Skocz do zawartości

Świąteczne zmiany na serwerze


Kill0l

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1-2dni mamy na serwerze "świąteczne" dodatki tj. dwie nowe mapki oraz nowe skiny. Fajnie, że coś się dzieje..ALE po chwili grania (ładne kilka godzin) zauważyłem, że po zmianie ze zwykłego D2 na d2_snow ludzie zaczynają wychodzić z serwera... po kolejnej zmianie na d2_xmas to już jest tragedia. JaK wraca D2 to ludzi znowu przybywa.

Dodatkowo sporo osób które "niekoniecznie są biegłe" w ustawieniach środowiska gry bardzo narzeka, że nowe mapki są ciemne. Oczywiście można sobie zmienić gamme itp... Ja to wiem, Wy to wiecie, ale znaczna część graczy nie ogarnia i po prostu wychodzą i nie wracają.

Jak jeszcze d2_snow jest w miarę spoko to d2_xmas jest po momentami wqrzające i nie jest to tylko moja opinia. Mapki są zbugowane, chodząc przy ścianie często można się przyblokować na rogu ściany itp... 

 

Co do skinów - jestem staroświecki i nie lubie zmian w cs'ie... dlatego na kompie z RTX3080 gram w 1.6 a nie CS2 xD Skiny jestem w stanie przeboleć, ale nowy mapcycle trochę boli.

 

Proponuję kompromis:

  • skiny i d2_snow zostawić
  • d2_xmas wywalić

 

Zapraszam do dyskusji 🙂

 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pozwole sobie oznaczyć @ Admin CS 1.6 [Only DD2 #2] ODD2 #2 @ Dziewczyna @ Użytkownik bo chce znać opinie graczy ONLY DD2 #2. 

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wywaliła mapkę ta z tymi Choinkami i prezentami … 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym aby zostawić d2_snow ale ta druga jest do wywalenia, te prezenty tylko denerwują człowieka nie mówiąc już o większej możliwości kampienia.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym by wywalić d2_xmas dla niektórych graczy może się nie podobać, super że są wprowadzane nowości aczkolwiek sam zauważyłem że większość ludzi po prostu wychodzi 

e46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście długo czekałam na jakieś świąteczne mapy, żeby było jakieś urozmaicenie na okres zimowy więc za kompromisem jestem jak najbardziej, co do bugów to na xmasie jeszcze nie miałam przyjemności zagrać, więc później edytuje i dam znać co i jak.  

+ wiem że niektórzy nie ogarniają, że opady śniegu można sobie wyłączyć pod komendą "/śnieg" , czego byłam świadkiem, a niektórym może powodować to spadki fpsów i zwyczajnie irytować, jeśli mają jakieś słabsze pc, więc proponuję żeby widniała gdzieś na czacie co jakiś czas taka informacja :] 

Malinaa. ,

Info dodane na wszystkie serwery. 🙂 

tumblr_mli06p1caD1s9vpv7o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do wywalenia jest mapa z choinkami. Ludzie kampią za nimi i nie idzie ich zobaczyć a on do Ciebie strzela se lekutko 🙈 +tekstury strasznie wystaja przez co poruszanie sie przy scianach jest bardzo utrudnione

image.png.703ede1bb1870a293f1b432db24c40af.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie de_dust2_xmas można by było usunąć. Często mnie zatrzymuje na niewidzialnych krawędziach, przez co się blokuję, czego nie doświadczam na klasycznym Duście 2.
Jak ktoś nie jest uważny, to nie zauważy modelu postaci wśród choinek, prezentów, co mi się czasem zdarza jak chcę raszować anarchię, gdzie w de_dust2_snow nie mam takich problemów.
W innym temacie przykuła uwagę mapa de_dust2_winter, którą można by dla testów podmienić na okres 24-48 godzin. Może jest odrobinę ciemna w niektórych miejscach, aczkolwiek zostawia klimat surowej zimy.
Ewentualnie pokusiłbym się o de_dust2_xmas_2013, która jest zdecydowanie bardziej jasna i nie ma aż tylu dodatków, które mogłyby przeszkadzać w rozgrywce.
Tyle ode mnie.

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator
2 godziny temu, Fux Elife napisał(a):

Nie dałoby rady dorzucić winter assault? https://gamebanana.com/mods/92568

Co do prezentów i choinek, to fakt można kampić, ale ja bym zostawił te dwie świąteczne mapki.

To nie wielomap serwer tylko ONLY DD2 😄 

A co do xmas mapki to napotkałem na serwerze typka który co rundę grał w tej pozycji: https://prnt.sc/cD809OOHEef3

Poza tym rzeczywiście widać duże spadki graczy na xmas'sie a na drugiej snow i zwykłej są przyrosty

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Moim zdaniem powinna zostać CT może Kampic aż tt podłoży pakę.  Nie mam mieć co do mapy że kampia cele są do wykonywania.  Nie ma co mapy winić.  Powinny być zmiany map. 

 

OK EDIT

Malinaa. ,

Nie dostal bo to dwie inne osoby byly. Nie można walić banow na pałe a trzeba sprawdzać, że nick ten sam nie oznacze, ze jest to ta sama osoba.

