Skocz do zawartości

#2439 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Wydaje mi się, że nie zależy to od przedmiotu a charakteru człowieka i czy czuje tzw. powołanie, aby uczyć młodych.

Chociaz akurat jezeli chodzi o moich nauczycieli to najbardziej w porządku zawsze byli nauczyciele od w-f. 🙂

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie oczywiście od języka angielskiego.. tylko szkoda, że były fajne młode dziewczyny, które po semestrze szły na urlop macierzyński xD

  • Haha 1

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie. Biologia i geografia (a w młodszych klasach przyroda) oraz w-f. Aczkolwiek różnie to wygladalo na poszczególnych etapach nauczania. W podstawowce  mialam okropną babe od w-f, ktora na lekcje przychodziła w szpileczkach, a potem w gimnazjum i LO trzech panów, z czego 2 bylo fajnych, a jeden totalnie z...bany.  Z geografia też różnie. W gimnazjum mialam chyba przez rok na zastępstwo tragiczną kobietę, ale za to w liceum super babke, mega wymagającą, ale material potrafiła tak przekazać, że do sprawdzianu prawie nie trzeba było się przygotowywać. Podobnie z panem od historii, który niestety uczył mnie tylko rok. 

 

Do bycia nauczycielem trzeba mieć powołanie.  Można mieć nie wiadomo jaką wiedzę, ale jak nie potrafisz jej przekazać, zainteresować tym dzieciaków, to nic z tego nie bedzie.

 

Najlepiej wspominam moją Wychowawczynie z klas 1-3. Zawsze organizowała w szkole "sprzątanie swiata" i wszystkie klasy szły sprzątać daną część wioski. Do tego jakies wyjścia w teren, wycieczki po Polsce do atrakcyjnych przyrodniczo miejsc (np. Parkow narodowych), dokarmianie ptaków, liczenie bocianów, mierzenie drzew, aby objąć je ochrona pomnikową. Wydaje mi się, że dzięki niej jestem tu gdzie jestem i robie to co zawsze chcialam robić.  

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Najbardziej spoko był nauczyciel informatyki, ale największy szacun mam i będę mieć do gościa od geografi i fizyki! Gość miał łeb na karku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sumie z Matmy i Angielskiego ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Od lekcji zawodowych (w technikum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Od zawodowych rzeczy, uczyli to co nakazywał im program, ale dorzucali swoje smaczki 

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.