Skocz do zawartości

Czy naciśniesz? #85


Mi3L0nK4

Czy naciśniesz?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś właścicielem/ką klubu piłkarskiego, który przynosi duże zyski, ale kibice mają Ciebie dość bo nie ma wyników?

    • Tak
      2
    • Nie
      5

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

wolałbym być spokojnym i cichym właścicielem klubu, który ma wyniki, a nie tylko piastować stanowisko, pomimo, ze jestem chujowy.

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Wolę jak ludzie zadowoleni, kasa to druga sprawa 😄 Yebać

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kurier napisał(a):

nie. W ogóle na jakiej zasadzie ma to działać, że klub nie robi wyników, a przynosi duże zyski? 😄 Ludzie > kasa

otóż to właśnie.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie ważne czy jestem już od dawna właścicielem klubu, czy dopiero nabyłem prawa do niego. Nawet jak go już trochę posiadam, to jak pisał Jan Paweł II: "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń". Zawsze można zorganizować konferencję prasową dla kibiców, aby ich uspokoić i przekazać, że klub zaczyna swój nowy początek, że prosimy o cierpliwość, bo dojdzie do konkretnych zmian, które przyniosą owocne wyniki zarówno w sporcie jak i finansowe. Trzeba będzie na nie trochę poczekać, bo nie od razu Rzym zbudowano.  Im wyższa liga czy pozycja w niej, tym większe wpływy ze zwycięstw, ze sprzedaży biletów, transmisji meczów, sprzedaży koszulek czy innych gadżetów itd. Wątpię by hajs się zgadzał wcześniej mimo słabych wyników, chyba że stawiało się np. 10 mln PLN u bukmachera na przegraną swojego klubu i podwajalo wkład. 

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.