Skocz do zawartości

Skarga na Admina dd2 #2 Quuai


Sova

Rekomendowane odpowiedzi

20231119193010_1.jpg.d559b521d89d3b4f41784cf6035fb999.jpgTwój nick: papasmerf w grze kierowcaTira 

Nick gracza/admina: @ Quuai

IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:122676088 

Godzina i data zdarzenia: 19:30 do końca mapy 

Opis sytuacji: Nadużywa Admina Prowokując  Ziomek$$$$$$$$$$$" 531 STEAM_2:0:1570457958  który obraża innych i wszyscy go potem obraża a Admin nic z tego nie robi i Ziomek na mikro mówi jestem najlepszy a oskarżony pisze najgorszy sam go Prowokujesz do złego zachowania potem dajesz bana że cię obraża,  jeszcze na y@  piszesz Ziomek to cienias tak się zachowuje Admin no chyba nie na miejscu  takie zachowanie Panie Adminie  dostałeś Admina że byś pilnował porządku a nie sam Prowokował  innych do afer  na serwerze do wyzywania innych i swoimi kolegami pozwalaniu na zachowanie  innych do  ziomeczka przeciwko jego ustawiać innych i ty się nie śmiejesz z innych przy wszystkich pokazujesz że  masz władzę że nikt nie poskoczy bo dasz bana  , pisać na  y@ Ziomek to cienias czyli  wszystko możesz  jeszcze dodam jedno takie zdanie uderzasz  ziomeczka  bez powodu bo gada na mikronie to go z mutuj a nie bez sensu uderzasz bo potem się pruje do Admina bo widać że nadużywasz  Admina20231119193936_1.jpg.ebc25175cc9041e134e776dabb686aad.jpg

Dowody (demko, screeny):  https://megawrzuta.pl/download/1d070247ff27505363cbaefb7f38350f.html  @ Malinaa.  jak będziesz chciała ss to ci dam 

Proponowana kara: Proszę o  Stosowne wyciągniecie z tego problemu słuszną Karę dla Admina i  powiedzieć co może robić jak ma Admina bo widzę że  nie wie co to Admin i robi co chce jeszcze na chwilę poszedłem na spec że by coś zobaczyć i zaraz dostaje afk dosłownie 30 s  od 19:15 do 20:48 czy do 21 był Syf są logi można  wszystko sprawdzić jak było20231119193010_1.jpg.d559b521d89d3b4f41784cf6035fb999.jpg

 

 @ znarkomicie ODD2 #2  wszedł na serwer i robi porządek 


[V.I.P] *Rank #34* *DEAD* znarkomicie :  ale nie obrazaj

[V.I.P] *DEAD* ما هذا اللعين أنت :  smarkaczu

[V.I.P] *DEAD* kocur1989 :  wh maja kurwo slepa

[V.I.P] *DEAD* ما هذا اللعين أنت :  i do szkoly sie spakuj

[V.I.P] *Rank #34* *DEAD* znarkomicie :  ostatnie ostrzezenie nie obrazaj

[V.I.P] *DEAD* kocur1989 :  smarkacz to z cb

[V.I.P] *DEAD* ما هذا اللعين أنت :  kazdy wh ma
taką osobę wywalił i wykonuję dobrze swoją robotę pilnuje porządku na serwerze i takich Adminów dobrze mieć 

 

admin nad uzywa.jpg

  • WTF? 3
  • Haha 5
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Nic nie rozumiem z tej skargi ale okej 😉

Tu link do mojego braku reakcji na ziomka: https://bany16.cs-maliver.pl/ban_list.php?bid=1320

@ Malinaa.  w logach masz jak ziomek dostawał mute na mape co mapę 😉 2 razy dałem unmute żeby zobaczyć co się stanie i po jednym unmucie zachowywał się normalnie jak na człowieka przystało

Co do pochwał dla znarkomicie, jego gra polegała na tym że wszedł na serwer, napisał 2 zdania, dostał heada na początku rundy ode mnie i wyszedł z serwera sam z siebie (nie wyrzuciłem go)

 

Co do y@Ziomek to cienias -> starałem się podtrzymać dobrą zabawę i nie pisałem tych wiadomości w środku rundy lub w sytuacji jakieś akcji żeby nie psuć nikomu gry więc wysłałem bodajże 2 razy taką wiadomość na końcu rundy jak CT defowało pakę i raz na początku rundy. Nikt nie ucierpiał i nikt nie narzekał 😄 

 

I co do ogólnej kultury na serwerze.. Nie reaguje dopóki nie uraża to kogoś i ktoś chce żebym go banował itp. Jeśli ktoś obraża ogółem i cały serwer się z tego śmieje to dlaczego mam psuć komuś zabawe?

