Skocz do zawartości

banicja1337 - odwolanie#2


ptrkfasthand

Rekomendowane odpowiedzi


Hello, składam kolejną prośbe o rozpisanie mojego demka, zostało uznane jako +b, chciałbym żeby ktos inny z UBT rzucił na to okiem, bo rozpiska admina '369' jest absurdalne poza jednym argumentem w 0:36 z ktorym sam sie zgodze.

Twój nick: TYSIACEGODZINDOSWIADCZENIA

Steam id lub IP:STEAM_0:0:30401815

Serwer:dd2

Data bana:26.11.2023

Wycinek z konsoli:


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'POV na forum'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:30401815'
[AMXBans] Twoje IP: 
[AMXBans] ===============================================

https://megawrzuta.pl/download/0c16bdeff3b03fdb3d474a9e93692aaf.html

 

Nizej wklejam rozpiske admina '369', i dopisze do niej kilka rzeczy

 

@Edit

Moja osobista rozpiska:

0:36 - Celownik jest gdzie indziej, a zalicza głowę b+ - faktycznie przyznam to jest +b, nawet na sayu na U@ napisałem 'XD' do Quuaia po tym jak dostal tego hita

1:04 - Ręczna konfiguracja 😄 b+ - co rozumiesz poprzez ręczna konfigurację? To, że sie zatrzymałem czy klikałem binda na 'force center view"   "mouse4" = "force_centerview"

Uważam, że po tej konfiguracji wyłączył swojego aima i zaczął lecieć normalnie - po czym to stwierdzasz, ze zatrzymanie sie badz klikanie tego binda jest tozsame z konfigurowaniem jakiegokolwiek czita

1:45 - Na opadaniu musiała być główka b+ - nie rozumiem, przecież tutaj jest najzwyczajniejszy spray na swiecie, co z tego ze dostał w głowe

 

Reszta akcji w tym demku to same b+/- dlatego postanowiłem ich tutaj nie umieszczać. - poza trzema akcjami jakie tutaj wylistowałeś, żadna nie jest nawet +-b, moje szalone fullauto, kilka izi killi w plecy na midzie 


Nie znalazłem w regulaminie ile +b demko musi miec żeby uznać je za spalone, dlatego po przeanalizowaniu rozpiski i  obejrzeniu swojego demo  uważam ze jest tylko jedno +b (bo reszta to totalny absurd), i wydaje mi się że to jest za mało żeby stwierdzić czy ktos sie pali, zwłaszcza gdy UBT który rozpisuje demko twierdzi że zatrzymywanie się w miejscu i klikanie binda jest +b.

@ alDeNte. ODD2 #1 - Chciałbym zebys sie wypowiedzial w tym temacie z racji tego ze grasz mixy i rozumiesz gierke lepiej niz chłopaki którzy rozpisywali mi demo

Edytowane przez ptrkfasthand
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:36 - Czysty fart, nie widzę tu nic dziwnego... Glock to losowość której nie ogarniesz. (Widać również zdziwienie po stronie gracza który na u@ napisał "XD") /b- 

1:04 - ... Ręczna konfiguracja? Cs 1.6 na steamie posiada wspomniany wyżej "force_centerview" który ustawia pozycje celownika na środku w trybie natychmiastowym. (I jest to komenda, nie żaden skrypt) /b-

1:45 - Normalne full auto... Chłop wleciał mu za murek, więc skanował murek nic podejrzanego tu nie ma. Siadła głowa, pogratulować kontroli full auto. /b-

 

Ode mnie:
2:35 - Wybiega na mida problemy z trafieniem, następnie full auto szejki na model siada głowa. Chwilę później wybiega CT, a tam 3 przeciwników i problemy z trafieniem. 🙈 /b-

3:50 - Wbiega gale po dobrym fleszu rzuconym przez siebie. Dobry refleks i crosshair placement dostosowany do sytuacji uciekającego terrorysty który myślę, że ma/miał biało. Po czym problemy z trafieniem i skontrolowany burst. 🙈 /b-

 

Po movemencie i granatach stwierdzam iż widać, że zawodnik posiada bardzo dużo czasu spędzonego w tej grze i nawet ja mógłbym się od niego wiele nauczyć mimo mojego 11-letniego stażu. 👀

To tyle ode mnie, pozdrawiam. 👋

  • Haha 2

image.png.703ede1bb1870a293f1b432db24c40af.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:36- normalna reakcja celownika do tego pamiętajmy że glockiem nie trzeba perfidnie w głowę trafić aby zabić kogoś po za tym widac zee chłop w szoku nawet był co mu się udało ustrzelić -b

1:04- nie mozna dawać +b za to ze chłop uzywa force_centervieew chyba ze macie to w regulaminie zakazane to w tym przypadku mozna dać +b ale no jeest naturalne jak zbindujesz tą komendę innaczje tego nie zrobisz -b

1:45-  zwykła kontorla full auto widział typka więc zaczął go skanować to chyba prostę większość normalnych graczy też potrafi opanować tak lamusowskie full auto jak pan ptrk więc akcja jest czyściotka jak mgła -b

 

akcjee są zupełnie czystę nie ma nic dziwnego w tych czasówkach po za tym to są normalne akcje widać ze chłop ma równieez doświadczenie w tym jak skacze na BH

 

@ Malinaa.  @ 369 KMH CS 1.6

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jak jest w dziale zgłaszania cziterów, ma być minimum 5 spalonych akcji. W przypadku tego dema widze jedna, którą moge podciagnac pod b+.

Co do komendy na celownik - koncze redagowac regulamin serwera i oczywiscie używanie tej komendy bedzi zakazane, wiec polecam usunąc binda.

 

RVsPTzu.png

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.