Skocz do zawartości

#2473 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie, jest dość popularna i bardzo lubiana przez graczy. Widać to po serverach, gdzie DD2 jest bardzo popularne.

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu ;D wiem to po sobie ze nigdy mi się nie znudzi bo od 10 lat to jest moja ulubiona mapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powątpiewam 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znudzi im się. Bardziej uparcie gracze wolą grać do śmierci na jednej mapie, niż się zaznajomić z inną. To taki chyba jeden z powodów, dla którego grają tylko piasek dwa.

  • Lubię to! 1

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Emausik napisał(a):

Nie znudzi im się. Bardziej uparcie gracze wolą grać do śmierci na jednej mapie, niż się zaznajomić z inną. To taki chyba jeden z powodów, dla którego grają tylko piasek dwa.

Dokładnie.  I w sumie jestem tego przykładem.  Na innych mapach nie wiem gdzie isc z paką, ktos zaczyna drzec morde i grac sie odechciewa.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Emausik napisał(a):

Nie znudzi im się. Bardziej uparcie gracze wolą grać do śmierci na jednej mapie, niż się zaznajomić z inną. To taki chyba jeden z powodów, dla którego grają tylko piasek dwa.

W punkt.

 

Mi osobiście dast znudził się dawno.

  • Lubię to! 1

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Nie sądzę 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znudzi się, to przyciąga najwiecej graczy, najgorzej jak przychodzi kogoś stamtąd zawołać na mixa i grasz inna mapę niż dd2, to maja problem z miejscówkami XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Mi jest ciezko sie przesiasc na inne mapy. Mam duzy problem z ogarnieciem innych map w cs v.16 czy nawet w cs2. Bladze jak bezdomny po mapach innych niz dd2. 🙃 Nie wiem gdzie co jest z miejscówek. Mam nadzieje ze sie to kiedys zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to tylko na chwile, bo do tego zawsze sie wraca

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie kumam ludzi, którzy grają 24/7 jedną mapę. Wypuszczasz później takiego szympansa na inną mapę i nie wie jak się zachować, co sprawdzać czy gdzie się plantuje.. Talenty jednej papierowej mapy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.