Jedyny moment kiedy nie zauważyłem i czegoś nie zrobiłem to jak grałem na ZIOMKA i nie słyszałem jego mikrofonu przez dłuższy czas bo po prostu nie padałem i nie wiedziałem jak zareagować konkretnie.

 

Ostatnia rzecz jest taka że pan składający skargę, tak długo siedział na spectcie że go automat z U-AFK wyrzucił z serwera, następnie wszedł na serwer i spłakał się do mnie na u@ że nie powinienem go kickować bo on coś tam robił :4566_KEKW:

 

Nie chce mi się rozpisywać bo szkoda mi na ciebie klawiatury, druga sprawa to widać jak bardzo chciałeś zakopać topór wojenny dzisiaj po południu na chatboxie.

 

EDIT

Dodaj najlepiej jakieś nagranie żeby usłyszeć reakcje a nie puste screeny, jakbym zrobił cokolwiek nie na miejscu i gracze stracili FUN z gierki to bym tego nie robił.. Mam całą sesje 2h 45min ze swojej gry, jakbym miał program do wycinania to zobaczyłbyś jaka była atmosfera serwera.

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Quuai napisał(a):

Nic nie rozumiem z tej skargi ale okej 😉

Tu link do mojego braku reakcji na ziomka: https://bany16.cs-maliver.pl/ban_list.php?bid=1320

@ Malinaa.  w logach masz jak ziomek dostawał mute na mape co mapę 😉 2 razy dałem unmute żeby zobaczyć co się stanie i po jednym unmucie zachowywał się normalnie jak na człowieka przystało

Co do pochwał dla znarkomicie, jego gra polegała na tym że wszedł na serwer, napisał 2 zdania, dostał heada na początku rundy ode mnie i wyszedł z serwera sam z siebie (nie wyrzuciłem go)

 

Co do y@Ziomek to cienias -> starałem się podtrzymać dobrą zabawę i nie pisałem tych wiadomości w środku rundy lub w sytuacji jakieś akcji żeby nie psuć nikomu gry więc wysłałem bodajże 2 razy taką wiadomość na końcu rundy jak CT defowało pakę i raz na początku rundy. Nikt nie ucierpiał i nikt nie narzekał 😄 

 

I co do ogólnej kultury na serwerze.. Nie reaguje dopóki nie uraża to kogoś i ktoś chce żebym go banował itp. Jeśli ktoś obraża ogółem i cały serwer się z tego śmieje to dlaczego mam psuć komuś zabawe?

Jedyny moment kiedy nie zauważyłem i czegoś nie zrobiłem to jak grałem na ZIOMKA i nie słyszałem jego mikrofonu przez dłuższy czas bo po prostu nie padałem i nie wiedziałem jak zareagować konkretnie.

 

Ostatnia rzecz jest taka że pan składający skargę, tak długo siedział na spectcie że go automat z U-AFK wyrzucił z serwera, następnie wszedł na serwer i spłakał się do mnie na u@ że nie powinienem go kickować bo on coś tam robił :4566_KEKW:

 

Nie chce mi się rozpisywać bo szkoda mi na ciebie klawiatury, druga sprawa to widać jak bardzo chciałeś zakopać topór wojenny dzisiaj po południu na chatboxie.

Nie chce mi się rozpisywać bo szkoda mi na ciebie klawiatury, druga sprawa to widać jak bardzo chciałeś zakopać topór wojenny dzisiaj po południu na chatboxie. nie będę cicho siedział jak jest syf na serwerze zmieniłem nick po to że by  sprawdzić skarga jest słuszna i że chciałem się topór z tobą załagodzić to nie ma piernik do Wiatraka  ja wchodzę na serwer że by po grać i nowe osoby przychodzą a nie się wyzywać bo ty na to pozwalasz dla zabawy   to zrób se serwer i rób bydło na swoim serwerze tyle w temacie 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Generalnie tak: Na dzisiaj jest za dużo szukania żebym ci znalazł wszystko co mi zarzucasz więc po prostu jutro Malina wyśle mi czas z logów w jakich godzinach grał znarkomicie, oraz o której godzinie slapowałem ziomka bo to będą punkty zaczepne żebym mógł znaleźć nagrania ze swojego POVa 

