Skocz do zawartości

Odwołanie haha


StaraGwardia

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  PODJECHALI DO BETLEJEM '

Steam id lub IP:   STEAM_0:0:2821071

Serwer: DD2 #1

Data bana: Przed chwilą 

Wycinek z konsoli: 


[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl

[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:2821071'

[AMXBans] Twoje IP: '77.222.224.106'

[AMXBans] ===============================================

 

 

Nie wiem dlaczego owy admin nie sprawdził mnie nawet na spec tylko dał bana będąc w grze wydaje mi się że taki admin to prawdziwy skarb :1126_PogChump:

Do tego adminek posiada - 12121.png.a8f3d647ff2cc854ccb956b1da46fd85.png

Edytowane przez StaraGwardia
  • Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć swojego Pov'a którego znajdziesz w folderze z cs'em pod nazwą Maliver-DD2#1.dem z godziny kiedy dostałeś bana. 

 

///////////

 

 

 

2:30 - Skanowanie na fleszu w punkt (Wcześniejsza runda też dziwna ale ok)
4:37 - Jakby to powiedział pewien streamer "Pewnie konfiguruje haxy" 🙂
5:24 - ??
7:49 - Kolejna świetna akcja
10:00 - W momencie zabicia puścił szybszą serie (ja go tam nie widze, może ślepy jestem)
10:24 do końca rundy - Za tą akcję owy gracz dostał bana 

Co do tego, że Cię nie sprawdziłem. Zobaczyłem jedną akcję i przy odwołaniu wiedziałem, że będzie zabawa, nie muszę Cię oglądać parę rund, mogę dać bana i rozpisać.
Co do gracza. Ilu UBT by to sprawdziło - tyle opinii. Jak dla mnie dobre sety na aima + wh albo info z ts'a gdyż w momencie jak dostał bana to od razu pojawił się na forum ze swoim kolegą "adamosek" jak i sprawdzili mój profil na forum oraz steam tylko problem taki, że nie wiem pod jakim nickiem grał na serwerze albo nie grał i po prostu ma WH. Przy 1/2 i 1/4 naprawdę dziwnie to wygląda. Wybrałem tylko 6 czasówek, ponieważ dla UBT będą warte uwagi, a mogło by się ich znaleźć więcej.

@ 369 KMH CS 1.6  Mam nadzieję, że podejmiesz dobrą decyzję. Pozdrawiam i życzę powodzenia.  :5680-pepe-angry-communist:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dedzik napisał(a):

Wrzuć swojego Pov'a którego znajdziesz w folderze z cs'em pod nazwą Maliver-DD2#1.dem z godziny kiedy dostałeś bana. 

 

Ooo ale sprawdzić bynajmniej by wypadało a nie banować od tak 😁 Nie fajne blokady masz na swoim koncie -_-

 

https://megawrzuta.pl/download/31ba45365b9952b6a92288177b1e6a4d.html

 

 

  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło 18-19 dam werdykt, będę edytował obecny wpis.

 

@Edit 

Rozpiska:

2:30 - tutaj jakoś nie skumałem tej czasówki dostaje he do dolnego, widział skąd poleciał przykleił się do lewego rogu i zobaczył że przeciwnik do niego leci przed dostaniem fb zaczął oddawać strzały w model enemy. b-

4:37 - to jest takie gdybanie czy na prawdę "konfiguruje haxy" ale powiedzmy że ci wierzę. b+

5:24 - ciekawie b+

7:49 - tutaj może być tzw. jak ja to nazywam - anty fb(Noflash) pyk pyk pyk i dwa kille wpadają. b+

10:00 - widział głowę, zabił a później tylko skanował. b- 

10:24 - ładne kille pozazdrościć precyzji wykonania takich strzałów. b+

 

brak ub.

 

Edytowane przez 369 KMH
rozpiska
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D6rcJsU.png

  • Ulalala! 1
  • Super! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.