Skocz do zawartości

Limitless


stas06

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Limitless
Steam ID / IP: STEAM_2:0:1406415931
Nazwa serwera: only dd2 #2
Link do demka: https://megawrzuta.pl/download/93dcfcb02d8809c608c5262d4b8d47b4.html
Rodzaj wspomagacza: aim
Rozpiska dema: A WIĘC TAK: 1.01 - celownik metr od głowy, a i tak robi killa (na spowolnieniu 1/2 lepiej widać) // 2:05 - dziwny przeskok na model który był już za bramą // 3:51 - akcja po której od razu powinien dostać bana, KILOMETROWY przeskok celownika (na 1/2 lepiej widać)

Od razu dodam, że jest to POV więc nie ma mowy o żadnym "zlagowanym demku" 

A i tutaj akcja z 3:51 dla widzów jakby komuś nie chciało się pobierać demka to sobie może obejrzeć https://streamable.com/fb032z

 

// 

 

MOJA ODPOWIEDŹ dla Limitless

1. jak cheater ma mózg to nie napierdala na speedhacku i wali tap za tapem tylko próbuje się kryć, jak Ty

2. Admini nie są po prostu tak doświadczenie w wykrywaniu cheaterów i nikt na ciebie nie zwracał uwagi

3. poczekamy na werdykt ubt

4. nic nie mowilem o sgs, ale ok

5.  ac nie wykrywa wszystkich czitow tylko te najsłabsze typu opengl32

6. Co ma szybkie wbijanie rankingu do czitowania?? Co innego dać głowę na farcie a co innego mieć szejki celownika 

7. Ja cię nazwałem i przedstawiłem na to dowód 🙂 

 

Niezłe tłumaczenie, nawet nie odniosłeś się do moich czasówek tylko walisz ogólniki które nie mają sensu. NT

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1

mbTzUml.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę rzeczy ode mnie na temat tego co do powiedzenia ma autor posta (aka. stasiu wiertara)

1. /top15 - mam prawie 500 śmierci, czy cheater grałby tak żeby ginąć, czy robiłby wszystko aby uprzykrzać grę innym? Myślenie nie boli
2. Granie z adminami, Maliną, innymi osobami - nikt, nigdy nie zgłosił nic adminowi, nie byłem do tej pory sprawdzany ( a jeśli byłem, to najwidoczniej nikt nic nie wykrył )
3. Jeżeli flickowanie nazywane jest przeskokami to pora chyba zacząć podążać za trendami, bo praktycznie we wszystkich strzelankach tak robię i nie wychodzi mi najgorzej, a w 1.6 gram od dzieciaka
4. SGS - fakt, palę czasami scrolla, ale to już głupi nawyk, od kiedy się nauczyłem tego z filmiku na TikTok'u, w każdym razie mogę się go wyzbyć 😉
5. AC - skoro rzekomo mam cheaty, dlaczego AC mnie po prostu nie zbanuje? Na innych działa bardzo dobrze, a mnie nie zbanował ani razu od kiedy gram na tym serwerze, a gram dość długo
6. Inni gracze - również nie mieli większego problemu z szybkim wbiciem rankingu - co więc przeważa szalę na moją niekorzyść? Bo daję komuś głowę na farcie? Bo mając mleko potrafię zabić? Przypomnę tylko że przypadki zabić na mleku są dość częste i jakoś nikt nie widzi w tym nic dziwnego, to kwestia zwykłego szczęścia. 
7. Rozmowy na czacie - nikt ani razu nie nazwał mnie cheaterem, odjebancem, czy chocby podejrzewał mnie o cheaty, grałem czysto w ich oczach więc nie wiem dlaczego w twoich nie.


Z Twojego filmiku w sumie wynika tylko tyle że pomachałem myszką i trafiłem komuś w banię 😛

Odpowiedzi co do tego co powiedział autor:
image.png.552830054d87e0d87244b7464660efbf.png
1. Nie próbowałem się kryć. Nie miałem ku temu żadnego powodu. To że gram na NS po prostu świadczy o tym że nie mam ochoty na kupno CS na Steamie.
2. Tego nie wiesz. Dużo było sytuacji w których ludzie siedzieli na spec. Do dziś nie było żadnego zgłoszenia.
3. W porządku, mam czas.
4. Tutaj nawiązuję do regulaminu serwera + na demku widać, że scrolluje jak pojeb 🙂
5. Nie moja w tym wina. Nie używam czitów.
6. Hmm.. szejki celownika... A nie zauważyłeś tego że ten celownik trząsł się dość często? Jak nie masz stanowiska gamingowego i robisz co możesz żeby grać na jakimś poziomie, to cóż, są takie a nie inne efekty.
7. Dowód w postaci filmiku na którym wywalam max 3 banie... 

Edytowane przez Limitless
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:01 - celownik nie jest na głowie a strzela hsa

2:05 - przeskok na głowe

3:48 - mega przeskok na głowe + celownik jest 10km od głowy a jednak trafia

Te 3 akcje sa do bana, moim zdaniem gość się dobrze kryje ale nie gra czysto.

  • Lubię to! 4
  • Ulalala! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.