Dzisiaj jedyne co mi pozostało to wysłanie screena z tego jak długo grał znarkomicie i będziemy wiedzieć że chwalisz go za zasługi na serwerze bo coś napisał 😄 Ja mutowałem ziomka co chwilę, dostał raz bana, jedną mapę zachowywał się jak człowiek ale według ciebie to i tak za mało żeby mnie pochwalić za adminowanie, tylko kogoś kto grał na serwerze 8 minut (według gametrackera)

image.png.f4245f6515b7de391935efac8f0cf5f1.png

https://www.gametracker.com/player/znarkomicie/54.38.202.1:27015/

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważę że robisz porządek  a nie buntujesz innych i piszesz na czacie najgorszych np  to napiszę pochwałę dla ciebie kolega Admin który wszedł to już ciebie nie było to chciaz pisał na y@ Resp do 1:20 a jak ci zgłaszałem na u@ że Paweł :)) ma Klatki cięzko go trafić bo go Teportuje bo ma pingu 200 skakało mu to olałeś faktycznie  od tak nie piszę skargi że by cię udupić tylko  że by serwer się rozwijał a nie robić  takie coś jak było dziś dla ciebie może zabawa ale nie tylko ty jesteś na serwerze i pokazujesz że władzę masz 🙂 owszem jestem jaki jestem i ale widzę co było i może ziomków nie mam kto broni ale od tak tej skargi nie napisałem bo cię nie lubię tak nie jest  owszem nie mam nic do gadania ale jak pomagasz  Agacie płacisz na serwer kasę to żarty żartami ale gdzieś umiar trzeba mieć a nie ziomeczek idzie z paką a ty go uderzasz to Utrudnianie gry innym  i moim skromnym zdaniem prowokacje zaczepki do spin 🙂 i  Ziomeczek od dawna wyzywa osoby żartami czy nie bany miał i dalej to samo Ludzie piszą ze od dawna tak jest bo grają na serwerze ja tez wiem jak jest i może w końcu coś z tym trzeba zrobić ... ile można   taka osoba szkodzi rozwijaniu serwera 

08.11.2023 kacper STEAM_2:0:1570457958 Sylwunia obrazanie admina 1 Tydzień  zielony.png
01.11.2023 ziomek$$$$$$$$$$$ STEAM_2:0:1570457958 Sylwunia przestan przeklinac 3 Godzin(y)  zielony.png

 

Wygasłe bany (11)
Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość Stan
19.11.2023 Ziomek$$$$$$$$$$$ STEAM_2:0:1570457958 Quuai Nie strasz nie strasz... 5 Minut(y) zielony.png
15.11.2023 ziomek$$$$$$$$$$$ STEAM_2:0:1570457958 Sylwunia Przeklinanie 30 Minut(y) zielony.png
08.11.2023 kacper STEAM_2:0:1570457958 Sylwunia kultura!! 30 Minut(y) zielony.png
07.11.2023 ziomek$$$$$$$$$$$$ STEAM_2:0:1570457958 Sylwunia przemysl swoje zachowanie 3 Godzin(y)  zielony.png
06.11.2023 ziomek$$$$$$$$$$ STEAM_2:0:1570457958 Sylwunia nadmierne przeklinanie 1 Godzina  zielony.png
02.11.2023 ziomek$$$$$$$$$$$ STEAM_2:0:1570457958 Malina brak kultury 30 Minut(y) zielony.png
27.10.2023 ziomek$$$$$$$$$$$ STEAM_2:0:1570457958 Sylwunia obrazanie admina 1 Dzień  zielony.png
27.10.2023 ziomek$$$$$$$$$$$ STEAM_2:0:1570457958 Sylwunia ogarnij sie i wroc 30 Minut(y) zielony.png
25.10.2023 ziomek$$$$$$$$$$ STEAM_2:0:1570457958 Sylwunia odpocznij sobie 🙂 5 Minut(y) zielony.png
23.10.2023 ziomek$$$$$$$$$$ STEAM_2:0:1570457958 cYcUs 😉 obrazasz 1 Godzina  zielony.png
22.10.2023 ziomek$$$$$$$$$$ STEAM_2:0:1570457958 znarkomicie spam na u@, naduzywanie mikro, plakanie non stop
  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Dobra mistrzuniu tak jeszcze przed snem dokopałem się do jednej sytuacji ze slapowaniem. Specjalnie pokazuje całą rundę żeby nie było że wyrwane z kontekstu.

Obejrzyj film i odpowiedz sam sobie na pytanie czy slapowanie ziomka który krzyczy "ostatni mój" "mój mój mój mój mój" ma zamiar plantować pakę czy biec co sił w nogach żeby zabić ostatniego wroga? xD

Ziomek który dostał tego slapa też słychać po głosie że się śmieje z tego :4566_KEKW:

No i tym samym jaka była atmosfera podczas tej rundy jak i na końcu jaka była reakcja czatu pisanego i głosowego.

