Skocz do zawartości

Konsole Nowej Generacji (Opinie)


Kevas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Spędzam ostatni tydzień na przemyśleniach odnośnie zakupu nowej konsoli. Aktualnie jestem dumnym posiadaczem PlayStation®4 w wersji PRO (PS4 PRO), jednakże mam chęć przesiąść się na coś nowszego. Przeglądając internet w poszukiwaniu informacji dotyczących nowej generacji, natrafiłem na masę, różnych opinii.  Dlatego pomyślałem, że udam się po poradę również na forum. Być może znajdzie się tutaj ktoś, kto posiada jedną z konsol od Sony bądź Microsoft'u
Osobiście bardziej kusi mnie przejście na XBOX SERIES X, aczkolwiek PlayStation®5 jak wiadomo, znajdę w tej samej cenie. Więc takie skromne pytanko... Co Waszym zdaniem opłaca się bardziej kupić? XBOX'a czy PS'a? Oczywiście, bardziej zależy mi na aspektach technicznych itd... Ale jestem otwarty na wszelkie opinie.

Jeżeli umieściłem temat w złym dziale, to proszę Administrację o przeniesienie. 
Pozdrawiam serdecznie. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Osobiście grałam na 4,5 i Xboxie one. 

 

Moja opinia: 

 

PS4 (slim,pro) nie ma rowniejszych sobie, jeszcze jak ładnie dowalisz technicznie to no wymiata 😉

 

Z ps5 jest dużo problemów. Np. Mieliśmy wymienianego go, bo dysk nie działał, potem się zacinał. Uważam, że nie jest dobrze zrobiony technicznie i ma wiele problemów. 

Sama rozgrywka spoko i interfejs super. 

 

Co do Xbox one. Hmmm .. szczerze nie jestem totalnie ich fanem. 

 

 

PS4 miałam 6 lat, musiałam sprzedać a konsola mimo dużego użytku nadal działa (powystatowa kupiona była) 😉

 

Dla mnie jak na ten moment tylko PS4. 

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ Kevas posiadam Xboxa Series X i jestem zadowolony, series x chodzi bardzo cicho i jest mocniejszy niż ps5. Z plusów to na pewno Xbox Gamepass który bije pod tym względem ps5, bo płacisz abonament i masz dostęp do setek gier + możesz grać w chmurze (jak masz dobry internet tj. światłowód to nie musisz ściągać gry żeby grać, możesz grać w chmurze). Abonament na xbox gamepass możesz kupić taniej niż z oficjalnej strony, np. na eneba.com masz taniej. 

Dużym plusem na korzyść xboxa jest Quick Resume, czyli nie musisz za każdym razem odpalać od nowa gry, tylko gra się odpala błyskawicznie do momentu na którym ostatnio skończyłeś.

 

Warto też podkreślić że xbox niedawno przejął Activision Blizzard, czyli studio gier Call of Duty, Diablo, World Of Warcfraft, Overwatch i pewnie w niedalekiej przyszłości te tytuły pojawią się w gamepassie.

 

Ja gram przede wszystkim w Forze Horizon 5 która normalnie kosztuje 300 zł ale mam ją w gamepassie + ponad 100 innych gier i biblioteka cały czas się powiększa.

Jak będziesz miał forzę to pisz to sobie pośmigamy 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.