Skocz do zawartości

Małe propozycje ts3


brvtal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Przyjaciel

1. Wchodzenie na kanał prywatny bez potrzeby wpisywania hasła, gdy posiada się grupę "Channel Admin" lub "Operator", albo dodanie nowej grupy "Dostęp bez hasła", którą można dodawać użytkownikom jako właściciel kanału.

2. Możliwość przerzucania osób z kanałów podrzędnych w swoim kanale prywatnym jeśli osoby te nie mają wyższej grupy od nas (np. Moderator itd, jeśli mają możliwość wejścia samemu na kanał z hasłem, ale nie wiem).

3. Zmiana nazwy grup kanałowych. "Channel Admin" -> "Właściciel Kanału", "Operator"  -> "Admin Kanału" lub jak tam chcecie.

4. Kanały publiczne odwróciłbym kolejnością, aktualnie jest [unlimited, max 5, max 4] itd -> zmiana na: [max 2, max 3, ..., unlimited] na końcu, lub zostawić [unlimited] jako jedyne na początku, a resztę odwrócić - wasza decyzja. Szybciej moim zdaniem wejdą 2 osoby, żeby pogadać na max 2, niż 5 osób :DD = mniej przewijania (tak wiem, nie ma go jakoś dużo, ale jednak :ppp)

5. Fajnym dodatkiem byłyby chociażby boty muzyczne do kupienia czy coś, zawsze to jakieś urozmaicenie serwera 😄

 

Nie wiem co mogę jeszcze zaproponować. Liczę na to, że chociaż jeden z tych punktów się przyjmie.

Pozdrawiam :squidwarddeadinside:

  • Lubię to! 4

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

1. Dodane.

2. Dodane.

3. Zmienione.

4. To mi w zasadzie wszystko jedno. 

5. Co do botów pomyśle i w przyszłości może dodam.

 

Jakby coś nadal nie działało napiszcie juz do mnie na pw, poprawie. 

 

ZduopIk.png
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.