Skocz do zawartości

Małe propozycje dt. forum


brvtal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Przyjaciel

Witam, mam parę mniejszych propozycji odnośnie forum. Tak więc zaczynam..

 

1. Tłumaczenie o którym wspominałem już w temacie zmian nowego stylu:

image.png.68e033278cbe4303e8aaeab5daff786b.png

Jak dobrze pamiętam można pobrać tłumaczenie forum, dodać te 3 do dotacji i wrzucić jako aktualizację tłumaczeń lub jak wiem plik lang.xml edytować, ale nie pamiętam dokładnie w jaki sposób to było, bo chyba jak się tylko edytowało, to nie zapisywało tego. Nie wiem, musicie sprawdzić 😄

2. Wyrzuciłbym wszystkie zwykłe emotki z emotikon na czacie i w tematach, zostawić można jedynie parę z tych podstawowych, a tak to nie widzę sensu trzymania ich. Na telefonie trochę spowalnia to ładowanie emotikon + za dużo przewijania do tych, które są najczęściej używane (te 4fun na samym dole).

3. Dodałbym trochę większe marginesy po bokach na forum. Moim zdaniem lepiej będzie się czytało, gdy nie trzeba na sam koniec ekranu patrzeć z każdej strony. Aktualnie, MOIM ZDANIEM, wszystko jest za blisko krawędzi strony. 15px -> 50px (zdj poniżej), albo nawet i na 25 by można było dać, by choć trochę bardziej ten odstęp pokazać.

image.png.382850e99a7d8bd6c14fa14e5edd4dde.png

4. Ten czarny kolor tekstu po najechaniu na przycisk proponuję zmienić na zielony, będzie bardziej czytelny i pasujący do forum.

image.png.6973f894085b4a8fdacbf9feed431b21.png

5. Mała propozycja - przeniesienie "Znajdź zawartość" do nowej linijki w hovercardzie, żeby przyciski były bardziej czytelne.

image.png.f25e80f886947e0848bcfa11b94287dc.png

6. Usuńcie ten wykrzyknik, bo po nim jest przecinek i boli. :(( No i żeby nie robić kolejnego punktu, to dodaję tutaj jeszcze to, że Dolores ma inny nick aktualnie, więc można by go oznaczyć na nowo w dziale ;D

image.png.7a61aac9d23a643e40fb6d8294e590f5.png

7. Zmiana "CS:GO" wszędzie na CS2, w działach/linkach/grupach na forum. 😄

 

To tyle, pozdrawiam!

  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

2. Jestem neutralny.

3. Tutaj musi się więcej użytkowników wypowiedzieć, bo jest to dość znacząca zmiana.

1, 4, 5, 6, 7 - zrobione.

  • Lubię to! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

2. Nie usuwalnym żadnych emotikonów ze względu na to, że każdy sobie używa jakich chce 😛 króliczków i Pepe w życiu 😂

 

 

3. Wolę bez marginesów ;D Ale zawsze sobie mogę powiększyc xd 

 

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

https://i.imgur.com/BCsFJCj.mp4

Filmik pokazujący moje problemy z emotikonami na telefonie :D.

 

Mi3L0nK4 ,

Używaj opcji edytuj 😉

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo z emotkami jak @ imdxro , strasznie wiesza się wyszukiwanie emotek, więc jestem za usunięciem zbędnych 😆

 

3. Moim zdaniem może zostać tak jak jest :p

  • Lubię to! 2

a9bc607369cc5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Wolę tak jak jest - bez marginesów

Odnośnie emotek, jak najbardziej można ich trochę pousuwać ;) 

  • Lubię to! 2

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

2. Proponuję usunąć kategorię emotek "ludzie i ciało, podróże i miejsca, obiekty, symbole" bo tych emotek na prawdę wcale się nie używa a już prędzej jak trzeba coś z tego pokazać to się wstawia gif

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Ja personalnie proponuję optymalizację wtyczki od popupów po zalogowaniu, bo ich zamykanie to koszmar... Jeden popup zamyka się przeszło 6-7s w porywach do 10, nie wiem czy to obciążenie serwera czy po prostu mało wydajny skrypt, ale szału nie ma
  2. Skoro użytkownik nie ma możliwości edytowania wpisu na czacie, proponuję ukrycie context menuimage.png.8cc1ba0a28e3f477787311b62617ec67.png, bo po prostu wprowadza ludzi w błędne myślenie że coś na forum jest "spartolone"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie jestem w stanie wyodrębnić poszczególnych emoji, ponieważ musiałbym usunąć wszystko, po czym dopiero wgrywać ręcznie każdą osobno. 

Co do marginesów, patrząc na wypowiedzi, to póki co zostaje bez zmian.

@ InFiNiTy  W menu znajduje się zgłaszanie wpisów, więc jak najbardziej jest potrzebne. Next razem jeden temat = jeden wątek.

 

ZduopIk.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.