 

A teraz do ostatniej wypowiedzi:

Cytat

kolega Admin który wszedł to już ciebie nie było to chciaz pisał na y@ Resp do 1:20

Co mnie obchodzi sytuacja innego admina który wszedł na serwer jak mnie już nie było? Ja komentowałem jego grę jak byliśmy razem na serwerze, a to że tobie chodzi o to co on robił jak już wyszedłem z serwera ma się nijak do całej skargi.

 

Cytat

jak ci zgłaszałem na u@ że Paweł :)) ma Klatki cięzko go trafić bo go Teportuje bo ma pingu 200 skakało mu to olałeś

Nie olałem tylko obserwowałem, 2 rundy grał na pingu a potem ping mu spadł to po co mam reagować skoro przestało mu pingować po kilku rundach?

 

Cytat

ale nie tylko ty jesteś na serwerze i pokazujesz że władzę masz

No właśnie nie pokazuje że mam władzy bo jak tylko ktoś napisze że mam admina to odpisuje mu na prywatnym czacie żeby tego nie rozgłaszał bo chcę być cichym adminem, żeby nie było sytuacji że jak wchodzę na serwer to wszyscy się pilnują, a jak z niego wyjdę to znowu harmider. Dlatego najlepiej nie rozgłaszać nikomu że ma się admina i tym samym nie pokazywać swojej władzy jak ty to określasz (czego nie robię).

 

Cytat

Ziomeczek od dawna wyzywa osoby żartami czy nie bany miał i dalej to samo Ludzie piszą ze od dawna tak jest bo grają na serwerze ja tez wiem jak jest i może w końcu coś z tym trzeba zrobić ... ile można   taka osoba szkodzi rozwijaniu serwera 

Nadmierne wyzywanie skutkuje banem, którego mu dałem. Dałem na 5 minut bo wiedziałem że zanim on wróci to ja dalej będę grał i zareaguje, potem już tylko dawałem mu mute i unmute. 

A co do tego że taki gracz szkodzi rozwojowi serwera to z tym się nie zgodzę bo bez niego gra jest monotonna i taka sama, a z nim można się pośmiać (a raczej z niego) i nie on nie płacze o to że ktoś się z niego śmieje. To jest idealna osoba z dystansem w przeciwieństwie do niektórych ( @ papasmerf  ). Sam niejednokrotnie nie miałem ochoty wchodzić sobie postrzelać na serwer, ale jak zobaczyłem że Ziomek gra to aż mi się micha cieszyła i wchodziłem bo zawsze jest beka z nim. Nawet jak ma mute to na czacie pisze takie głupoty że ludzie się z tego śmieją.

 

Pozdro 600

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Malinaa.   Przeprowadziłem rozmowę rozmowę z @ Quuai  i  chciałbym że byś zobaczyła jak było na serwerze i stwierdziła czy słuszna skarga czy też nie bo tak naprawdę twój serwer i wszyscy mają być zadowoleni a co do Kolegi xxx  nic nie mam żadnego Jadu czy lubię czy nie nie chcę że by dostał degradację  bo stara się dobrze ma chęci pilnowaniu przed Cziterami itp ale też trzeba zauważyć że jak inny Admin i jest takie zamieszanie to uspokoić innych to jest to utrudnione , i  fajnie że jest osoba która pomaga finansowo  , Pozdrawiam 

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do skargi wszystko już wyjaśniłam z Adminem. Rozumiem, że ważne jest aby trzymać atmosfere na serwerze ale również uważam, że admin powinien być jak najmniej widoczny dlatego slapowanie czy pisanie na y@ nie służy do tego. Również został poruszony temat mutowania na zaś ziomka ze wzgledu na jego poprzednie bany i całe zachowanie. Nie ma co sie oszukiwać, że on sam sobie zapracował na to, że ludzie go wyzywają, bo on to zapoczątkował co oczywiście nie oznacza, aby go mutować na zaś tylko dopiero jak na to zasłuży ale również trzeba patrzeć na graczy, którzy wchodząc na serwer pierwsi zaczynają go wyzywac i jak najszybciej trzeba reagować bo zauważyłam, że jest to czeste zjawisko. 

Skarga została napisan kilka godzin po odebraniu Admina przez @ Quuai . Porozmawialiśmy, oboje wymieniliśmy sie swoim zdaniem i wydaje mi sie, że jak najbardziej wszystko zostało przepracowane i wiecej sie nic podobnego nie wydarzy.

 

c2DBK19.png

  • Lubię to! 2
  • Super! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.