Skocz do zawartości

Czy naciśniesz? #48


Mrs.Fuksiara

Czy naciśniesz? #48  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Możesz wskrzesić wymarłe zwierzęta, ale są one malutkie i kieszonkowe.

    • Tak
      4
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Poniedzialek.png.95201b6b7b3a66940cf1f4b673759931.png

Uzasadnij

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, nacisnąłbym i to wielokrotnie. Nawet jakby było dopowiedziane, że w zamian za ich naturalnie rosłe kształty umrze iluś ludzi. 
Ludzie od niepamiętnych czasów uważają się za najpotężniejszych, najmądrzejszych i naj naj naj na planecie, a mimo to, eksterminują i wykańczają miliardy istnień rocznie, których gatunek ginie bezpowrotnie, a które koegzystowały i dawały naszej populacji niewyobrażalne profity. Zwierzęta od zawsze, w większym czy mniejszym stopniu, doznawały pogardy i wykorzystywania do prozaicznych, błahych, ugadzających ich godności celów. A przecież my wielcy, uważających się za "Strażników i władców planety", jesteśmy stworzeni po to by chronić mniejszych, by ich wywyższać ponad siebie i dbać o nich kosztem swoich wygód. Ile więcej piękna, spokoju i wielu pozytywnych emocji doczekała się nasza Ziemia, gdyby było mniej dewastujących ją ludzi, a przynoszących korzyści (bądz neutralnych) zwierząt 😉 

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za zwierzętami i mam takiego jednego gagatka co krąży Nin stop mi przy łóżku lub nogach ale nie wiem czy bym chciał wskrzeszać je 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.