Skocz do zawartości

#2429 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

pytaniepiatek.png.a144e78033ff89f0f422666dcba15e38.png
Jak często dzwonią do Ciebie z fotowoltaiki czy z innymi ofertami? Kiedy ostatni raz miałeś/aś taki telefon i jak reagujesz na takie "telenękanie"?

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nauczyłam się nie odbierać telefonów od numerów, których nie znam wiec ciezko mi powiedzieć jak z tym nękaniem teraz. Wychodze z założenia, że jak ktoś coś ode mnie chce to napisze sms. 🙂

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie dzwonią i nie przypominam sobie aby kiedy kolwiek ktoś zadzwonił a jakby zadzwonił to bym powiedział ze mieszkam w piwnicy 🤪🤪🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z 2 lata temu to potrafiłam miec po 7 telefonów dziennie, ostatnio to właściwie nie dzwonią.  Niestety odbierać musialam bo szukalam w tamtym czasie pracy, wiec kazdy obcy numer mogl byc potencjalnym pracodawca.  Teraz jak dzwoni jakis obcy numer to nie odbieram i sprawdzam na necie opinie o nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Odkąd powiedziałam żeby spierdzielal i że nie są żadna przyszłością to już nie dzwonią z jakieś 10 miesięcy 😂

 

A z Orange jak dzwonią to wystarczy czy mają oferty za granicę xd 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotowoltaika czy inne oferty nigdy nie do mnie nie dodzwoniły, tylko dlatego, że mój ja mam jakąś gorącą linię. Wyobraźcie sobie leżę wczoraj sobie pod kocykiem i chce oglądać netflixa przez 30minut oglądania tego serialu 3 osoby próbowały nawiązać połączenie. Dobrze, że chociaż można trybu samolotowego używać na ziemi, bo jakieś chore pojeby nawet by mi spać nie dały. 

  • Haha 1

source.gif

Tyle, że nie chcę być jak inne kwiatki
Takie, z których często odrywano płatki...

- chivas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze żartuję podczas takich telefonów, totalnie mi to nie robi. Każdy ma jakąś robotę a przy okazji moge zrobić komuś dzień (jesli oczywiście pójdzie w tematyke żartu) albo dane połączenie będzie odsłuchiwane przez innych. Sam pracowałem przez chwilę na takich telefonach i mieliśmy takie przypadki na odsłuchach 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieram telefonów od nieznanych mi numerów. 

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.