Skocz do zawartości

#2464 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

pytaniepiatek.png.a144e78033ff89f0f422666dcba15e38.png

Jaka postać z jakiego serialu jest przez Ciebie najbardziej znienawidzona i (opjonalnie) dlaczego? 

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Nie mam chyba takiej, czasem mnie w modzie na sukces parę osób denerwowało, ale to xD

 

  • Haha 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Szczerze, ciężko jest wybrać. Zazwyczaj są to osoby ironiczne i fałszywe. Aktualnie nikt nie przychodzi mi na myśl. 

Najbardziej lubię te wredne 😂

  • Haha 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dużo tego.. Jednakże tak najbardziej to chyba Skyler White - żona Waltera White’a z Breaking Bad. Dlaczego? Hipokrytka, która ciągle panikuje i drze ryja xD

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z pamięci, to chyba „Kilgrave” mnie denerwował lekko mówiąc z serialu „Jessica Jones” od Marvel'a. Tym bardziej, jak kontrolował umysły innych.

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbara Milecka z Klanu. Czemu? Podrywa cudzych chłopów, zaczynając od Jacka przez Piotra, na doktorze Lubiczu kończąc. Nie wiem kogo ru...a aktualnie i ilu bylo po drodze.  

 

Wkurza mnie też Michał, bo podobnie jak baśka tylko w drugą stronę, a w dodatku jest wiecznym chłopcem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej znienawidzoną postacią dla mnie była żona Waltera White w Breaking Bad, nie potrafiła docenić starań męża, doprawiła mu rogów i sprawiła, że ich syn odrzucił biednego Walta.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.