Skocz do zawartości

#78 Wywiad z brvtal - bystry i ambitny


nicki.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Miss Wakacji 2024

4BHs3c9.png.2e93beb7b55d7b636fccee4d9a1b568a.png

 

Czy jest brutalny jak jego nick? A może to grzeczny i ułożony chłopak?

W tym wywiadzie poznacie bliżej @ brvtal

 

ZTY.png.ecf031a6aa0e6e63cc19ef9d0d848c57.png.bdae0aea89f24e92ea622da43a5139a8.png

 

Witaj! Miło, że z nami jesteś.

Bardzo Ci dziękuję, że zgodziłeś się, abym mogła przeprowadzić z tobą mój pierwszy wywiad dla naszych Maliversowych czytelników.
Zacznijmy od tego, abyś się przedstawił, jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

 

Również się cieszę, że mogę wziąć udział w wywiadzie!

Siemka wszystkim! Jestem Darek i mam 21 lat (ur. 22.01.2002 :D). Pochodzę z Leszna, niedużej miejscowości znajdującej się w województwie wielkopolskim.

 

Fajnie mieć takie konkretne daty urodzin! Leszno brzmi ciekawie. Jakie są według ciebie najbardziej charakterystyczne cechy tego miejsca?

Co lubisz w nim najbardziej?

 

Do takich charakterystycznych cech pewnie będą należeć często niedziałające światła na skrzyżowaniach, jednak gdybym miał mówić o pozytywnych cechach,

to będzie to na pewno możliwość oglądania lotów balonami czy szybowcami. Można tu również znaleźć sporo atrakcji, które organizuje miasto.

Do tego jest tu sporo miejsc, które wyglądem aż cieszą oko m.in. całkiem zadbane parki, czy dekorowany na każdą okazję rynek w Lesznie itd.

Na pewno lubię tu spokój i to, że wszystko mam dosyć blisko, bo nie jest to duże miasto.

 

Zapowiada się na dość przyjazne miasteczko, zdecydowanie jest na pewno mniej przytłaczające niż mój Gdańsk 😄

Planujesz zostać na stałe w  mieście rodzinnym, czy wolałbyś przenieść się do jakiegoś dużego miasta lub może i nawet do innego kraju?

 

Oj to na pewno! haha 😄 Na razie nie mam takich planów, bo mieszkam sam z babcią,

więc fajnie by było z nią jeszcze zostać. Nie mam natomiast pojęcia, co przyniesie mi przyszłość, staram się nie robić aż tak dużych planów do przodu.

Zobaczymy, może będę musiał przeprowadzić się z powodu miłości lub z powodu nowej, lepiej płatnej pracy,

albo zostanę tu, gdzie jestem - nie jestem w stanie odpowiedzieć dokładnie na to pytanie, bo nie wiem, co się wydarzy za X lat. 😄

 

To świetnie. Rozumiem, że na razie cieszysz się życiem w Lesznie, zwłaszcza z babcią. To z pewnością wyjątkowa osoba.

Super, że jeśli chodzi o przyszłość, masz bardzo otwarte podejście. Wiadomo, że trudno jest przewidzieć, co przyniesie przyszłość,

ale czy masz jakieś marzenia lub cele, których chciałbyś spróbować osiągnąć w najbliższych latach?

 

Moim aktualnym celem jest zmiana swojego pokoju na "nowy".  Zacząłem najpierw od sprzętu, dlatego będę kupował komputer i różne rzeczy,

które uznam za potrzebne do niego, np. kamerka, mikrofon, fajne głośniki. Później zacznie się szukanie odpowiedniego biurka, szafy, przemalowanie pokoju.

Chciałbym go całkowicie odnowić samemu. Jeśli chodzi o jakieś większe marzenia, które spełnię w ciągu najbliższych paru lat,

to na pewno znajdzie się w nich kupienie lepszego samochodu. Na ten moment tyle!

 

Zakup nowego sprzętu komputerowego to z pewnością ekscytujące przedsięwzięcie. 

