Skocz do zawartości

alDeNte.?


alDeNte.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: alDeNte.

Steam id lub IP: STEAM_0:0:531125467

Serwer: DD2 #1

Data bana: 14 gru 2023 - 19:44:25

Wycinek z konsoli: 


[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl

[AMXBans] Powod: 'POV na forum. :)'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:531125467'

[AMXBans] Twoje IP: 

[AMXBans] ===============================================

EDIT: Plik sie nie wysylal to wrzucam link: https://megawrzuta.pl/download/cdf2b6b1f052129f987f02de53da01da.html

EDIT2:
Chcę Ci powiedzieć, że z oporem akurat się nie znam. Mangusie jako tako znam grałem z nią w różne gierki, a sxn jak to sxn ostatnio sam mnie usunął i zaczął wyzywać nie wiedzieć czemu 😧

Sterowanie strzałkami najczęściej pojawia się u mnie jak się respie i najczęściej do strony w którą chce iść - przypadek? 😧

W moim dojeżdżaniu nie zauważasz wielu kwestii ja mam tak, że jednej rundy rozglądam się w każdy kąt i każdy kąt skanuje a drugiej rundy w żaden i ginę w plecy. Często ryzykuje nie sprawdzając pozycji - przez co pojawiają się obroty o 180 stopni i próba odratowania sytuacji o ile jest na to czas 😕 (Jakbyś częściej oglądał byś wiedział, że u mnie to normalne... Tak samo jak wybiegam przed górny - albo sprawdzę szybko lewo prawo albo wcale i drę się, że wyczekują mnie i mój instynkt zawiódł D:)

Style strzelania mieszam fest co jest moim ogromnym minusem, bo powinienem wykorzystywać swoje umiejętności w celowaniu i ino tapować/burstować.

2:05 - Ustawiałem się w stronę która chce iść strzałkami co tu dziwnego?

4:05 - spokojnie wycelowanie na głowę - nie rozumiem o co Ci chodzi

4:36 - spray na model bo tap nie siadł i panica gaming - co tu spalonego?

7:05 - Normalna reakcja na to jak nie siadł tap i miał możliwość powrotu do anarchii to trochę panica gaming i fullauto + duck - co tu takiego spalonego mordini? XD

7:33 - Nigdy nie ustawiasz celownika do wyjścia jakby ktoś Ci miał przez tą bramę wybiec na przykład? (Crosshair placement) By nie musieć flikować i zdawać się na swoje umiejętności celowania? + widać, że tuż po wycelowaniu w "wyjście" zauważam Wiktorie i daje tapa na +w z nadzieją, że siądzie 😧 (I dzięki Bogu nie weszło 🙈)

8:10 - Dojechałem, ponieważ zauważyłem iż rundę temu chłop krócił z fleszem i nikt mu nie pomógł, tylko wszyscy stali przed anarchią więc czemu by nie spróbować skrócić i połapać to co mogę? Akurat może by fajny klip wpadł jakby zachciało mi się montować fragmovie... 😕

10:58 - Skanowanie niekoniecznie "z dupy" bo słyszałem, że coś tam jest to taktyczny flesz poleciał by mi nie skrócili i skan w tunel 😧

11:04 - Miałem przypuszczenia, że może stać tam ktoś - Wcześniej słyszałem AWP i myślałem, że to właśnie ona tam się schowa po fleszu. Tylko psst. Skoro wiedziałem - to czemu nie strzeliłem pierwszy zabijając gracza o nicku "Bombadil"? 😧 Troszeczkę mi zajęła ta reakcja zważając na to, że "wiedziałem"

12:11 - Zielok peekował tak galę na mnie już wiele razy + dorzucił flesza - BEZ JAJ XD

13:08 - Wbiegając w anarchię słyszę jak tt wbiegają galę + przez x rund nie było ich nigdy jakoś wiele przed tą anarchią przez co pokusiłem się o rasz na plecy na galę w który nie trafiam XD - Więc zaryzykowałem, że raczej nikt nie będzie w tym obrębie kampić. Na demku słychać strzał awp, którego się przestraszyłem ponieważ mogła mnie wybombić z tyłu ://

13:40 - dostał he pod nogi -40 czemu miałbym się nie wcelować wiedząc, że tam przebywa? 😧

