Skocz do zawartości

#2423 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

pytaniesobota.png.23784a85b7f7b4c9a2ed592599b18f8f.png
Potrafisz sobie radzić w sytuacjach kryzysowych? Jaką miałeś najcięższą lub jaką sytuację pamiętasz najbardziej? 

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Wolę nie mówić aż tak o sferze prywatnej życia i nie wymieniać sytuacji, które uważam za kryzysowe. Jednak uważam, że radzę sobie z nimi znośnie, zawsze może być gorzej niż przy danym kryzysie 

source.gif

Tyle, że nie chcę być jak inne kwiatki
Takie, z których często odrywano płatki...

- chivas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Dobrze sobie radzę xD a to przykład-

 

Moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty #!$%@? ta suka cie #!$%@? na kase on wstal stary wstal i mowi co ty #!$%@? gnoju i lape do mnie wystawia chcial mi liscia #!$%@? a ja go na #!$%@? fast attack bomba w oko #!$%@? na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby od dolu mu wale na nos wujaszek nas rozdziela ja mialem ta koszule co na dzwikach bylem z guzikami i tak mnie szarpal ze mi wszystkie guziki z koszuil wypadly

  • Haha 2

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Nie za bardzo ale jakos trzeba żyć dalej. Wspieram mnie mala rodzinka w rożnych sytuacjach. Co do jakiejś ciężkiej sytuacji nie chce sie spowiadać jak przedmówcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poker face jest u mnie atutem,.ale wolę jednak nie wyciągać takiej prywaty w internetach xD

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.