Skocz do zawartości

[#16 NEWS GRY] System, który ułatwi dobieranie oglądanych gier


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

niedzielani.png.6a539673b6600191b9856171334978d4.png

Czasami wkurza Cię, że wyświetlają Ci się gry, które Cię nie interesują! 
Acrivision znalazło na to rozwiązanie. 
W ostatnich latach transmisja na żywo stała się silną i ważną częścią rynku gier wideo. Activision doskonale o tym wie i opracowało system, który w sprytny sposób połączy oglądanie transmisji na żywo z wyświetlaniem rekomendacji gier, a nawet modyfikowaniem istniejącej rozgrywki w oparciu o wybór widza.


"Głównym założeniem tej technologii jest danie graczom spersonalizowanych sugestii dotyczących wyboru gier, ich odpowiedniego dopasowania, a nawet „tworzenie nowych gier na miejscu” dla widzów śledzących daną transmisję."
 

DOKUMENTACJA

Co o tym uważasz? Pomoże Ci to, czy obojętne?
/gry.pl

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, każda gra jest spoko, tylko większość ludzi nie rozumie jej mechaniki. Osobiście nie lubię gier które są jak to nazywam "futurystyczne", ale pierwsze spróbuję, żeby wydać wyrok na to.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Zazwyczaj nie patrzę na jakiś konkretny gatunek gry czy propozycje od platform gier, gram w różne, byleby mnie zainteresowały w jakimś stopniu. Zdarzyło się zwrócić jakieś gierki, bo nie zawsze też odpowiada po kupnie 😄

Raczej jest mi to obojętne czy coś takiego wprowadzą, bo to w co chcę zagrać, to staram się zapisywać jak pamiętam o tym, by kliknąć dodanie do listy życzeń :9452_lul:

  • Super! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.