Skocz do zawartości

Opiekun Dd2 #2


Wiedźma

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłaś nigdy opiekunem, a znajomość amxx na 8,5 🤔

Na tak, potrzebny opiekun, warto dać spróbować i złapać nowe doświadczenie.

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na nie:

- Aktualnie jesteś za granicą i nie grasz na serwerze więc to podanie mija się z celem. + Mówiłaś że jedziesz na kilka miesięcy więc ta ranga byłaby tylko jako dodatkowy kolorek.

image.png.6d7964e48a5afaa8d16a0fc3d423da72.png

- " Podejmowanie ostatecznej decyzji w sprawie odbanowania gracza na serwerze." <- Jedno z wymogów opiekuna. Śmiem wątpić w twoje umiejętności rozpoznawcze w tej kwestii. Tak samo jak umiejętność rozpisania demka

 

  • Lubię to! 4
  • WTF? 1
  • WOW! 1
  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

@ Quuai  Ja również mało co przesiaduje na serwerze, a się nim opiekuje. 
Opiekun nie jest tylko od przesiadywania na serwerze. 
Nikomu nie powinno się dawać za argument wyjazd za granice XD Ja siedze za granicą 6 lat i Malina mnie nie zlinczowała za to. 
Dla mnie argumenty wyssane z dupska 😄 


Moim zdaniem można dać szansę, bo często na dd2#2 coś się dzieje, maliny nie ma i potrzeba wsparcia 😄 
Jestem na tak, szczególnie, że to dd2#2 i mało jest chętnych na to stanowisko! 
Ps. Pamiętaj, że trza troche płacić xDD 

Minusem jest podanie, które jest słabo napisane o czym wiesz oraz punkty 8,5.

 

  • Lubię to! 4
  • WTF? 2
  • Haha 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Rownież jestem za tym, aby dać szanse. Nawet jeśli niewiele potrafi, to z czasem nabierze doświadczenia. Ma chęci więc to dobry początek. @ Pietrek90  Dobrze, że Ty byłeś asem jako admin 🤣
- Chęci

- Brak OP na #2

- Dodatkowe ręce do pomocy przy serwerze

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 3
  • WTF? 1
  • Haha 1
  • Super! 2

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak myślę, że przyda się pomoc Malinie. Warto dać szanse kiedyś w końcu musi być pierwszy raz, nauczyć zawsze się można,  a kobieta jest pojętna to się szybko nauczy 🙂 Doświadczenie z czasem przyjdzie.

 

  • Lubię to! 1
  • WTF? 2
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2023 o 18:20, Pietrek90 napisał(a):

Jestem Na Nie 

- Głosowanie u ciebie nie ma na serwer 

- Nie  umiesz robić SS nawet nie dajesz na serwerze  myślę że nawet nie wiesz gdzie to się daje w amx . Myślę że też nie umiesz sprawdzić czy osoba ma aktywnego bank  czy nie 

- Podanie , Znacie mnie i nie musisz nic pisać o sobie  są nowe osoby i na serwerze i na forum które cię nie  znają  i jak składasz podanie to byś mogła napisać a nie brak i tu też spore nie jestem  

- Steam  i chyba nigdy go nie będzie  na nim cs  bo szkoda kasy owszem ale  ładnie wygląda jak byś posiadała Steam  i cs  na nim .

-  Na  serwerze będzie samowolka  da bank i zaraz da ub  po 3 min lub znajomych nie będzie  żadnych  kar dawać bo znam tą osobę i  nic  z tym nie zrobisz bo koleżanki i koledzy a  wszystkich musisz jednakowo traktować tak samo czy jak ktoś łamie regulamin to udajesz że nic się nie dzieje lub uciekasz od problemu że by osoby nie wyzywali np  lub jak się zachowują  skandalicznie to tylko upomnienie i nie dajesz bany odpowiednie do zachowania osoby .  tylko Kultura 😄 

- GT  

- Rozpisanie Demka ciekawe bardzo jak SS nie wiesz gdzie się daje bo żadnego bana nie widziałem w amx Bans .

