Skocz do zawartości

Tower Defense


Rekomendowane odpowiedzi

  • Coś o Tobie: Na imię Mateusz 25 wiosenek za mną, pracowity i spokojny chłopaczek ze Śląska (aktualnie w De)
  • Inni Opiekunowie: Brak
  • Typ Serwera: Tower Defense (obrożna wieży)
  • Ilość Slotów:  7 - (to kwestia ustalenia)
  • Link GameTracker: TOWER DEFENSE [email protected] [cs] Counter Strike 1.6 (gametracker.com)
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Ciekawa sieć różnorodne serwery myślę że trafiłem idealnie.
  • Kontakt: Steam / Tel / FB
  • Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: 1. Myślę że tak / 2. Odpada

 

 

Gra odbywa się na specjalnych mapach gdzie stworzony jest plan ruchu potworów. Aby przetrwać ludzie nie mogą dopuścić do zniszczenia głównej wieży. Zdobywaj nowe umiejętności, odblokuj coraz to nowocześniejszą broń wymieszaną z standardowymi karabinami, buduj, ulepszaj, uzupełniaj amunicje a nawet nazywaj własne działka obronne które mamy do wyboru w kilku różnych wariantach.

Do dyspozycji sklep w którym możesz zakupić wiele przydatnych przedmiotów aby przetrwać. A za wszystko płacisz specjalną walutą  którą zdobywasz poprzez zadawanie obrażeń zabijanie asystowanie a nawet za zebranie skrzynki którą możesz znaleźć na mapie.

  • WOW! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na tak

Nie wiedziałem o co chodzi w modzie a też nie przeczytałem całego podania tylko od razu poszedłem sprawdzić serwer i wygląda fajnie, nie znam się na tym modzie więc nie jestem w stanie określić czy pluginy po prostu wzięte z internetu czy jest jakaś własna inwencja twórcza, ale gra się przyjemnie plus dodatkowo jest (chyba) kilku lub jeden stały gracz który pomaga w zrozumieniu serwera

+ Serwer z wielomiesięcznym stażem

+ Ładnie wygląda

+ Nowy INNY mod na sieci

+ Ogarnięty właściciel (po pierwszej rozmowie)

+ ^ Szybko zrobił to co mu zaproponowałem tj. Spolszczenie jednej opcji na serwerze 😉 

 

- Przy 7 graczach lub w przyszłości jakbyś zmienił sloty, miło by było zobaczyć przenikanie przez graczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgadzam się z wszystkim co napisał kuj ^

Odwiedziłem serwer, pograłem 10 minut i jestem w stanie powiedzieć, że bardzo przyjemnie się grało, pierwszy raz na takim modzie grałem i na pewno jeszcze wejdę. 

Jestem na tak.

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TD, dawno takiego moda nie widziałem na serwerze.

-sloty( 7 graczy to troszeczkę za mało, myślę że 15 to git.)

+Staż serwera

+Wiek

+mod

Na Tak:

Powodzenia.

 

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jeju, ale fajnie! 
Nigdy nie słyszałam o czymś takim. 
Jestem na tak. 
- Nowy mod
- Bardzo ładne podanie (aż łezka w oku się kroić)
- Serwer z przeszłością 😉 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak bedzisz dostepny to zgłoś sie do mnie na pw, aby omówić szczególy. 

 

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.