Skocz do zawartości

propozycja stasia


stas06

Rekomendowane odpowiedzi

witam, proponuje dodać na serwer plugin który będzie przykładowo zabierał po 5hp co 5 sekund jeśli terrorysta będzie się znajdował na swoim spawnie po 1:30. Granie na dd2 gdy jest pełen serwer jest uciążliwe ze względu na to, że duża liczba osób kampi na respie terro i nie wykonuje celów mapy.

druga propozycja to darmowy vip dla graczy z steamem, zawsze może to przyciągnąć nowych graczy 

pozdrawiam 

Link do pluginu: https://amxx.pl/topic/163904-respawn-alert-kara-dla-kampiacych-możliwość-ustawienia-własnej-strefy/ lub https://amxx.pl/topic/163777-respawn-alert-kara-dla-kampiacych-w-buyzone-respie/  nie wiem który lepszy 

@ DestruktoR

  • Lubię to! 1

mbTzUml.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]
W dniu 22.09.2023 o 20:30, stas06 napisał(a):

dodać na serwer plugin który będzie przykładowo zabierał po 5hp co 5 sekund jeśli terrorysta będzie się znajdował na swoim spawnie po 1:30.

Jestem za, to rozwiąże problem ciągłego upominania o zakaz przebywania na respie po 1:30

W dniu 22.09.2023 o 20:30, stas06 napisał(a):

druga propozycja to darmowy vip dla graczy z steamem, zawsze może to przyciągnąć nowych graczy 

Tutaj mam mieszane uczucia, serwer po części utrzymuje się właśnie dzięki temu, że ludzie kupują vipa 🤔

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Plugin wgrany, proszę testować. 

Free vip również dodany, jeżeli zobaczymy wzrost graczy zostanie on na stałe, jak będzie tak samo to albo zostanie usunięte albo zmienione godziny, w których jest dostępny.

 

ZduopIk.png
  • Lubię to! 3
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.