  Podanie tylko napisane na jaja i koledzy i koleżanki pomogą pod czas gry  jak będzie cziter to ty nie dasz banika tylko uciekniesz  lub piszesz na sb czy jakiś Admin może wejść bo ty nie pewna jak nie jesteś pewna to 5 ss dajesz ale ty nawet tego nie zrobisz bo nie umiesz 🙂 

- Podanie tylko kolorek tylko mieć dla szpanu 

- mam Dowód na to że ss nie umie zrobić 🙂 jako Admin a co dopiero na opiekunie ,też myślę że nie wiesz co to SiD osoby jak sprawdzać bo jak ci zmieniłem Nicki to ty nie wiesz kto to osoba jest wystarczy wpisać w konsoli Status i  tam pisze nr SiD  osoby jak się powtarza tzn że tylko  nick 

- Składka hmm  trochę więcej niż składka na Admina 🙂 

 @ Marcin.exe ODD2 #1   zbędne komentarze jaki ja byłem adminem  na pewno ja wiem gdzie w Menu Admina znajdują się a nie o mnie mowa tylko Sylwunia  i piście argumenty tak czy nie a nie komentarze zbędne . Każdy ma prawo wypowiedzieć się a  Malina   da Akceptuje to podanie  czy nie  a nie robić z podania  burdel  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ss Sylwunia.png

0 aktywności na serwerach

Nie zna sie na temacie 

Nigdy nie była opiekunem 

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na tak 

Każdemu zawszę jakaś szansę można dać żeby spróbować. 

A każda para rąk do pomocy się przeda. 

Poradzi ssobiez opiekunem.

Doświadczenie zdobędzie. 

  • WTF? 1
  • Haha 1
  • Super! 2

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Nawet nie wiem czy mogę się wypowiadać, ale co mi tam :4566_KEKW:

Nie trafiają do mnie argumenty typu "małe doświadczenie"

Albo inne farmazony.

Jeśli jest potrzebna pomoc to czemu nie dać szansy tej osobie? 

Jeśli okaże się nie pomocna, to Agata ją wyautuje w mgnieniu oka  przecież, dlatego jestem za daniem szansy, a może urodzi nam się nowy opiekun taki jak pussiara. Kto wie, kto wie?!

 

Malinaa. ,

No nie możesz za bardzo bo nie grasz na serwerach. :c 

  • WTF? 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 

+ Pozytywna/sympatyczna

+ Składka

+/Tutaj trzeba być szczerym jak na Opiekuna przystało wypada być aktywnym na serwerze. 

- znajomość amx 

Moim zdaniem można dać szansę nawet chociaż na ten okres próbny, myślę że dać szansy nie zaszkodzi iż ma chęci a opiekuna serwer żadnego nie ma pozdrawiam!

 

  • WTF? 1
  • Haha 1
  • Super! 1



d3wonij.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 

Wiek + 

Doświadczenie słabe ale można je zdobyć +/-

Admin serwera + 

Wsparcie finansowe + 

Znajomość amx +/- zawsze można się nauczyć 

 

@ Pietrek90 ogarnij się trochę, bo z tego co pamiętam twoje adminowanie nie było zajebiste 🤣

Mi3L0nK4 ,

Podanie nie dotyczy piotrka, więc nie zaczepiaj następnym razem będzie +1!