  • WTF? 1
  • Haha 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka aby  mapa pokroju de_dust2_xmas zniknęła z puli map wraz z końcem świąt bądź z końcem  roku niech to będzie taki świąteczny epizod tylko 

dust2snow to wiadomo do lutego czy tam marca ale proszę  tutaj wręcz błagam usuńcie mapę de_dust2_winter16 tam się nie da grać praktycznie odgłosy wiatru i muzyki zagłuszają cała rozgrywkę  począwszy od tego ze ciężko usłyszeć skąd ktoś strzela bądź idzie kończąc na tym ze nawet na mikrofonie graczy  słychać jest ledwo co lub w wielu przypadkach wcale . 

Pozdrawiam ^.^ 

Malinaa. ,

Propozycja dotyczy serwera #2. Propozycje dla #1 proszę opisywać w odpowiednim dziale. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Na nowych mapach, a przynajmniej na tej dd2_xmas nie jest ustawiony bslimiter i można plantować na B przy -5 CT :2236_keka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwacja z dziś i wczoraj.

D2 -  gra 20 osób,

d2_snow - gra już tak 14-16 osób

d2_xmas - w połowie mapki gra już mniej niż 10 osób, wczoraj wieczorem doszło raz do akcji, że gdzieś po 18min jeden team całkiem wyszedł i... mapa sie zresetowała i znowu trzeba było czekać 20min grająć w 3-4 osóby na d2. Jak mapa się zmieniła na d2 ludzie wrócili i z 3 graczy po kilku minutach było znowu z 14-18 xD

 

Jeśli komukolwiek zależy na tym, aby na tym serwerze byli gracze to chyba lepiej szybko zareagować i wywalić z mapcycle d2_xmas...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem coś innego niż cały czas DD2 do znudzenia zawsze co roku jest ustawiane mapy zimowe że by do świąt zrobić atmosferę i na większość sieciach jest ustawiane tak że jedna mapa klasyczna a następna zimowa i zawsze co roku będzie marudzenie bo to przeszkadza czy coś innego wszystkim się nie do godzi jestem zdania zostawić nic nie usuwać. 🙂 Jak chcecie mieć graczy to zrobić zbiórkę i wyłożyć kasę i na porządną reklamę dać i sloty zwiększyć i będą ludzie a mapa nie ma nic do braku ludzi 🙂

 

@ Quuai  Rozumiem cię ale każdy ma swoje zdanie i  jak była reklama porządna i połączenia sporo np 1000 i utrzymywać to to było by sporo i zwiększyć sloty do  32 ale to kosztuje 🙂 jak jest 21 to wiadomo będzie mało każde zmiany co roku są i te same marudzenie jest 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator
18 godzin temu, Pietrek90 napisał(a):

Moim zdaniem coś innego niż cały czas DD2 do znudzenia zawsze co roku jest ustawiane mapy zimowe że by do świąt zrobić atmosferę i na większość sieciach jest ustawiane tak że jedna mapa klasyczna a następna zimowa i zawsze co roku będzie marudzenie bo to przeszkadza czy coś innego wszystkim się nie do godzi jestem zdania zostawić nic nie usuwać. 🙂 Jak chcecie mieć graczy to zrobić zbiórkę i wyłożyć kasę i na porządną reklamę dać i sloty zwiększyć i będą ludzie a mapa nie ma nic do braku ludzi 🙂

Akurat ta xmas ma wiele do tego że ludzi nie ma 😄 Po 1 ludzie wychodzą głównie z tej mapki, wczoraj tak jak @ Kill0l  pisał grało się w 5 osób a na następnej mapie klasycznej był prawie full serwer. Po 2 - ci co zostają na serwerze i nie są zbyt chętni do współpracy z innymi to siedzą w choinkach i kampią całą rundę.

Poza tym mapa xmas ma zbugowane txt i dzięki tym prezentom można wejść na niektóre skrzynki które są "txt" lub przycinają postać która idzie przy ścianie bo jest niewidoczna ściana na przykład na zakręcie na gali idąc od mida przy ścianie 😉 

@ Malinaa.  prosimy o reakcje. 👍

 

@ Pietrek90  reklama jest taka sama od kilku miesięcy, może nawet lepsza bo stawka jest za 60zł a wcześniej było coś koło 40zł więc o reklamie piszesz błędnie.

Co do slotów to też nic nie zmienia bo to wszystko jest winą mapy 😄 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W popularnych godzinach:

  • jak leci D2 100% serwera jest zejęte,
  • 80% serwera jest zajęte jak jest d2_snow,
  • przy d2_xmas ludzie wychodzą.

Nie oceniam map, czy  d2_xmas mi pasuje itp. Mówię tylko, jak wygląda sytuacja na serwerze. A żeby wyciągnąć wnioski z tej relacji przyczynowoskutkowej, nie trzeba być demonem intelektu.

Wniosek jest taki, że jak na serwerze jest d2_xmas to ludzie po prostu wychodzą.

 

Pytanie do Administracji, co jest ważniejsze. Zimowy i świąteczny klimat, czy to żeby ludzie grali i byli zadowoleni.

W pierwszym poście zaproponowałem kompromis i jak na razie większość osób się z nim zgodziła - usunąć d2_xmas, zostawić d2_snow.

Nawet jeśli d2_snow jest dużo mniej popularny niż samo d2, to przez 20min trwania mapki z serwera nie ucieknie dużo ludzi i znowu będzie d2 - czyli ubytki w ludziach się uzupełnią

 

[NIEDZIELA, 12:00]

Wbijam pograć, d2_snow... gra sobie kilka osób z 4-5, mapka zmieniła się na xmas zostałem sam na serwerze... I najlepiej w takiej sytuacji wyjść z serwera bo jak ktoś inny wbije, to będzie res i znowu 20min czekania na normalne d2 xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.