Skocz do zawartości

[#24 NEWS DNIA] Nie żyje - GABRIEL SEWERYN


nicki.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Miss Wakacji 2024

SRODA.png.1f61d7998b36b037ff46c8b9aec3cba2.png.615d7ec28a8fc4000712a4918f30fa2a.png

 

 

1. Nie żyje Gabriel Seweryn z "Królowych życia". Projektant doznał nagłego zatrzymania krążenia.

Miał jedynie 56 lata. 

 

jzhazvzxkh5ps1p4kff9sz7vcm4ypata.jpg.2723b77288794b6aef632b80a380b854.jpg

 

Gabriel Seweryn zdobył popularność dzięki występom w serialu "Królowe życia", który emitowano w TTV. Nazywano go "Versace z Głogowa", 
bo to właśnie z tego miasta leżącego w województwie dolnośląskim pochodził. 56-latek zmarł w tamtejszym szpitalu powiatowym.

 

W sieci pojawił się zapis nagrania transmisji na żywo prowadzonej na Instagramie, która miała miejsce kilka godzin wcześniej tego samego dnia.

Na klipie widzimy stojącego na ulicy Gabriela Seweryna, który łamiącym się głosem błaga o pomoc. W tle padają przekleństwa, słychać krzyki. Nieopodal stał zaparkowany ambulans.

"Boże! Ja pogotowiu cyrki odstawię! Wezwij pomoc, k**wa! Pokaż na mnie. [Gabriel przekazuje kamerę towarzyszącemu mu mężczyźnie] Zobaczcie, jak oni stoją! [Tu pokazuje stojącą nieopodal karetkę] Mnie tu dusi! Nie chcą mi pomóc, słuchajcie!" - widzimy na fragmencie transmisji.

 

Pogotowie nie zabrało Gabriela Seweryna, a na miejscu pojawiła się policja. Ostatecznie gwiazda TTV pojechała na SOR taksówką.

Redakcja Pudelka zapytała o tę sprawę rzecznika prasowego Pogotowia Ratunkowego w Legnicy.

Rzecznik potwierdził, że ratownicy medyczni faktycznie zostali wezwani do przypadku Gabriela Seweryna. Podjęto jednak decyzję o wycofaniu się z akcji, mając na względzie bezpieczeństwo ratowników. Z dokumentacji wynika, że na miejscu wezwania zagrożone było bezpieczeństwo ratowników. Grożono im, dlatego się wycofali.

 

"Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złoży w tej sytuacji zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez ratowników i personel szpitala w Głogowie".

 

 

źródło: wp.pl

 

  • Smutny 2

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

[*]

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy odejdzie prędzej czy później młody czy stary smutne że tajemnicą jest co mamy w środku co jest nie uniknione to jest, niech spoczywa w pokoju Amen z Panem Bogiem 😪

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.