Skocz do zawartości

Propozycja ~~ Forum


Los Kos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, proponuję usunąć stąd ( screen ) mniej ważniejsze tematy, głównie chodzi o muzykę, bo to zazwyczaj największy spam i najczęściej przez nie ciężej znaleźć nowe ciekawe tematy na forum typu podania, w tym przypadku np. propozycje na forum itp.

image.png?ex=65611883&is=654ea383&hm=0bc

  • Lubię to! 5

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Albo zablokować @ Que Sera Sera możliwość tworzenia tematów 😜 

A na serio to, to forum jest tak lekko nieogarnięte pod względem nawigacji bo chcąc dalej mieć tematy muzyczne, trzeba zrobić kolejną belkę. Chociaż nie będzie to głupie bo jak ktoś będzie chciał tematy tylko muzyczne/offtop itp. to ma w jednym miejscu, a mnie interesują głównie sprawy serwerów i forum więc patrzyłbym na te główne tematy w belce

  • Lubię to! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME
15 minut temu, Quuai napisał(a):

Albo zablokować @ Que Sera Sera możliwość tworzenia tematów 😜 

A na serio to, to forum jest tak lekko nieogarnięte pod względem nawigacji bo chcąc dalej mieć tematy muzyczne, trzeba zrobić kolejną belkę. Chociaż nie będzie to głupie bo jak ktoś będzie chciał tematy tylko muzyczne/offtop itp. to ma w jednym miejscu, a mnie interesują głównie sprawy serwerów i forum więc patrzyłbym na te główne tematy w belce

Niezły pomysł, jestem na tak!

  • Hajs się zgadza! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt w tym dziale nigdy sie nie udziela, jeśli wychodzą nowości to zawsze staram sie je dodawać 🙂 

@ Quuai  raz zobaczyłaś jak walnąłem spam i odrazu wielkie halo xD

  • Super! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Quuai napisał(a):

Albo zablokować @ Que Sera Sera możliwość tworzenia tematów 😜 

A na serio to, to forum jest tak lekko nieogarnięte pod względem nawigacji bo chcąc dalej mieć tematy muzyczne, trzeba zrobić kolejną belkę. Chociaż nie będzie to głupie bo jak ktoś będzie chciał tematy tylko muzyczne/offtop itp. to ma w jednym miejscu, a mnie interesują głównie sprawy serwerów i forum więc patrzyłbym na te główne tematy w belce

Niech sobie tworzy nowe tematy po co się do niego czepiać moim zdaniem to nic złego jeśli rusza działy w których jest pusto. Pozdrawiam!

Mrs.Fuksiara ,

Nie potrzebne te komentarze. 

Wypowiadaj się w stosunku do tematu, a nie do bronienia innych. 



d3wonij.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Jestem za tym, żeby usunąć informacje które wyświetlają się na SB. Zaśmiecają w sumie przestrzeń, kto się interesuje danym działem i tak go będzie odwiedzał, a dodawanie mainstreamowych wykonawców nie daje jakiejś pożytecznej informacji. Kto lubi słuchać to i tak w końcu do tego dotrze, bo w końcu lubi. Myślę, że skoro chce się utrzymać dany dział w aktywności, administracja powinna dodać jakiś wątek szybkiego dostępu do danych tematów, tak żeby znów nie trzeba było przewijać.

  • Haha 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

@ Quuai  dał świetny pomysł 💪 osobne widgety były świetna sprawa do takich powiadomień. 

Ale muzykę myślę że warto wyłączyć całkowicie w takich widgetach bo jest to bez sensu. 

 

Informacje na SB - powinny zostać. O to w tym chodzi, żeby właśnie każdy widział posty jak ktoś dodaje albo ważne informacje. Często ludzie właśnie dopiero po tym w coś wchodzą 🙂

dla mnie bez sensu byłoby usuwanie tego. 

  • Ulalala! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.