Skocz do zawartości

Podanie dd#1


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Wiktoria
Nick: Wiktoria ;3
Wiek: 20
Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/wiktoria %3B3/91.224.117.74:27395/  
Link do banid-a: https://banid.pl/kto?to=0:0:441401737
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:  Głównie dlatego, że posiadam spore doświadczenie jeśli chodzi o adminowanie na różnych serwerach zaczynając od paintball modów kończąc na 4funach i serwie mixowym. Sporo ostatnio grywam na  i jestem w stanie zaobserwować dużą ilość że tak powiem "patologii", a nieco mniejszą ilość "odpałów" oraz niedobór adminów. 
Mikrofon(TAK/NIE): TAK 
Czy miałeś kiedyś Admina ?: TAK
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: TAK
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): TAK 
Coś o sobie:  Podstawowe informacjje chyba zawarłam na górze, tak więc myślę, że nie ma potrzeby się rozpisywać, bo stali gracze raczej będą mnie kojarzyć =D
Płatność: TAK

 

  • Lubię to! 2
  • Hajs się zgadza! 1
  • Haha 1
  • Super! 2

tumblr_mli06p1caD1s9vpv7o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wikvv napisał(a):

Znajomość Komend Amxx?(0-10): 10

10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz wszystkie komendy, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywanie pluginów, ustalanie cvarów, dodawanie adminów, zmienianie ustawień serwera oraz potrafisz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w pełnym lub średnim stopniu edytować pluginy. - Prosiłbym o weryfikację 🙂 

1 godzinę temu, wikvv napisał(a):

jestem w stanie zaobserwować dużą ilość że tak powiem "patologii", a nieco mniejszą ilość "odpałów" oraz niedobór adminów. 

Zaczynając od końca. Admin jest praktycznie cały czas na serwerze. Jak nie ja z rana/południa/wieczoru to inni, a wieczorami jest nas nawet po 3/4 także nie wiem skąd Ci się znalazł ten niedobór adminów. Mówisz o patologii, a mam wrażenie że jesteś trochę jej częścią. Nie odbierz tego źle, nic do Ciebie nie mam, ale jak na kobietę to kultura u Ciebie nie jest na najwyższym poziomie. Co do twojej "sporej" aktywności to też mam pewne wątpliwości, ale może się po prostu mijamy.

Na ten moment jestem na NIE. Pozdrawiam i życzę powodzenia. 

  • Lubię to! 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak podbije do dedzika słów, znajomość komend 10/10, powątpiewam w to.

Na serwerze widziałem Cie dziś chyba pierwszy raz i to siedzącą na spect, musiałem wyrzucić po kilku rundach, no chyba, że duzo grasz na dniu to zwracam honor. 

Niedobór adminów? wydaje mi się, że jest nas troche i zawsze chociaż 2/3 na serwerze jest jak jest dużo osób. 

Jestem na Nie. 

 

 

#edit. Nadal jesteem na Nie.

  • Lubię to! 6

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże Nie 

- Aktywność na serwerze i na forum 

- Podanie oszukane piszesz że mało Administracji a jest za dużo nawet ale to ++ 

- Amx 10 nie wierzę w to że wszystko umiesz tu pewnie tak napisałaś że by napisać że by dostać Admina 

Na Serwerze nie ma Patalogi że byś składała podanie w zględu na to nie zmyślaj .tylko dlatego że by dostać Admina 🙂 Pozdrawiam serdecznie 

 

Na Nie  jeszcze wypowiada się pod podaniem !!! jest zakaz 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dopóki nie będzie się dało polaczyc GT z serwerem mozna korzystać z poprzedniej strony. Tutaj jest czas przegrany przez @ wikvv  https://tsarvar.com/player52579-wiktoria+%3B3

Podawanie argumentu, ze jest dużo adminow czy tez malo to żaden argument. Zawsze ktos odchodzi, bywalo tak, ze dust mial 3 adminow wiec od przybytku glowa nie boli. 

