Skocz do zawartości

#2433 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi



pytaniewtorek.png.9179809e5f78be3125bd9b6c143e2c7a.png

Co musiałaby zrobić osoba, którą uważasz za autorytet lub swojego idola, by straciła ona w Twoich oczach? 
Miałeś/łaś taką sytuację w życiu, że np. Twój idol zapalił jointa, czy przyznał się do swojej orientacji i straciłeś/aś do niego szacunek? 

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Nie mam idoli w swoim życiu, staram się nie naśladować jakichkolwiek ludzi, ponieważ życie jest moje i ja powinienem ułożyć do niego scenariusz. Jedynie co, to mógłbym zaczerpnąć jakiś motywacyjnych przemówień, pomocy jak wybrnąć z danej sytuacji itd

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Jako tako nie mam idoli, oczywiście jestem pod wrażeniem postawy Roberta Makłowicza od wielu lat, ale nie wiem co musiałby zrobić, abym mógł się od niego odwrócić. Może uczestniczyć w pandora Gate:9691_wut:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak złamie prawo z niskich podudek, nie mówiąc już o gwałcie, morderstwie czy znecaniu się nad zwierzęciem. Aa i jeszcze śmiecenie, jazda samochodem pod wpływem i jazda jak wariat.  Jakby sie okazalo, ze nie dba o higienę to też. 

 

Na pewno nie straciłabym szacunku do kogoś po zapaleniu (jesli nie odwala po tym czegos) i z powodu innej orientacji. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Wydaje mi się, że musiałby być pedofilem lub coś takiego. 
Ciężko jest stracić w moich oczach, bo jestem osobą wyrozumiałą 😉 

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

NIe mam idola w zyciu. Wiec mi ciezko okreslic co i jak by sie coś musiało wydarzyć, zebym stracil autorytet do danego idola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zadane w dobrym momencie polskiego internetu 😅

Co do samych idoli to kwestia z jakiej dziedziny lub czym Ci imponują. Tak czy siak uważam, że my jako dzieciaki popełniamy błędy, więc tym bardziej dorosła osoba miała zdecydowanie więcej czasu na zrobienie czegoś głupiego. 
Są pewne tematy, które wyglądały by słabo (jak nasz internet dzisiaj), ale poza tym wydaje mi się, że "wszystko" ma drugie dno i można się z tego wytłumaczyć. Ja mam tylko boiskowych idoli i na tej podstawie ich definiuje. Nie zaglądam w życie prywatne, rodzinę itp. Boiskowy kocur zawsze nim pozostanie. Bez znaczenia co się dzieje po zdjęciu korków i zejścia z płyty. 

Beckham 4ever 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim idolem jest Eminem i jeszcze nigdy nie stracił w moich oczach odkąd go słucham 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.