Skocz do zawartości

SKARGA HUNTER // BŁĄD W CZASOPRZESTRZENI


Speeecu

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie wytłumaczenie sytuacji...

Skoro był na serwerze to się pytam dlaczego nie działa /svip /gvip i kilka innych rzeczy.
Dlaczego TOP15 jest zbugowane i się nie nalicza jak powinno. Dlaczego te wszystkie komendy są wyświetlane na serwerze a żadna z nich nie działa..  Dostałem odpowiedź, że działa co ma działać 😂

 

Zmiana mapy na aim_(coś tam). Od czapy zmienia mapę na aim_dust2 czy coś. Ktoś tam narzeka co to za mapa i dostaję odpowiedź, że jak się nie podoba to ma wyjść 😂 Więc napisałem, że fajne podejście właściciela skoro część rzeczy nie działa i nie jest to naprawione a jak się nie podoba to gracz ma wyp.. Po czym dostałem kicka. Wracam na serwer i pytam za co ten kick a w odpowiedzi dostałem to co na screenie poniżej. 

Fajnych ludzi przyjmujecie na sieć w roli właściciela, fajna reklama sieci.  @ Malinaa.  @ Nescio

SKARGA NAPISANA TUTAJ A NIE W DZIALE SERWERA, BO SZYBKO BY ZNIKNĘŁA. Jeśli jest na nią inne miejsce to proszę o przerzucenie i przepraszam za kłopot. 

369771569_1057014999067080_4664186742278939433_n.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje nad serwerem to zmieniam mapy jak chce, po kolejne nie musisz na nim grać bo ja Cię nie trzymam.

Polecam serwer aim/awp #1 dla Ciebie. Od kiedy na aim/awp jest gvip i on działa jak należy, nie kupiłeś go.

  • Haha 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie znam całej sytuacji bo wstawiłeś jednego screena wiec nie wiem jak było dokładnie. Moge jedynie upomnieć @ XxXxHunteRxXxX  aby zachowywał kulture, a w przypadku łamania regulaminu karał odpowiedno, a nie wdawał sie w dyskusje. Wyganianiem z serwera nie utrzymasz graczy. 

Co do samych błedów, Właściciel napisał, że trwają prace a jak coś sie wgrywa na serwer trzeba go zresetować, aby sprawdzić czy poprawnie dany plugin działa (oczywiście jak nie ma czasu, aby czekac do konca danej mapy).

Nastepnym razem zastosuj sie do poniższego wzoru:

 

A i prosze @ XxXxHunteRxXxX  o usuniecie z informacji na serwerze ip do ts.

 

c2DBK19.png

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.