Skocz do zawartości

hw.dll


bh.dll

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś dalej ma problem z uruchomieniem 1.6 a dalej nie doszedł do tego jak to naprawić to śpieszę z pomocą - Wchodzicie na Steam następnie klikacie prawym na Counter-Strike dalej wchodzicie w właściwości wchodzimy w beta i zmieniamy brak na beta (prawy górny róg) 

  Jeśli dalej jakimś cudem wam nie działa to pobieracie Half Life ze steama (Darmowy jest) i robicie to samo tylko, że zamiast beta wybieracie opcje steam_legacy i też powinno działać

 

Edit/ tego posta zobaczyłem dopiero po tym jak go tutaj podesłałeś, także sorry 😉

Edytowane przez bh.dll
  • WTF? 1
  • Haha 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pdUZQvI.png Mrs.Fuksiara  Napisałem do tego co napisał Dredzik że Admin który napisał post mógł nie zauważyć postu że ktoś ma problem odpaleniem cs  a nie powód że chce ktos pomóc i się z jego wyśmiewać Dredzik tez pownien dostać Notatkę dziękuję za to co napisał za ten głupi komentarz tyle. uwagę Temat do zamknięcia , powstrzymam się  xd  jak ze chcę 

Mrs.Fuksiara ,

Zbędny komentarz. Już dzedzik poinformował o wszystkim. Następnym razem się powstrzymaj. 

  • WTF? 2
  • Haha 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • frytA zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.