISIEJSZY nie ma na sieci dla mnie serwera, którym mógłbym się zająć a taki już jestem, że jeśli gdzieś trafiam, coś potrafię i mogę się przydać to tego chce. Życie na forum mnie nie kręci, w mojej głowie to tylko dodatek do serwera.

Only DD2, COD MODy czy JB itp nie są dla mnie. To nie moja bajka zupełnie dlatego przychodzi moment na pożegnanie. Jak w tytule.. Przyszło i poszło. 

Jeśli z czasem pojawi się serwer, który mnie zainteresuje i znajdzie się dla mnie miejsce przy nim to ponownie się usłyszymy. Będę sprawdzać od czasu do czasu. 

Aktywnym użytkownikom/administracji życzę tylko dobrych współprac i wielu fragów na serwerach.

Co do @ Whoppka  .. powodzenia. 

 

Pozdrówki Malinersi :Malinaa:

  • Smutny 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Osobiście uważam, że szkoda, że odchodzisz z forum. 

Co do całej sprawy, sama bym się źle poczuła gdyby coś takiego się wydarzyło. Nie dziwię się, że masz taką, a nie inną reakcje, zważywszy na to, że nie zostałeś poinformowany.

Czasu nie odzyskasz, ale pamiętaj każda taka rzecz to lekcja dla ciebie i zapewne coś z tego wyciągniesz. 

 

Zapraszamy ponownie do serwera bf2 🙂

może ktoś będzie chciał go z tobą postawić! 

 

 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo, że ktoś odchodzi z serwera i jednocześnie znikają pliki z serwera. Jest to dość irytujące bo dołożono mi dość sporo roboty przy ponownym wgraniu całej paczki i jej skonfigurowaniu. Dziecinne zachowanie.

Nie pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2023 o 09:59, BoskizPolski napisał(a):

Trochę słabo, że ktoś odchodzi z serwera i jednocześnie znikają pliki z serwera. Jest to dość irytujące bo dołożono mi dość sporo roboty przy ponownym wgraniu całej paczki i jej skonfigurowaniu. Dziecinne zachowanie.

Nie pozdrawiam.


Trochę słabo, że ktoś przychodzi na serwer i jednocześnie znikają MOJE pliki z serwera. Jest to dość irytujące, bo zlekceważono sporą ilość mojej roboty i czasu. Dziecinne zachowanie 😉 

Wytłumaczyłem @ Whoppka , że ostatni raz byłem na pukawce w dzień zmian. Jeśli nie potraficie stawiać serwera albo nie macie back up'a to nie moja wina. Jeśli cokolwiek znika z serwera jest pewna opcja na pukawce, która przywróci wszystko w 3min. Pretensje do samych siebie.

Nie pozdrawiam. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.