Skocz do zawartości

#2459 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

pytanieniedziela.png.ecc228c619054de5bce25c9dcb2cc4a4.png

Pamiętasz swoją pierwszą zarobkową pracę i stawkę? Czy teraz zgodził(a)byś się na to samo, za te same pieniądze? 

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

  • Wspierający

Pamiętam i nie zgodziłbym się za żadne skarby, ogólnie to walić pracę na zmiany!

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości moja pierwsza wypłata to była 650 zł za cały miesiąc pracy jak człowiek poszedł do ściany płaczu to nie wiedział co z tym zrobić wiec kupiłem 0,5 gorzały i wypiłem z kolegami 😂😂😂😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam swoją pierwszą pracę w gastronomii. Obecnie za tak wyczerpującą pracę oczekiwałabym większego wynagrodzenia niż wtedy.

Media_231214_202306.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co traktować jako pierwszą pracę.  Pierwsze "pieniądze" zarabiałam zbierając owoce (jabłka i maliny z własnego pola) i sprzedajac je w skupie za marne grosze. Nadal to robie jak jestem w domu i jest sezon, bo po co jabłka mają gnić pod drzewami,  a wszystkiego na cydr nie jestem w stanie przerobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Moja pierwsza praca taka już po szkole to stokrotka - nie polecam, słabe pieniądze nawet jak na tamte czasy i traktowanie jak gówno 😄
Pierwsza praca jeszcze w czasie szkolnym to remonty - Super sprawa 😉 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Przez 6 lat, od samego początku gimbazjum miałem od około maja do września pracke bardzo fajną, z super szefową i ludźmi jako ogrodnictwo. Wykonywaliśmy wszystko związane z ogrodnictwem. Od nowiuśkiego domu bez ogrodu, aż po modernizację starego ogrodu, większość McDonald'ów w swoim rejonie, zdarzały się też apartamenty. Ogólnie bardzo dobrze wspominam ten czas. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 zł na godzinę przy zbieraniu konopi, wszystko fajnie było i płaca w tych czasach, ale rękawiczki dali strasznie słabe jak na taką pracę i bolały później ręce 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie zgodziłbym się na taką stawkę jak kiedyś. 😄

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.