Skocz do zawartości

#2477 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas malowania ściany wałkiem przeje bałem po kontakcie i delikatnie poczułem łaskotanie i dziwne mrowienie w ręce 😂😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miss Wakacji 2024

Tylko inni ludzie kopią mnie prądem :blubbers:

  • Smutny 1

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Zdarzyło się parę razy, ale takie lekkie kopnięcie, to mnie chociaż pobudzi trochę xD

  • Haha 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, głupie zabawy z dzieciństwa z pastuchem na pastwisku i łapanie się za ręce, żeby ostatniego kopnęło najmocniej xD

 

no i w sumie kilka razy dostałem paralizatorem XD

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem taką małą choinkę i miała przerwany kabel jak ja podłączyłem do gniazdka to mnie cyklo XD 

Mi3L0nK4 ,

Cienie co weekend prąd kopię 😂

  • Haha 2

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy. 😄

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu bawiłam się kontaktem 😂😂i potelepalo troszke 😂😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że coś tam lekko poradziło. Niestety nie pamiętam takich sytuacji. 

  • Haha 1

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy na budowie, było przebicie dotknąłem rusztowania, o które była oparta winda dekarska i mnie lekko kopło. 

A za dzieciaka wtyczka mi wybuchła w ręce, kopnąć nie kopnęło ale ręką była czarna 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dotknąłem drugiej osoby.

  • Haha 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś jak miałem 17 lat i pod wpływem alkoholu 😂 naszła mnie chęć naprawienia popsutej lampki 😂 No i zapomniałem od prądu odłączyć Chyba z 15 sekund mnie pieściło 😂😂 Nie mogłem jej z ręki wyrzucić trzymała skubana 😂😂 Po wszystkim czułem taki lekki ból w okolicach serducha aleee ŻYJE 😂😂 TRZEBA UWAŻAĆ CO SIE ROBI ALBO JAK SIE PIJE TO SIE NIE ROBI 😂😂😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.  Z takich lekkich kopnięć to samochód często mnie kopie i klamka w pracy. Z mocniejszych to włączałam takim łańcuszkiem wentylator nad prysznicem (zwykle takie cos włącza się automatycznie ze światłem w łazience) to kilka razy mnie trzepneło, a wiadomo woda plus prąd...  to mnie ręka przez parę godzin mrowiła. No i raz dotknęłam pastucha. Jakbym miała powiedzieć, które było najgorsze to to od wentylatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dzieciaka to się łapało pastucha nie raz, dziwne uczucie xD (pro tip - jak nie wiecie czy na drucie jest prąd, to zerwijcie źdźbło trawy i nim go dotknijcie). 220v kopnęło tylko raz przez lampki choinkowe na wtyczce. 400v też nie, aczkolwiek jak muszę raz na ruski rok  przeciągnąć te kable to strach xD więcej do czynienia z prądem nie miałem i nie żałuję

  • Haha 1

BQg80gr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, naprawiałem światełka na choinke 

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz ni raz jebło.. xD Jak nie siła od krajzegi to 230v na budowie to zawesze się cyrki dziejo i ni raz jebnie od młota albo fleksa xD raz to pamiętam jak regipsy robiliśmy i obrys kręcilismy do sciany to 3 pokoje dalej nas stelaż jebał i nie wiedzieliśmy gdzie ... xDD aż w końcu elektryk przyjechał i własciciel mu musiał foty instalacji przed tynkami pokazywać to w końcu do tego doszliśmy. w 6 miejscach jebły był xDDDDDD 

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Kopnął mnie jak skrecalem kontakt w scianie, zapomnialem korki wylaczyc i mnie ocucilo na chwile 🙂 Drugi przypadek w domu jak odkurzalem mieszkanie, odkurzacz dostal przebitki i mnie porazilo przez metalawa raczke. Po tej chwili padl mi na amen. Dym polecial na mieszkanie i musiałem wietrzyć chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.