Skocz do zawartości

Podanie o admina - ziomson pl


ziomson pl

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maciej
Nick: ziomson pl
Wiek: 23
Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/ziomson pl/51.38.159.238:27015/  (chyba cuś na gt nie działa do końca jak powinno)
Link do banid-a: https://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A119371882
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Wielokrotnie zdarzało się, ze ktoś latał odpalony a nikogo z "rządzących" nie było na serwie i tez wielokrotnie zglaszałem to na forum na chatboxie, aczkolwiek wiadomo, że to trwa zanim ktoś przeczyta, wejdzie itd, to często już niestety było "po ptakach" i ludzie powychodzili jak i sam odpał. Chciałbym temu zapobiec i reagować od razu. Swego czasu byłem adminem na serwerze aim/awp na chyba największej serwerowni w tamtym czasie - 1s2k, więc posiadam dosyć spore doświadczenie i chciałbym jakoś się przyczynić do rozwoju tego serwera.
Mikrofon(TAK/NIE): Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?: Oczywiście 
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Si
Znajomość Komend Amxx?(0-10): Idk, 6/7, wszystko co jest mi potrzebne znam 🙂
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak
Coś o sobie: Mam na imię Maciej, mam 23 lata i pochodzę z małego "miasteczka" niedaleko Torunia. Od dobrych 11-12 lat związany z CS'em, ogólnie lubie strzelanki 🙂 Czasem sobie coś tam pokopie w piłeczkę, czasem sobie pobiegam, śmigam na motocyklu i jestem top 1 w ranku na serwerze aktualnie xDD ( @ tenprzemoo AIM   😈)  tak to sobie leci powolutku. :)) 
Płatność: Przelew

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

W celu nadania uprawnień zgłoś się do mnie lub maliny!

W celu odebrania rangi w odpowiednim dziale. 

W celu opłacenia składki zgłoś się do mnie. 

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.