Będziesz mógł na pewno pozwolić sobie na powiększenie swojej biblioteki gier skoro możliwości będą większe 🙂

Mówiłeś o marzeniu o lepszym samochodzie. Czy masz już jakieś konkretne modele, czy marki, które cię interesują, czy to jeszcze w fazie poszukiwań idealnego auta?

 

To prawda, szczególnie że aktualny sprzęt niestety trochę upadł, jeśli chodzi o możliwości i nie mogę z niego korzystać w pełni 😄

Co do auta - aktualnie posiadam Golfa 4 i możliwe, że o Golfie będę myślał również w przyszłości, jednak na pewno bardziej nowoczesnym.

Lubię te samochody pod względem wyglądu, są dosyć małe i całkiem fajnie się prezentują.

Chyba że zmienią się priorytety i będę potrzebował bardziej odpowiednie auto do "stylu życia", typu autko rodzinne, a nie takie 'sportowe' 😄

 

Co do samochodu, zrozumiałe, że chcesz utrzymać się w rodzinie Golfa, ale bardziej nowoczesnej wersji.

To świetne auto pod wieloma względami. Porozmawiajmy teraz trochę o naszym forum 🙂

Skąd taki pomysł na nick i jak się znalazłeś na naszym Maliverze?

 

Oj teorii na temat tego nicku może być wiele, zależy co kto, sobie pomyśli haha Zamysłu jakiegoś większego w nim nie było.

Konto z tym nickiem na steam'ie powstało po oskarżeniach o posiadanie Administratora z kontem, 

które miało blokadę VAC za cheatowanie w CSGO sprzed paru lat, dlatego by bardziej w to 'środowisko' wejść jako 'odpał',  postanowiłem dać sobie nick "brvtal" 

oraz dopisać do niego "hvh", jednak ostatnio korzystam z tego dopisku trochę mniej i samo brvtal wygląda lepiej 😄

 

Wyjaśniając, dlaczego mam "v" zamiast "u", to wcześniej posiadałem nick "imdxro",

w którym była zamiana z "a" na "x" - jest to coś, co staram się robić w swoich nickach od jakiegoś czasu kiedy to scarlxrd jest jednym z moich ulubionych wykonawców muzycznych.

W swoich piosenkach również stosuje takich zamian.  Radzę go nie słuchać z bólem głowy czy coś, bo lubi krzyczeć XD

 

Na Malivera wpadłem, gdy jedna osoba była oskarżana o czitowanie przez swoje klatki w cs'ie,

przyszedłem się wtedy pośmiać z rozpisek pewnych osób, ale to już stary temat i miałem do niego nie wracać,

bo Malinaa była wtedy na mnie zła hahah Wpadałem potem co jakiś czas sprawdzić co się tu dzieje

i zdarzało się, że sobie tutaj przebywałem chwilę udzielając się na czacie 😄

 

Dzięki za podzielenie się historią nick'u! To naprawdę fascynujące, jak powstają pewne pseudonimy zainspirowane różnymi wydarzeniami. 😄

Skoro już zadomowiłeś się u nas czy chciałbyś w przyszłości zasiąść na jakiejś randze u nas? Z tego, co wiem, masz już w tym doświadczenie.

 

Pewnie, że tak. Aktualnie staram się o posadę KidModeratora, bo forum to miejsce, w którym spędzam większość czasu.

Na poprzednich sieciach, na których byłem, również najbardziej odnajdywałem się w Zarządzie Forum,

ale mam też doświadczenie na innych rangach, np. UB Team, Grafik czy Admin serwera.

 

Wydaje się, że masz solidne doświadczenie w obszarze moderacji i administracji. KidModerator to z pewnością ważna rola

i mam nadzieję, że niedługo zobaczę przy twoim nicku taką rangę 🙂 Czy poza zwiedzaniem forum całymi dniami masz jakieś inne hobby/pasje?

 

Głównym hobby na pewno będzie grafika, lubię tę możliwość bycia kreatywnym.

Dodatkowo nauka nowych rzeczy i rozwijanie się w różnych dziedzinach to coś, co sprawia mi często sporą przyjemność.

