Skocz do zawartości

Legendarny serwer Zombie Biohazard


Mixtaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Coś o Tobie: 24-letni chłop. Eksplorator technologii. Z dużą chęcią do nauki nowych rzeczy. Wkurza mnie ludzki słomiany zapał. Lubię różne wyzwania. Potrafię działać pod wpływem stresu.
  • Inni Opiekunowie: -
  • Typ Serwera: Klasyczny Zombie Biohazard z opcjonalnym trybem DeathMatch (mapcykl nocny 21:00-9:00) 
  • Ilość Slotów: 20
  • Link do GT:  https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.189:27015/
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Znam już tą sieć i podoba mi się że reprezentujecie się od 2016 roku, co jest całkiem znacznym osiągnięciem jak na dynamiczne warunki cyklu rozwoju serwerów i społeczności CSa 1.6. Co więcej nie macie żadnego serwera z modyfikacją Zombie. A ja przychodzę z ciekawą ofertą, przyłaczenia serwera, który różni się od dziesiątek istniejących szablonowych serwerów typu Zombie Plaga z laserminami i jetpackami. Co do samego serwera: Zacznijmy od tego, że innego takiego serwera nie ma :). Serwer bazuje na zmodyfikowanym silniku Biohazard 2.0.0 v3, wzbogacony o wiele poprawek QoL (Quality of Life), bug fixów i dodatków umilających rozgrywkę. Jest to autorska modyfikacja, bazująca na pomyśle dwóch innych sieci serwerów funkcjonujących w latach 2009-2015. W dużym stopniu liczą się tu umiejętności gracza i to determinuje jego skuteczność w grze. Jedynym aspektem "Pay-2-Win" jest usługa VIPa, ale myśle że to już standard dla wszystkich serwerów CS 1.6.
  • Kontakt: STEAM (id/mixtaz/); Discord (mixtaz#5593); Forum
  • Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: W przypadku nawiązania współpracy, zgadzam się na udostępnienie mojego serwera by działał pod egidą CS-Maliver.

 

Dla dodatkowo zainteresowanych, wysyłam wizytówkę serwera: http://biohazard.gameclan.pl/

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okres próbny 2 tygodnie.

Powiedz mi, czemu serwer jest podpięty pod ruskiego gametrackera? oraz drugie pytanie co z reklamą serwer ma jakąś wykupioną czy dopiero będzie miał? 

bo o reklamie nie wiemy nic.

+ciekawy mod może to dodać trochę odświeżenia od dd2 

+Wiek Właściciela

+sloty

@ Mixtaz nie bierz tego tak pochopnie ale osobiście wiem że serwer na stawce 5/dzień nie będzie jakoś szczególnie grany i przez większość dni będzie stał pusty.

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ 369 KMH CS 1.6  z tego co widze serwer ma wykupiona reklame, lecz jakies proglemy (ostrzeżenie) są z serwerem chyba, 

 

+sloty

+wiek

+nie ma takiego modu u nas

 

na okres próbny 2 tyg 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 369 KMH napisał(a):

Powiedz mi, czemu serwer jest podpięty pod ruskiego gametrackera?

 

Proszę tutaj odnośnik do globalnego GT: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.189:27015/
 

 

5 minut temu, 369 KMH napisał(a):

co z reklamą serwer ma jakąś wykupioną czy dopiero będzie miał

 

Na ten moment reklama 52zł/dzień na platformie CSSetti. Reklama jest aktywna do wtorku. Potem stała stawka 5zł/dzień ze sporadycznym podbiciem do ~30zł w weekendy.

 

  

Teraz, Whoppka napisał(a):

jakies proglemy (ostrzeżenie) są z serwerem chyba

 

Problem związany z aktualizacją do najnowszego ReHLDS. Reunion zastąpił stary protokół Dproto, co system CSSetti traktuje jako niedostosowany plik konfiguracyjny. Sprawdziłem na własnym kliencie CSSetti i serwer wyświetla się poprawnie na liście serwerów. CVar ServerInfoAnswerType ma wartość 2 cały czas.

image.png.e796409486414985c10aa272df1ab76e.png

Edytowane przez Mixtaz
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na tak 🙂
Jest to nowy mod. 
Widać, że starasz się go pokazać z jak najlepszej strony i odpowiadasz, jak ktoś cię o coś prosi 😄 
Udostępniasz go pod naszą nazwą. 
Reklama jest.

Nie mam zastrzeżeń. Można ryzykować i brać! 😄 

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mixtaz napisał(a):

 

Proszę tutaj odnośnik do globalnego GT: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.189:27015/
 

 

 

Na ten moment reklama 52zł/dzień na platformie CSSetti. Reklama jest aktywna do wtorku. Potem stała stawka 5zł/dzień ze sporadycznym podbiciem do ~30zł w weekendy.

 

  

 

Problem związany z aktualizacją do najnowszego ReHLDS. Reunion zastąpił stary protokół Dproto, co system CSSetti traktuje jako niedostosowany plik konfiguracyjny. Sprawdziłem na własnym kliencie CSSetti i serwer wyświetla się poprawnie na liście serwerów. CVar ServerInfoAnswerType ma wartość 2 cały czas.

image.png.e796409486414985c10aa272df1ab76e.png

Spoko, nie mam zastrzeżeń napisałem co widać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Za same rozbudowane podanie przyjąłbym bez mrugnięcia okiem! Dodatkowo jest to mod którego u nas niema, jestem tak! No i zapraszam :pepeOK:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na tak

@ pdUZQvI.png Mrs.Fuksiara  dobrze napisała, starasz sie odpowiadac na pytania co jest plusem

+ rozbudowane podanie 

+ wiek 

+ gt 

+ brak takiego trybu na forum 

 

  • Super! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za przyjęciem serwera.

+wiek

+sloty

+wykupiona reklama

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Oczywiście też jestem na tak. Fajnie, że wybrałeś akurat nas. 

Zgłoś sie do chłopaków po dział @ K4Bum  @ frytA

 

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.