Skocz do zawartości

Tekken 8


Mi3Lc4R

Rekomendowane odpowiedzi

Tekken 8 to nadchodząca bijatyka opracowana wspólnie przez Bandai Namco Studios i Arika i opublikowana przez Bandai Namco Entertainment. Ósma główna i dziesiąta ogólna część serii Tekken. Premiera gry zaplanowana jest na 26 stycznia 2024 roku na PlayStation 5, Windows oraz Xbox Series X i Series S.

 

Tekken 8 rozpoczyna walkę na najnowszej generacji konsol, napędzany silnikiem Unreal Engine 5

Poczuj moc każdego uderzenia w Tekken 8, najnowszej odsłonie legendarnej serii gier walki od Bandai Namco. 

Korzystając z mocy i realizmu silnika Unreal Engine 5, Tekken 8 na nowo definiuje gatunek gier walki i w pełni czerpie z mocy najnowszej generacji konsol. 

Przełomowe nowe funkcje, zapierające dech w piersiach modele postaci i dramatyczne areny sprawiają, że jest to jeden z najbardziej oszałamiających graficznie i immersyjnych tytułów z tego gatunku w historii. 

Tekken 8 kontynuuje niszczycielskie starcie, które zakończyło się porażką Heihachiego Mishimy w Tekken 7. Koncentruje się na nowej rywalizacji, w której ojciec staje naprzeciwko syna. Jin Kazama sprzeciwia się Kazuyi Mishimie w niesamowitym pojedynku oko w oko.

 

Agresywna nowa rozgrywka

 

Nowy „system HEAT” nagradza Cię za ofensywną grę i agresywną walkę. Zgromadź Heat i zyskaj dostęp do ciosów specjalnych i premii umiejętności, unikatowych dla każdej postaci. 

Takie kultowe elementy jak „Rage Arts” i wszystkie kultowe ciosy i łamiące kości kombosy znane z serii, także powracają w Tekken 8.

 

 

Obsada kultowych postaci

 

Powracają legendarne postacie, takie jak King, Paul Phoenix, Marshall Law i Nina Williams.

Po raz pierwszy od czasów Tekkena 2 Jun Kazama dołącza do głównej fabuły i powraca jako grywalna postać.

 

 

Dynamiczne otoczenie

 

Pokonaj wrogów i walcz na różnych dynamicznych arenach. Przebij się przez różne obszary w różnych fazach walki albo przeżyj ekstremalne wydarzenia, takie jak tornada, gigantyczne fale, pożary i zniszczenia otoczenia.

  

 

 

Źródło: https://www.playstation.com/pl-pl/games/tekken-8/

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na pogranie w Tekkena 7, to zapraszam! Czekam z niecierpliwością na Tekkena 8! Nie podoba mi się tylko w zapowiedzi Tekkena 8 to, że nie ma postaci, które miały fabułę od początku (np. Julia) i zdziwiony mega jestem, że nawet Eddy'ego nie ma. No ale cóż, i tak moją postacią nadal jest Alica ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.