Wytłumaczę tez od razu, ze admin nie zajmuje się serwerem od strony technicznej wiec wiadomo, że również tego nie wymagam a przypisana skala amxx tyczy się używania komend, które ma dostępne admin. 

Proszę o dalsze wypowiedzi wszystkich graczy i @ Admin CS 1.6 [Only DD2 #1] ODD2 #1.

  • Lubię to! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Ogólnie Neutral , ( okres próbny można dać na tydzień np ) 
+ Steam . Składka , Chęci 
- 10/10 amx , Aktywność , 
nie znam Cię za długo ,  owszem widuje na serwie czasami ,  moze chodzi o to ze nie zawsze jest ten admin na serwerze , fakt , ale tez każdy ma Zycie prywatne jak praca , dom ,szkolą , wbija na tzw. Fun rozerwać sie 🙂

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Dzień dobry!

 

Dosypię trochę soli do rany, która tutaj się pojawiła, czyli do znajomości amxx. Jestem dinozaurem, ale ich nie jest wcale tak mało. Dużo mogło się zmienić przez lata zwłaszcza, że młoda krew widzi dużo aspektów inaczej niż ja, co nie oznacza, że to źle! 

 

Przeważnie znajomość amxx 10/10 oznaczała, że poza podstawowymi komendami osoba ma bardzo dużą wiedzę o tym o czym napisał Dedzik i potrafi to b. często wyrecytować/wykreować z pamięci - pluginy, ustawienia, ftp, itp. 

Jeżeli ktoś był pro adminem i ogarniał wszystkie rzeczy (+ niestandardowe) potrzebne do pełnienia tylko tej funkcji to wychodziło jakieś mocne 6. Malina już sprostowała i to nawet lepiej, że skala dotyczy tylko tych potrzebnych elementów. 

Moje pytanie w tym aspekcie jest jedno. Jeżeli zaproszę Cię na TS i zagramy w grę pod tytułem "szybkie pytanie z komend dla admina i szybka odpowiedź" to jakie jest prawdopodobieństwo, że zostanie mocne 10? Jeżeli by zostało to naprawdę winszuję oraz zazdroszczę, bo sam na pewno takiej wiedzy nie mam i muszę się niestety posiłkować google 🙂

 

Wyznaję zasadę, że tym więcej adminów tym lepiej. Oczywiście takich, którzy normalnie sprawują tę funkcję. Coś mi świta Twoja obecność na serwerze, ale nie za jasno. Poza tym nie mam zastrzeżeń, więc jestem za 2/3 tyg. okresem próbnym. 

 

Edit. 

@wikvv

Biorąc pod uwagę liczbę adminów oraz zwracając uwagę na to, że chyba zdecydowana większość ma życie prywatne to luki w obecności funkcyjnych na serwerze będą się zdarzać. Stąd moje nawiązanie, że tym nas więcej tym lepiej. 

 

Według mnie konkretne odpowiedzi na pytania/zarzuty. Mnie zdecydowanie utwierdziłaś w przekonaniu, że krótki okres próbny Ci się należy 💪

 

Ps. Osobiście wolę, aby ktoś wykazywał się na serwerze niż postami na forum. Z zaznaczeniem, że samo wchodzenie i czytanie jest ważne do zachowania komunikacji. Nie każdy jest wylewny i to rozumiem. 

 

  • Lubię to! 2

5dDMTQt-Imgur.png.22fc0d9593bb8219ae78c7545bdc5a67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+Często gra

+kulturka

+zawsze rzuci awp na respie

+w godzinach w których gram jest mało adminów a ciebie często spotykam

 

-AMX 10/10 nie będę powtarzał tego co inni napisali

-Aktywność na forum (10 spam postów/odpowiedzi żeby wbić wymóg)

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na tak 

+ jest często na  serwerze

+ ogarnięta

+ gt poprawi

+ spoko babeczka 

+ kultura

  • Lubię to! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wikvv napisał(a):


Znajomość Komend Amxx?(0-10): 10
 

 

Jeśli mogę się odnieść do znajmości AMXX i tej rzekomej znajomości na 10, to taktycznie błąd, bo myślałam, że chodzi o te podstawowe komendy, jakie admin powinien ogarniać i myślałam, że to logiczne jeśli składam podanie jako admin, a nie opiekun, bo jak dobrze myślę to właśnie opiekuni serwerów się zajmują wgrywaniem pluginów i innych, także mój błąd. 