Na poprzednim forum miałem możliwość zabawy z kodami, więc starałem się robić jakieś nowości na forum.

Dodatkowo poza forum zajmuję się również ostatnio swoim serwerem w cs'ie 1.6, który zrobiłem dla zabawy.

Nie jestem jeszcze na etapie, gdzie mogę pisać swoje własne pluginy, ale bawię się ich prostą edycją. Jest to coś kompletnie nowego dla mnie 😄

 

Rozwijanie się w różnych dziedzinach to świetne podejście!

Grafika to z pewnością fascynujące hobby, a możliwość bycia kreatywnym może być niezwykle satysfakcjonująca.

Sama kiedyś poświęcałam sporo czasu na grafikę komputerową i rysowanie. Tworzenie i zarządzanie serwerem w cs'ie 1.6 to zdecydowanie coś ciekawego i na pewno trudnego.

Czy jeżeli osiągniesz wystarczające umiejętności, chciałbyś prowadzić własny serwer cs 1.6? Z wielką radością zobaczę twój serwer w naszej tabeli 🙂

 

Zobaczymy, co przyniesie czas. Wiem, że prowadzenie własnego serwera dla graczy, to spore koszty związane z reklamą,

a samo rozwinięcie swoich umiejętności z pluginami zajmie trochę czasu do momentu, gdy będę mógł powiedzieć, że jestem gotowy na otworzenie jakiegoś poważnego serwera.

Chociaż może kiedyś doczekam się powrotu naszego starego 4/5 mapsa z @ Wisnia ❤️

 

To świetne podejście, Darek!

Twój entuzjazm i zrozumienie, że otwarcie serwera to zadanie wymagające czasu i zaangażowania, są naprawdę ważne. Zakończmy ten wywiad w pozytywny sposób.

Na sam koniec przejdziemy do szybkich pytań i szybkich odpowiedzi.

 

Ulubiony kolor?

Czarny/biały, ale jakbym miał wybierać jakiś z tęczy, to będzie pomarańczowy xD

 

Ile masz wzrostu?

Około 183cm, dawno nie mierzyłem, więc nie wiem dokładnie 😄

 

Twoje ulubione danie?

Spaghetti ❤️

 

Twoja ulubiona piosenka

Jest ich za dużo. Lubię takich wykonawców jak $uicideboy$, scarlxrd, Kukon, itp.

 

CS 1.6 VS CS GO?

CS 1.6

 

Piwo vs wódka?

Piwo

 

Film czy serial?

Raczej serial

 

Brunetki czy blondynki?

Brunetki :3

 

 Dziękuję Ci bardzo, Darek, za czas, który poświęciłeś na podzielenie się swoimi pasjami, doświadczeniem i planami.

To była naprawdę fascynująca rozmowa! Powodzenia w realizacji wszystkich swoich celów.

Jeśli kiedykolwiek będziesz miał ochotę podzielić się kolejnymi nowinkami, projektami czy zainteresowaniami, zawsze jestem otwarta na rozmowę.

 

Również dziękuję, że mogłem wziąć udział w pierwszym wywiadzie prowadzonym przez Ciebie! ❤️

 

 

ZTY.png.ecf031a6aa0e6e63cc19ef9d0d848c57.png.bdae0aea89f24e92ea622da43a5139a8.png

 

 

Zapraszam wszystkich do udziału w wywiadach! ❤️

Zapisy

  • Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 1
  • WOW! 1
  • Super! 5

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Jeszcze raz dziękuję, super wyszło ❤️ 

  • Super! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Ciekawy wywiad, ciekawe pytania, utożsamianie się z rozmówcą, to na pewno może, a nawet musi się podobać. Czekam na więcej prac w Twoim wykonaniu. :feelsgeniusman:

  • Super! 2

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Sama kiedyś przeprowadziłam z nim wywiad, więc nie dowiedziałam się zbyt dużo, ale fajnie, że tutaj ludzie mogą go poznać. 
Jedynie co, to za krótki. 10 pytań, nie licząc szybkich pytań to mało pytań! 
I tak jest super :3 

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.