Skocz do zawartości

Mayby


HeadCutter

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Mateusz 

Nicki :*^_|ApaP NoC|_^*

Wiek :15 w 27 grundnia 

Link do GT : https://www.gametracker.com/player/*^_|ApaP NoC|_^*/91.224.117.74:27395/

Dlczego chciałbyś zostać Adminem?: Jest to bardzo banalne pytanie, ale odpowiem na nie,siedzę bardzo długo nad cs i na dd2,i wiece dużo cziterów i widzę dużo graczy którzy przez nich wychodzą z gierki i nie wracają chce pomóc i to bardzo  :/ Nigdy nie bd tak zaangażowany jak bym dostał admina ;) 
Mikrofon(TAK/NIE): nie
Czy miałeś kiedyś Admina?: Tak
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10): Nie bd tu pisać takich rzeczy bo pewnie większość się nie zgodzi z tym ;/ Ale  napewno sobie poradze z AMX ;) 

Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak
Płatność: SMS

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, "zgubiłeś" coś we wzorze 

Link do banid-a:

 

Po drugie, grasz od wczoraj na serwerze, więc dla mnie to podanie powinno z automatu wylądować w koszu.

 

Po trzecie wiek, a co za tym idzie mutacja, więc komunikacja z tobą przez mikro odpada, bo piszczysz

 

Dalej chyba nie muszę wymieniać...

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wymienił PluszaQ, pośpieszyłeś się z tym podaniem, wiek mnie Twój nie przekonuje, nie przeszedłeś mutacji a potrzebujemy ludzi, którzy są wiarygodni - nie podałeś skali AMXX, także tak naprawdę nie wiemy czy znasz podstawowe komendy np poprzez consolę by zbanować danego gracza, odczekaj z pół roku wtedy możliwe, że dostaniesz szansę bo ja nie skreślam ludzi, tylko jednak razi mnie ten głos.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope. Powodów jest parę. Z chęcią Ci wszystkie wypisze. ;)

1. http://screenshot.sh/mLfA6avnKm9k4 Dziwne, że akurat na Steam masz VAC'a i grasz na NS'ie. Możliwe, że też czitowałeś na steam na 1.6? Hmm? Choć może być też możliwe, że zapomniałeś hasła lub inne, ale ja w to wątpię.

2. Mikrofonu nie masz? Szkoda, że ja ciebie widzę codziennie na TS'ie i kiedyś słyszałem jak dawałeś info przez mikrofon. Więc kitu mi tutaj nie wciskaj okej?

3. BANid czemu nie ma? Ukrywasz coś?

4. Wypowiadanie się w swoim podaniu. Jak dla mnie to trochę słabe.

I takie info, że nie daję Ci "Nie" z takiego powodu, że mi dałeś, ponieważ mi to lotto. Dałem, ponieważ takie są realia i tyle. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... nie krzyczcie na niego i nie czepiajcie się wszystkiego xDD daqu też piszczy i jakoś nikt nic nie mówi :D (żart) no ale w tym samym wieku są... co do reszty to ja się nie znam xd 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daqu nie wiedziałem ze jesteś aż taką amebą .. nie wiedziałem serio 

po 1 Ci którzy zemną przesiaduja na ts to wiedzą co się stało dostałem te konto od snaxicy każdy chyba zna .. i od razu tam był VAC ale cs 1.6 działał to ci miałem pogardzić ...

2 Mikrofon mam bucu ... tylko zobacz co napisał pluszaq a jak w tedy nie zrozumiesz udaj sie do psychiatry ale naprawdę bo źle z tb chyba

3 .Ukrwywam to ze jak wpisuje moje dany wgl mi nic nie wyskauje..

4.Co ci do tg ze bronie się w tych wszystkich oszczerstwach .. 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.