  • WTF? 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę się udzielać. Od 4 msc nie gram w cs'a, ale jestem trochę związany z siecią i zlaeży mi na dobru serwerów.
Nie jestem jakiś mocnym zwolennikiem tej kandydatury, ale jeśli ma chęci i czas poświęcić się serwerowi, to dałbym jej szansę spróbować swoich sił.
Argumentami przemawiającymi ZA jest przede wszsytkim:
+ młodość - warto do organizmu czasem wpuścić świeżej krwi. Jak się przyjmie, to organizm funkcjonuje lepiej, niż przed transfuzją (taka mała metafora). Świeżość jaką może wnieść, może bujnąć serwer ponad obecny stan. Nie ma tu wady jakim jest wypalenie się starych graczy czy opiekunów. Oczywiście istnieje obawa, że ta świeża krew się nie przyjmie, ale no, kto nie ryzykuje ten szampana nie pije.
+Chęci - bez chęci podjęcia działań, nie było by wielkich projektów. Gdyby ktoś nie chciał się poruszać szybciej, nie wynalazłby koła. Gdyby nasi przodkowie nie chcieliby komfortu i ciepła, nie budowali by domów, pałaców i innych fenomenalnych budynków. Leniwe istoty dalej by żyły w lepiankach, ale chętne coś zmienić u siebie i w swoim otoczeniu, próbują i ciężko pracują, by to zrobić.
+ zaangażowanie - Sylwia relatywnie często jest widoczna na sieci, a Opiekun ma sporo obowiązków pozaserwerowych. Może nie ma aktualnie jak grać, ale pomóc graczom i serwerowi może w inny sposób. 
+ Chce odciążyć choć trochę Agatę. - oczywiście rozumiem słowa sprzeciwu, że nie ma doświadczenia, brak jej elementarnej wiedzy itd. jednakże nikt się mistrzem nie urodził. Jeśli Malina oraz starzy wyjadacze jej pomogą, odpowiednio ją wyszkolą, przekażą wszystko co sami wiedzą i będą ciągle ją wspierać, to może być z niej fantastyczna Pani Opiekun. Sylwia jest ledwie teraz ziarenkiem, ale przy odpowiedniej pielęgnacji, może wyrosnąć z niej mocne drzewo.
+ Opiekun zobowiązuje się wspomóc serwer finansowo,a każdy grosik, dla utrzymania sieci i serwerów jest ważny.
-/+ znajomość komend admina itd. - oczywiście, Admin powinien ogarniać wszelkie komendy itd. Jednak, nikt nie jest nieomylny, sam też jak adminowałem swego czasu nie wszystkie pamiętałem czy znałem, ale wszystko idzie załatwić. Można napisać na steam czy msg do kogoś z większym doświadczeniem, albo sięgnąć do "poradnika" dla admina (o ile taki istnieje na sieci lub wyszkuać w google) 😉 


Sylwia tylko pamiętaj, nie zniechęcaj się i nawet jak usłyszysz hejty, to nie słuchaj krytki od osób, co nigdy w tym nie siedziały i bały się spróbować. Jak Malina da Ci szansę, słuchaj jej rad. Powodzonka 

  • Lubię to! 3
  • WTF? 1
  • Super! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Tak czytam ten temat i nie wierzę w to co widzę drodzy obywatele!

 

Głosujemy za OP, a nie na prezydenta, który może aktywować procedurę zrzucenia Little Boy'a na Hiroszimę.

 

Do czego zmierzam?

 

Do tego, że OP w trybie natychmiastowym możemy odwołać bez ponoszenia większych konsekwencji. Jak coś toksycznego się stanie to będzie to świadczyć tylko o niedojrzałości osoby, której daliśmy szansę. Przynajmniej w tym wypadku ja nie widzę karygodnych uchybień, aby tej szansy nie dać. 

Jeżeli właściciel (czyt. Malina) zyska chociażby minutę więcej czasu, ponieważ powołana osoba czymś się zajmie to wartość dodana, która do mnie przemawia. Nawet jeżeli będzie to tylko merytoryka, a nic technicznego. Żyjemy niestety w czasach sceny CS 1.6, w których ciężko znaleźć osobę kandydującą na OP/UBT, nie wspominając już nawet o kandydatach z doświadczeniem. 

 

Jestem ZA okresem próbnym chociażby z powodu zaangażowania w życie na forum tej sieci. Pojawią się rażące błędy lub niepożądane zachowania to się anuluje funkcję i sam to będę klepał - jak wspomniałem wyżej, dużo na tym nie stracimy. 

 

Peace bez bomb! 

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Super! 1

5dDMTQt-Imgur.png.22fc0d9593bb8219ae78c7545bdc5a67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.