14:44 - peek tak samo jak na Zieloka z powodu iż często Zielok zabijał mnie na gali w taki sposób dlatego odsuwałem się do lewej strony i byłem wcelowany - a nie leciałem na spadochronie jak często to robię i peekuje zielone :x (istnieje takie coś - uczenie się na błędach)

Chciałbym jedynie przytoczyć czasówkę z końcówki demka 20:13 jak się rozejrzałem raszując anarchię i sprawdzam lewą stronę i uwaga uwaga NIKOGO TAM NIE MA! robiąc zaraz po sprawdzeniu szybką 180tkę w stronę strzałów zabijając gościa 😧 

Nie mam stałego stylu gry - raz sprawdzam wszystko raz nic - co nie zostało tu uwzględnione i wiem, że ludzie grający ze mną już dłuższy czas czy to steam czy non-steam widzą to dość często zabijając mnie bez jakiegokolwiek trudu w plecy czy od boku (dostałem nawet pare śmiesznych kos). Raz tapuje raz skupiam się na fullauto by zabić jak najwięcej, a raz bierze mnie panika i mamy pomieszanie z poplątaniem. Teraz już gra się w csa dla fun'u i zabicia czasu mamy zaraz 2k24 - nie ma takiej potrzeby by wylewać siódme poty czy czitować w tej grze... Tym bardziej ja takiej potrzeby nie odczuwam grając w to 11 lat i ogarniając w myślę, że dość wysokim stopniu mechanikę gierki ponieważ wręcz na niej się wychowałem 😧. Dla mnie czitowanie nie sprawia przyjemności, wolę sam coś ładnie zrobić niżeli jakiś program trzeci miałby zrobić to za mnie lub mi w tym pomagać... Często jaram się strzałami ciesząc mordę z tekstem "Jak to chodzi" lub dusząc się ze śmiechu i zapisując klipa tuż po tym. Gdyby robiły to programy trzecie to czemu miałbym się cieszyć i robić klipy? 😕  @ Malinaa.  

///

@ dedzik ODD2 #1  Jak mam się nie tłumaczyć jak mi rozpisujesz akcje, że mam farta lub wspomaganie gdzie w chłopa miałem 2 sekundy by wycelować bo wyjmował mi się digiel. Lub, że konfiguruje czity ustawiając pozycje celownika strzałkami tam gdzie chce iść proszę Cię stary trochę powagi XDDD

Szukasz niepotrzebnie dziury w całym człowieku idź na spacer czy coś 😧

 

  • Smutny 1
  • WOW! 1
  • Haha 5

image.png.703ede1bb1870a293f1b432db24c40af.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

♦ W prośbie o UB mogą się wypowiadać Opiekunowie, Admini, świadkowie oraz osoba zbanowana.
Byłem świadkiem zdarzenia, demko osobiście sprawdziłem i tak naprawdę nic tam się nie dzieje, głowy czyste bez szejków, przeskoków i innych udziwnień. Jedyne co tam jest "podejrzanego" to

1. 10:59 - Skan w trupie, ale było słychać już jak wbiegał z bramy na B skąd padają strzały no to przeskanował B+/-

2. 15:02 - Głowa w dolnym z dgla , leciał rozpędzony i poszedł tap w sg, gdzie koles kucal i trafił być moze przypadkowo B-

I nic więcej tam nie ma, wszystko słychać, albo pada info. Dla mnie czysciutko, pozdrawiam

