Skocz do zawartości

Problemy po aktualizacji gry


Emausik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Dziś wyszła aktualizacja dla Counter-Strike'a 1,6 do obsługi funkcji, które zostały wydane w update'cie do Half-Life'a kilka dni wcześniej.
Po tej aktualizacji na różnych serwerach gracze dostają bany za „bad particleman” w tym i tu, czego nawet sam doświadczyłem. (patrz spoiler):

 

Spoiler

image.jpeg.e0e756e6def523418dc9a59b99fc0abf.jpeg

Odwołania nie piszę, bo i tak bym dziś nie zagrał. Natomiast, to trochę problematyczne dla tych, co nie wiedzą, co zrobić w tym momencie.
Jeśli inni chcą dalej grać po banie polecam ustawić aktualizacje na "beta" albo "steam_legacy – Pre-25th Anniversary Bulid" (to samo zrobić, jeśli half-life jest zainstalowany na waszym komputerze [patrz spoiler 2]).

Spoiler

image.jpeg.9d59615531afab2905f3eec21fa3fe40.jpeg

Nie wiedziałem, w jakim dziale konkretnie się z tym udzielić więc napisałem tutaj. 

  • Lubię to! 1

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się u mnie ten sam problem co u kolegi, ban występuje na godzine po sprawdzieniu w amxbansie. Z tego co wyczytałem na zagranicznych forach, trzeba zrobić spójność plików gry i ustawić aplikację w właściwościach na "Tylko do odczytu". Ale to trzeba sprawdzić po wygaśnięciu bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Radek napisał(a):

trzeba zrobić spójność plików gry i ustawić aplikację w właściwościach na "Tylko do odczytu"

Nie musiałem tego robić, ponieważ już bez problemu wbijam na serwer. Może już, to zostało ogarnięte przez administracje/techników/właścicieli. Specjalnie wbiłem na inne serwery tej sieci i nie dawało bana z tym powodem.

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.