Skocz do zawartości

#2474 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.28cc9c3e995ebf731a5249ec19389e51.png
Wczoraj obchodziliśmy "Dzień Absurdu". Z jakimi absurdami najczęściej się spotykasz w życiu, które Cię wyprowadzają z równowagi? 

  • Lubię to! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę taki dzienniczek pt. Absurdy Mojego Szefa i w tym owym dzienniczku zapisuje wszystkie absurdy wypowiedziane przez mojego szefa. Dzienniczek powolutku się wypełnia myślę, że do końca roku będzie miał tak z połowę wypełnionych kartek. 

 

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebanie 168 godzin w miesiącu i zarabianie mniej niz ten nieróbów tu > siedzących w domu , ktorzy zyja tyko z 800+ i zasiłków a mogli by isc do pracy ........ 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Absurdem są wybory w Polsce xd 

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego wiele. Ten kraj to jeden wielki absurd.

 

Prostowanie koryt rzecznych w imię walki z powodzią, powodujące wiekszą i bardziej gwałtowną fale powodziową.

Budowanie się na terenach zalewowych, a potem płacz, że rzeka wylała. A gdzie sie miała wylać jak nie na teren zalewowy?

Wpieprzanie milionów złotych w budowanie małej retencji i walkę z suszą, jednocześnie rozpieprzając naturalną i darmową małą retencje zrobioną przez bobry.

Myśliwy dokarmiający zwierzynę w zimie, a potem tłumaczący odstrzał tym, że zwierzyny za dużo.

Myśliwy mylący żołnierza z dzikiem.

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rodzina to jeden wielki absurd z którym się borykam codziennie

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare baby przy kasach kłócące sie o promocje

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.