  • WOW! 1
  • Haha 2

IMG_4323.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:02 - @ 369 KMH  pamiętasz co Ci wysyłałem na PW? Tutaj jest to samo, sterowanie strzałkami tylko nie pamiętam co oprócz "Leis" miało sterowanie strzałkami. 
4:05 - 4:15 - Tak latasz tym celownikiem, że czasami nie wiem czy Ty masz to wspomaganie czy takiego farta.
4:36 - x1/2 +/- 
7:05 - Nie siada pestka, leci full auto
7:33 - Ta sytuacja też mnie zaciekawiła. Mając Admin ESP, gracz o nicku "Paulinka" podchodziła pod drzwi, ale cofnęła wcelowując się w wyjście, a aldente w tym czasie jak ona podchodziła to nagle zaczął celować w wyjście od anarchii. Niby małe gówno, ale mi takie coś już śmierdzi tymbardziej, że oglądam go od dłuższego czasu. 
8:10 - Czasówka nie warta uwagi, ale zadziwiające jest to, że jak "widzi" że nie ma nikogo w pobliżu to dojeżdża każdą miejscówkę, a jak ktoś jest to stoi i kampi wcelowany. Takich sytuacji jest mnóstwo, nie za każdym razem oczywiście, ale w większości przypadków. 
10:58 - Też skanowanie z "d*py". Raz wychodzi na hedy, raz taką serie sobie zrobi oczywiście zabijając. 
11:04 - Jakby tam nikogo nie było to by nie sprawdził tylko wychylał w lewo 😄
12:11 - Oczywiście wychyla w punkt na przeciwnika. 
13:08 - Znowu dojazd anarchii. 
13:40 - 13:44 - Mówiłem o tym w czasówce 11:04, wjazd do trupa, wychyla tam gdzie chłop stoi, a nie sprawdzając miejscówkę po prawej stronie. 
14:44 - Wychyla w punkt znowu w przeciwnika. @ 369 KMH jak dojdziesz to tej czasówki to wróć sobie do 12:11. Masz tą samą sytuacje na gali tylko, że przeciwnik inaczej ustawiony 😄

 

 

Szczerze to myślałem, że uda mi się więcej wyciągnąć z tego demka. Brakło momentów jak na pełnym fleszu chodziłeś i celowałeś w punkt, które robiłeś na poprzedniej mapie 2/3x. Odkąd wbiłeś na serwer pierwszy raz to już mi wtedy śmierdziałeś, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego momentu, żeby Cię zbanować i wydaje mi się, że były lepsze demka na Ciebie niż to co teraz rozpisałem, ale to nie zmienia faktu, że jak dla mnie jesteś spalony. @ 369 KMH  Pragnę Ci tylko przytoczyć małą ważną kwestię - where opur, sxn, mangusia i alDente są ze sobą powiązani w jakikolwiek sposób, opur wyleciał, została ta 3, która prawdopodobnie ma te same cheaty (Mangusie też Ci wysyłałem na PW, pamiętasz te ducki na przycisk?) W zasadzie jakbym miał 4 monitory i odpalił wcześniej wspomniane osoby do oglądania to miałbym przed oczami to samo xD Pestki, AWP, deagle i same głowy xD Chyba nic więcej do dodania nie mam, będzie 4/4 albo Ci się upiecze tym razem, zdrówka życzę. 

 

 

//////////////////

@ alDeNte. ODD2 #1  Kolejny który się tłumaczy, od tego jest UBT, żeby sprawdzić moją rozpiskę, a nie Ty. Jak chcesz sam sobie wydać wyrok to amx_unban i jazda. 

 

Ok.
 

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pracy sprawdzę pova gdzieś koło 18-19

Będzie edytowany obecny komentarz:

Jednak dzisiaj nie dam rady tego ogarnąć nie mam po prostu czasu na sprawdzenie, jutro to termin ostateczny kiedy to ogarnę.

edit@ 

2:02 - tak jak ci napisałem na pw, gdybanie, nie zaprzeczam temu, że leis ma w sobie sterowanie strzałkami ale tutaj na gdybaniu się kończy nie ukrywam, może jest coś na rzeczy :] b-
4:05 - 4:15 - Tutaj moje oczy nie są wstanie zobaczyć nic oprócz farta b-
4:36 - Według mnie normalnie to wygląda b-
7:05 - tak jak wyżej b-
7:33 - b+/- 
10:58 - W tle można było słychać strzały dobiegająca z górnego trupa a takie fartowne skanowanie można zaliczyć pod fart. b-
11:04 - może i tak ale z górnego trupa były oddawane strzały  b-
12:11 - Stwierdzając po tym, że Zielok bardzo często rashuje galę to jestem w stanie uwierzyć + jeszcze ten rzucony fb to można się spodziewać przeciwnika. b-
13:08 - b+/-
13:40 - 13:44 - obrażenia od he w tym przypadku nakierowały go w stronę przeciwnika b-
14:44 - odważne rashowanie to trzeba przyznać, nie widzę tutaj nic ciekawego b-

 

Jako że jest to odwołanie admina decydującym głosem w tej sprawie jest @ Malinaa. odwołania nie zamykam trzeba poczekać na werdykt w@ 

 

  • Lubię to! 4
  • Super! 2

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.