Skocz do zawartości

Plotkara odc. 9 Dranzer


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

PJKeJVd.png

Witajcie w kolejnym odcinku PLOTKARY!

Plociuch wybiera pare osób, które odpowiadają na pytania o danym użytkowniku.

Odpowiedzi wszystkich uczestników są pomieszane, więc plotkara gwarantuje anonimowość. 

 

Już dziewiątą osobą, o której plotkowaliśmy był @ UQYPW2f.png Dranzer , nasz niedawno upieczony Redaktor. 

 

Odpowiadający: @ Skull96  @ pdUZQvI.png Mrs.Fuksiara  @ Borówka  @ frytA  @ aRR  @ DestruktoR

Miłego czytania! :Malinaa:

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie I

Co uważasz na temat @ pdUZQvI.png Dranzer

 

1. Myślę, że jest to spoko ziomeczek, kulturalny bo mało pamiętam go na czacie ale już te urywki to kojarze bez przekleństw więc chyba jest kulturalny. xD A no i ma fajną serie z poradami w redakcji.

2. Jest dobrym kolegom. Rzadko zawodzi i ma świetne poczucie humoru.

3. Uważam, że to miły i sympatyczny gość z którym można porozmawiać na każdy temat.

4. Uważam, że jest to świetny kompan do spędzania miło czasu, przy którym nie musimy zakładać maski, a możemy czuć się sobą, co jest dość ciężkie, gdyż mało jest osób, przy których jesteśmy w stanie w pełni się wyluzować, pomijając najbliższe osoby, w tym przyjaciół. 

5. Spoko gość, trochę mu zazdroszczę, że dostał ikonę, kolor i emotikonę czarmandera!

6. Uważam, że to fajny chłop. Ma wiedzę na różne tematy.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie II

Uważasz, że masz dobry kontakt z @ pdUZQvI.png Dranzer ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. Nie jestem w stanie określić, czy mam dobry z nim kontakt. Nie rozmawiałem z nim jakoś długo, dlatego stąd moje stwierdzenie.

2. Myślę, że tak. Gadam z Nim na różne tematy, wymieniamy poglądy itd.

3. Hmmm, nie mam dobrego kontaktu, bo nie mam go wcale, więc ciężko powiedzieć. Raczej nam taki ciul wie. Nijaki.

4. Uważam, że tak - lubię z nim pośmieszkować, gdy nadarzy się ku temu okazja, np. na chatboxie.

5. Myślę, że normalny! Raz mu odmówiłem to może jestem nawet na jego czarnej liście, ale nie wiem. :Pepe-cardred:

6. Tak bardzo dobry. Często piszemy.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie III

Na jakiej posadzie widziałbyś @ pdUZQvI.png Dranzer  na forum/serwerach?

 

1. Na forum w roli redaktora, gdyż jest inteligentny i w rozmowie nigdy nie odpowiada zdawkowo, a rozpisuje się, podkreślając, że ma lekkie pióro do pisania, wówczas byłby idealnym kandydatem na te stanowisko. Co do serwerów, to adminem. W końcu długo już gra w CS'a i coś tam ogarnia.

2. Myślę, że jakiś moderator albo nawet J@.

3. Redaktor na pewno i moderator. Głowa pełna pomysłów.

4. Na serwerze to Admin dd2, bo czasem go widuje. Co do forum to może kidmoderator. 😄

5. Może admina jakiegoś serwera? Nie wiem czy w ogóle gra.

6. Nie wiem, choć znam jego dobre strony, to jedyna jaka mi pasuje to : :charmander:

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie IV

Jaka cecha charakteru wyróżnia @ pdUZQvI.png Dranzer spośród innych użytkowników?

 

1. Otwartość serducha.

2. Nie mam pojęcia. Za mało go znam.

3. Błyskotliwość.

4. Pomocny.

5. Jest fikuśny. :PandaDevil:

6. Wyróżnia go na pewno opanowanie.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie V

Jakie dwa słowa kojarzą Ci sie z @ pdUZQvI.png Dranzer ?

 

1. Hades, pokemon.

2. Redaktor i obecnie urlop. xD

3. Ambitny, wyrozumiały.

4. Młody i niewyspany

5. Szalony, pokemon.

6. Duże dziecko. 😄 

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VI

Co lubisz, a czego nie lubisz w @ pdUZQvI.png Dranzer ?

 

1. Nie wiem. Mało go znam więc ciężko mi jest odpowiedzieć na to pytanie.

2. Chłop ma poczucie humoru. Nie mam rzeczy na tą chwilę, której u niego nie lubię.

3. Lubię jego encyklopedyczną wiedzę, a nie lubię jego użalania się nad sobą.

4. Lubię, że jest, nie lubię jak go niema!

5. Najbardziej lubie w nim to, że jest taki uprzejmy. Nie lubię tego, że czasem nie wierzy w siebie.

6. Fajne rozbudowane wypowiedzi, a nie lubię, że na wszystko ma odpowiedź hah.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VII

Jaka emotka pasuje do @ pdUZQvI.png Dranzer ?

