Skocz do zawartości

odwołanie


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: where opur

Steam id lub IP: STEAM_0 : 0 : 806850980

Serwer: #1

Data bana: dzis

Wycinek z konsoli:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : where opur 
[AMXBans] Powod : ' POV na forum ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 806850980 ' 
[AMXBans] Twoje IP : 
[AMXBans] =============================================== 

povv;https://megawrzuta.pl/download/2c4ea6ac6e6e0279adbdf3ae5f225155.html

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ dedzik ODD2 #1 rozpiska 24h

  • Haha 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem demko i jest jedna akcja +b z awp ze strzelilem w biegu w sciane a trafiło gostka który był troche za celownikiem, wezcie pod uwage wypowiedz tego pana  @ dedzik ODD2 #1 image.png.3cab9bcfa4cb9e21008c217066bc45b5.png to ze stalem w miejscu nic nie daje do demka altaba jebnołem pare razy co w tym dziwnego

 

Mrs.Fuksiara ,

Zbędny post. Używaj opcji edytuj. 

Następnym razem będzie +1 🙂

  • WOW! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9:35 - Uwielbiam takie momenty u takich graczy 🙂
11:23 - x1/2 sytuacja +/- ale niżej wytłumaczę o co mi chodzi
12:56 - Dobry refleks
13:35 - Fajne to
14:22 - Ale to chodzi 
16:17 - Szybkie strzały, znam to skądś +/- 
17:40 - 17:43 - Ta sytuacja bardzo mnie zaciekawiła, bo jak dotąd podejrzewałem go tylko i wyłącznie o trigerbota. Tutaj tego nie zobaczysz panie z UBT, ale w momencie jak go oglądałem to mając włączony Admin ESP kiedy on celował w komin to dosłownie w punkt była tam "Wiktoria :3" tyle, że była ona w trupie, a chłop myślał, że komin bo sekundę tam celował zanim zmienił na deagla.
19:23 - 19:33 - Ładny nienaturalny przeskok + nie widział chłopa, a później stanął w miejscu jakby pomyślał "O kurwa, ale spaliłem" 

 

@ 369 KMH  Ogólnie nie wiem czy wiesz, ale na pewno wiesz, że najłatwiej jest się kryć mając wspomaganie celowania pod przycisk grając AWP/Scout.  Nie ma jego głosu w grze, bo co rundę prosił o AWP, ale to już mniejsza. Dla mnie gość jest spalony, samo to jak się wykłócał na CB bądź tutaj na górze wylewając swoje żale i sam się rozpisując (XDDD) pokazał, że coś jest na rzeczy. Mam nadzieję, że te dowody wystarczą + to co Ci wysłałem na PW, a jak nie to się tym razem owemu graczy upiecze. Masz sytuację z longa gdzie trafić takie coś jest niezwykle ciężko, ale ze wspomaganiem wręcz naturalne.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.