Skocz do zawartości

Rate na serwerze


dont fuck with demons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam brygadzistów i brygadzistki, bodajże od wczoraj ustawiliście przymus rate na serwerze, który wynosi 25000. 

Problem w tym, że odbija się to na choke na serwerze, który leci sobie tak do max 80. 

Aktualnie grając odczuwam lekkie lagi, jakby myszka mi się zacinała.

Liczę, że zostanie to zmienione.

Prosze o PRZENIESIENIE DO DZIAŁU ONLY DD#1 bo widzę, że zły dział wybrałem 🤐

Pozdrawiam 🙂

rate.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie i moje odczucia to nie widzę żadnych zmian. Gram na stałych 300 fps, bo więcej mi do tej gry nie potrzeba (Chyba, że surf/DR) i żadnych ścinek/lagów nie mam, choke też mi nie skacze. Może jest to problem dla osób, które posiadają "gorsze" komputery, ale to by się musiała reszta wypowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze chciałbym dodać, że momentami zacina nawet voice chat w gierce. Zrobiłem sobie teścik i zbindowałem sobie rate 100000 na "WASD" i róźnica jest znacząca. Choke: 0, i wszystko wraca do normy. Poza tym nie wiem dlaczego ustawiliście akurat rate, żeby

wymuszało co 15-30 sekund.  To komenda dla gracza a nie serwera o.O. Co do odpowiedzi z góry to na starym złomie sprzed 15 lat można mieć stałe 100 fpsów bo więcej nie potrzeba do tej gierki. A ludzi skarżących się zapraszam do wypowiedzi bo temat o dziwo stoi pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Ustawienia serwerowe parametrów wspomnianych wyżej zostały usprawnione.

Problem powinien się rozwiązać. Dodatkowo monitorujemy ataki na serwer oraz edytujemy pluginy, które pogarszają jakość gry.

 

ZduopIk.png
  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.