 

1. :charmander:

2. 💬

3. 🥁 - człowiek perkusja.

4. Wiadomka :charmander:

5. :charmander:

6. Może... 🐶

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VIII

Jak myślisz z kim z forum @ pdUZQvI.png Dranzer  ma najlepszy kontakt?

 

1. Myślę, że najlepszy kontakt ma z @ pdUZQvI.png Mrs.Fuksiara

2. Zawsze myślałem że z @ Skull96 , ale mam wrażenie, że jednak bardziej z @ Malinaa. , a może z @ pdUZQvI.png Mrs.Fuksiara  ale raczej nie. :4566_KEKW:

3. Oj nie wiem, on lubi dużo osób. 

4. Nie jestem w stanie tego określić z każdym gada.

5. Najlepszy kontakt ma z wszystkimi kobietami tego forum. 

6. @ Malinaa.  albo @ pdUZQvI.png Mrs.Fuksiara

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie IX

Myślisz, że mógłbyś się zaprzyjaźnić z @ pdUZQvI.png Dranzer ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. Myślałem, że tak, interesujący człowiek itd.

2. Myślę, że tak, bo jest najlepszym humanoidem, który przybył z alternatywnej planety, bowiem to nie możliwe by tak doskonały w każdym calu człowiek urodził się na naszej Ziemi.

3. Pewnie, mamy paru wspólnych znajomych w internetach!

4. Myślę, że tak. Mógłbym złapać lepszy kontakt.

5. Wydaje mi się, że mógłbym się z nim zaprzyjaźnić. Krótko się znamy, lecz na czacie pisało z nim się dobrze. Myślę, że w realu byłoby podobnie i szybko znaleźlibyśmy wspólne tematy do rozmów.

6. Tak. Jest bardzo inteligentną osobą, bardzo czułą i kochaną. Potrafi być bardzo zabawny i wyrozumiały.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie X

@ pdUZQvI.png Dranzer  na spacerze z biszkoptem rozmyśla czy żółw bez skorupy jest nagi czy bezdomny. Jak pomógłbyś mu rozwiązać tą zagwozdke?

 

1. Żółw bez skorupy jest nagi i bezdomny. 

2. Wziąłbym biszkopta i powiedział: Ty to jesteś chory czlowieku. A później bym dopowiedział że wtedy żółw jest nagi i bezdomny.

3. Z pewnością żona mu zabrała przy rozwodzie! 

4. Zdania są podzielone dla jednych będzie nagi, dla drugich bezdomny.

5. Oczywiście, ślimaki bez skorupy są bezdomne, więc żółwie też! Ale bardziej kazałbym mu się skupić na tym czy Biszkopcik robi ładną kupe! :monkaHmm:

6. Żółw bez skorupy jest żółwiem martwym, zarówno nagim, bo jest nieubrany, ale i też bezdomnym, bo dom nieboszczykowi już nie potrzebny. 

 

 

 

 

Dziękuję za przeczytanie oraz wzięcie udziału w PLOTKARZE!

O kim następnym razem poplotkujemy? :Malinaa:

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Taka ekipa do odpowiadania, że nawet nad żółwiem bezdomnym się rozmyślali, Dranżi niestety niesamowity!

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
14 godzin temu, DestruktoR napisał(a):

Fajnie było czytać bo sam nie widziałem jakie odpowiedzi dałem xD

Rell też nie pamiętam xDD 

@ pdUZQvI.png Dranzer zajebistyy gościu! ❤️ 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Skull96 , @ pdUZQvI.png Mrs.Fuksiara ,@ Borówka , @ frytA , @ aRR , @ DestruktoR  - Wczoraj, jak czytałem ten post, to myślałem, że coś mi się śni. Bardzo pięknie i przyjemnie się czytało Wasze wypowiedzi, aż serduszko rosło!! Jesteście Fantastyczni!! Dziękuję!! 
s4PyyfA.jpg

@ Malinaa.  dziękuję, za stworzenie, tego posta ❤️ Tobie też się należy gorące słowo :) 

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 2
  • Super! 2

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak wspaniałych osobach można plotkować dniami i nocami. ❤️ Zgadzam się z poprzednikami - też już zapomniałem, które to były moje odpowiedzi. 😅 Mimo wszystko, @ Malinaa.  jak zawsze stanęła na wysokości zadania i dostarczyła nam pełną emocji zabawę redakcyjną. 🥰 Czy warto było czekać tak? ZDECYDOWANIE! Wspaniałe to było plotkowanie, nie zapomnę tego nigdy! 🤗

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.