 

18 godzin temu, dedzik napisał(a):

 

Zaczynając od końca. Admin jest praktycznie cały czas na serwerze. Jak nie ja z rana/południa/wieczoru to inni, a wieczorami jest nas nawet po 3/4 także nie wiem skąd Ci się znalazł ten niedobór adminów. Mówisz o patologii, a mam wrażenie że jesteś trochę jej częścią. Nie odbierz tego źle, nic do Ciebie nie mam, ale jak na kobietę to kultura u Ciebie nie jest na najwyższym poziomie.

Pisząc podanie sugerowałam się raczej tym, że kilkukrotnie gracze czy też ja pisali na chacie globalnym (shoutboxie/chatboxie jak zwał tak zwał), że między innymi: inni gracze nadużywają mikrofonu w sposób niezbyt kulturalny, potrzeba admina bo "na serwerze lata odpał''. Więc nie - nie zawsze jest admin.

Druga sprawa, skoro jest Was wystarczająco duża ilość, to dlaczego na serwerze widnieje informacja, że "POSZUKUJEMY ADMINÓW, ZŁÓŻ PODANIE". Fakt faktem sam,e podanie mogłam złożyć na szybkiej rekrutacji i może obyło by się bez niepotrzebnego mini linczu w moją stronę, ale nie sprawdziłam, że takowa jest. 

18 godzin temu, Que Sera Sera napisał(a):

 

Na serwerze widziałem Cie dziś chyba pierwszy raz i to siedzącą na spect, musiałem wyrzucić po kilku rundach, no chyba, że duzo grasz na dniu to zwracam honor. 

 

Ty mnie widziałes "chyba" pierwszy raz, ja za to widuje Cię praktycznie codziennie, więc widocznie nie zwróciłeś na mnie uwagi 

 

6 godzin temu, papasmerf napisał(a):

 

Na Serwerze nie ma Patalogi że byś składała podanie w zględu na to nie zmyślaj .tylko dlatego że by dostać Admina 🙂 Pozdrawiam serdecznie 

Nigdzie nie napisałam, że składam podanie tylko i wyłącznie na "patologię" na serwerze owszem był to powód, ale zdecydowanie nie jedyny.  Również pzodrawiam 😄

 

===================================================

Ode mnie tyle, chciałam sprostować kilka spraw. 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1

tumblr_mli06p1caD1s9vpv7o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cię tylko raz na serwerze bodajże wczoraj . Być może grasz sporo lecz ja osobiście grałem z Tobą raz . Daj się poznać Wika 🥳

Narazie jestem na nie . 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bardzo interesuje definicja słowa PATOLOGIA (:

 

 

aRR ,

Nie dodawaj zbędnych postów, poprzyj Swoją wypowiedź argumentami oraz określ czy jesteś na tak czy na nie.

  • Haha 3
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zdania są podzielone pol na pol dlatego skłaniam się ku daniu szansy i wykazaniu się podczas okresu próbnego. Myślę, że dwa tygodnie powinny wystarczyć, aby sie wykazać.

Dodam, że tak jak pisałem AMXX w przypadku admina to nie tworzenie serwera a znanie komend, które się przydają na tej posadzie. 

Dodatkowo nie wiem czemu sie uczepiliście slowa patologia. Chyba wiadomo, że jest to określenie osob, które wchodzą i wyzywają innych, utrudniają gre a nie określenie każdego gracza na naszym duscie.

 

Zglos sie do mnie po flagi i połamania nóg. 🙂

 

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • WOW! 1
  • Haha 1
  • Ulalala! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.