Skocz do zawartości

opiekun dd2#1


NieJestemNormalny

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adrian

Wiek: 30

Nick: Nie Jestem Normalny

Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:725108798

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Chetnie pomoge w dzialaniach serwera jak i sprawowania nad nim opieki oraz odciazyc maline w obowiazkach zwiazanymi z serwerem wiem juz co i jak mam nadzieje ze sie sprawdze.

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: DD2#1

Dlaczego akurat ten serwer?: Gram na nim niestety mialem przerwe i nie moglem sprawnie pelnic tej funkcji poprzez brak internetu wiec nie bylem obecny na forum jak i na serwerze

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: owszem bylem tego serwera jak i mialem swoje serwery

Znajomość amxx i panelu (0-10): 7-8

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): jak najbardziej

Coś o sobie: mam na imie Adrian wczesniej pracowalem jako piekarz od kwietnia zmienilem prace na magazyniera teraz awansowalem na operatora wozkow jezdniowych oraz zmienilem miejsce zamieszkania chetnie sie ucze nowych rzeczy i staram sie realizowac wszystkie powierzone mi zadania mam nadzieje ze kazdy bedzie zadowolony z tego co robie jak i wiem ze gracze rowniez duzo pomagaja zglaszajac cokolwiek na forum jak i na u@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na tak. 

+ Doświadczenie 

+ chęci pomocy w prowadzeniu serwera

+ Byłeś tu już i szansa się kolejna moim zdaniem należy. 

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jak moim poprzednicy jestem na tak! 
+ Byłeś tutaj już opiekunem D1 
+ Kwestia finansowa 
+ Wiek 
+ Serwer potrzebuje opiekuna do pilnowania adminow
 

  • Lubię to! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Od drugiego podania na admina, które przyjęłam a do napisania podania na opiekuna minął tydzień. Posalam Ci, że możesz próbować swoich sił ale po czasie bo po ostatnim piastowaniu rangi nie jestem pewna czy masz juz czas. Będąc opiekunem wcześniej chwile bylo dobrze, potem zniknąłeś bez słowa na pare miesiące. Ja rozumiem sprawy prywatne ale mimo wszystko wydaje mi się, że wejście na forum czy steam aby napisać jedna wiadomość to nie jest wyczyn porównywalny z przesunięciem gory i mozna sie na to porwać. Gdy wróciłeś doslownie na jeden dzień, dodałeś sobie jedynie flagi, aby pograc i tylko odpisałeś mi na steam, ze nie ma Cie ze względu na sprawy prywatne. Nie zapytałeś co Cie ominęło, czy coś potrzeba albo chociażby o opłacenie składki. Wtedy rowniez zniknąłeś, a ja zdegradowalam Cie na admina bo myslalam, że jednak wrócisz. Tak nie było wiec zostałeś usunięty i z szeregów adminow.  

Dodam, że oczekuje od opiekuna, że będzie z serwerem na bieżąco i będzie pilnować tematów składkowych oraz zachęcać do wstapienia na posadę admina - czego nie ukrywam brakowało mi od Ciebie bo w większości musialam o upominać, abys cos nadrobil.

Ja po tygodniu nie jestem w stanie znowu w ciemno Ci zawierzyć, że będziesz juz normalnie dostępny dlatego dopiero jak mi to udowodnisz z checia przyjmę Cie znowu. 🙂

 

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 1
  • WOW! 3
  • Ulalala! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.